999 rezultate për

mesazh

Myftiu i Shkodrës u prek nga COVID-19, jep mesazhi i tij nga Turqia Myftiu i Shkodrës, i cili është prekur nga Koronavirusi është dërguar për mjekim në Turqi. Në një mesazh në Facebook,
Gromësirat e shpeshta, si të "përktheni" mesazhet që po ju dërgon trupi Në pjesën më të madhe të rasteve, gromësira shkaktohet nga gëlltitja e tepruar e ajrit që nuk arrin kurrë në stomak por
"K*rvë, kurrë nuk do ta fal", gruaja e Iscos publikon mesazhet ofenduese Mesfushori i Real Madrid, Isco, u rikthye si titullar në sfidën e djeshme kundër Valencias. Pritshmëritë ishin të mëd
Sakrifikuan 26 ditë: Pak para takimit me Ramën, naftëtaret e Ballshit japin mesazhin e fortë Pak orë para takimit me kryeministrin Edi Rama, gratë naftëtare të Ballshit i dhanë fund grevës së urisë pas 26 ditësh q
"Sikur të na thoje se bëre shaka", politikanët mesazhe ngushëllimi për humbjen e Koço Devoles Aktori i njohur i humorit Koço Devole ka humbur jetwn pas disa ditësh ishte shtruar në spital në gjendje të rëndë për je
Greta hakmerret ndaj Trump, poston të njëjtin mesazh që i dedikoi një vit më parë: Qetësohu Donald Aktivistja e klimës, 17 vjeçarja Greta Thunberg siç duket nuk e ka harruar një thumbim që i kishte bërë presidenti ameri
Marcelo Lipi ka një mesazh për Shqipërinë (VIDEO) Në fillim të muajit dhjetor, FSHF-ja do të zhvillojë kursin e përgatitësit atletik. Drejtuesi i këtij kursi do të je
Në ditën e rëndësishme për popullin amerikan, Rihanna jep këtë mesazh (FOTO LAJM) Në SHBA votimet janë drejt fundit dhe brenda disa ditësh do të dalë emri i presidentit të ardhshëm. Edhe Rihanna si shum
Dy greviste përfundojnë në spital: Po na bëhet presion me mesazhe anonime Dita e sotme është dita e 21 e grevës së grave naftëtare në Ballsh. Dy prej grave janë transportuar në Spitalin e Fi
Lajm i mirë! Borell zhvillon videokonferencë me Ramën dhe jep mesazhin plot shpresë për Shqipërinë Ministri i BE për punët e jashtme, Josef Borell zhvilloi një videokonferencë me kryeministrin Edi Rama ditën e sotme.
U dëmtua në zonë intime, yll i por*ografisë ka një mesazh për James Rodriguez Ylli i filmave për të rritur, Kendra Lust, i ka uruar shërim të shpejtë James Rodriguezit, pas dëmtimit të testikujve, s
"Filozofia Kaizen", çfarë do të thotë mesazhi i shkruar nga Ronaldo? Prej 18 ditësh Cristiano Ronaldo ndodhet jashtë fushave të lojës, për shkak të infektimit nga Covid-19. I mbyllur në
"O Edi Rama, o të q*fsha robt", Aleksandër Gjoka flet pas videomesazhit për kryeministrin Video e këngëtarit Aleksandër Gjoka, i cili përdori fjalë fyese ndaj kryeministrit Edi Rama, lidhur me masat e marra nga
Zbulohet mesazhi i fundit nga Bartomeu në grupin e Barcelonës në WhatsApp Jose Maria Bartomeu i mbuluar nga presioni i madh brenda klubit u detyrua të largohej nga posti i Presidentit të Barcelo
Grenell me mesazh publik për shqiptarët e Amerikës, i fton ta përkrahin Trumpin në zgjedhje (VIDEO) Richard Grenell, i dërguari special i presidentit amerikan, Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi u është shqiptaro-ame
Gazetari publikon mesazhet me gruan në Al Hol: Jam robëreshë e Allahut! Gazetari Julian Kasapi ka publikuar në emisionin “Opinion” një mesazh të shkëmbyer mes tij dhe Emanuela Dacit e cila ndo
Zëdhënësja e KE mesazh të qartë: Maxhoranca të presë “Venecian” për Kodin Zgjedhor Zëdhënësja e KE-së, Ana Pisonero-Hernandez është shprehur se beson se Komisioni i Venecias do t’i japë palëve politike n
Luana pozon brenda makinës luksoze, ka një mesazh për fansat Luana Vjollca po korr suksese të mëdha, me dy nga angazhimet më të fundit të saj. Kënga e saj, “Locos”, e sjellë si b
Përlotet para kamerave Behar Mera: Zemrat e mia! (VIDEO) Aktori i humorit Behar Mera është përlotur pasditen e sotme, pasi ka parë një video-mesazh nga dy persona, të cilët ai i
"Babai yt është krenar me ty", Cristiano Ronaldo mesazh emocionues pas fitores dhe pensionimit të Khabib Edhe Cristiano Ronaldo ka reaguar pas natës së sontme në UFC. Khabib Nurmagomedov ka shënuar fitoren e 29-të në karri