999 rezultate për

merituam

Interi u mposht në shtëpi nga Juventusi, Conte: Juventus mezi krijoi ndonjë gjë, merituam fitoren Antonio Conte këmbëngul se Interi domino ndeshjen e parë në gjysmëfinalen e Coppa Italia. Neroazurët kaluan në epërsi
Chelsea fitoi minimalisht ndaj Fulham, Lampard: Duhet ta thyeni akullin, e merituam fitoren sonte Menaxheri i Liverpool, Frank Lampard, është shprehur i kënaqur me fitoren e Chelseat të cilën e arriti ndaj Fulham në ku
Vetëm 1 pikë ndaj Villarreal, Zidane: Merituam më shumë Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane nuk është ndarë i kënaqur me barazimin ndaj Villarrealit. Reali nuk arriti
Nuk njeh humbje në "Camp Nou", Zidane: Përtej së gjithash, e merituam fitoren Real Madrid kanë mposhtur Barcelonën 1:3, duke marrë tri pikë të mëdha në ‘El Clasico’. Takimi mbeti nën hijen e deba
Prag-finale, flet Tuchel: E merituam të jemi këtu Nesër me fillim nga ora 21:00, do të zhvillohet finalja e madhe Ligës së Kampionëve ndërmjet Bayernit dhe Paris SG.
Fitorja në frymën e fundit, Tuchel: E merituam kualifikimin Thomas Tuchel insiston se PSG absolutisht e ka merituar kalimin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Kampionët e F
Inter u eleminua, Conte: E merituam finalen, Ospina ishte i mrekullueshëm Inter është eliminuar nga Kupa e Italisë, duke dështuar që të fitojë kontestin me skuadrën e Napoli, në sfidën gjysmëfin
Ramos si rrallë herë pranon humbjen: E merituam Ramos e ka pranuar, Reali humbi sepse e meritoi të humbiste. Betisi e ka mposhtur 2-1 Real Madridi, për t’ia humbur k
Simeone: E merituam kualifikim Diego Pablo Simeone ishte i kënaqur pas fitores së Atleticos ndaj Lokomotivës së Moskës. Në fjalën e tij, strategu argje
Sarri: Mendoj se e merituam fitoren Chelsea ka fituar me ndihmën e arbitrave ndeshjen ndaj Cardiff. Ishte një sfidë me incidente dhe një gabim trashanik i a
Kloop: Ata merituan golin ne merituam 3 pikët Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, është shprehur i kënaqur pas fitores 2-1 të marrë në fushën e Fulham-it. "E nisë
Prenga: Gabuam shumë, por barazimin e merituam Përtej dhunës së pakuptimtë ndaj gjyqtarit, për 11-metërshin e dhënë në limitet e kohës së rregullt për Laçin, trajneri
Ylli i Reali: Merituam të fitonim ndaj Barcelonës Lucas Vazquez ka thënë se skuadra e tij meritoi të fitonte mbrëmë kundër Barcelonës në "Camp Nou". “Është një ndjenjë
Spalletti: E merituam fitoren Luciano Spalletti ka pranuar se Interi dhe Napoli merituan pikët pas një fitore në momentet e fundit të Nerazzurëve.
Daja: E merituam fitoren Trajneri i Flamurtarit, Ilir Daja pas fitores ndaj Laçit deklaroi se skuadra e meritoi fitoren. • Fitore e merituar,
Rashica: E merituam fitoren Sulmuesi anësor i Kosovës, Milot Rashica është ndarë i kënaqur me paraqitjen e tij në ndeshje ndaj Maltës, por edhe me t
Emery: E merituam fitoren ndaj Liverpoolit Unai Emery ka insistuar se barazimi i skuadrës së tij 1-1 me Liverpoolin nuk ishte i drejtë, pasi mendon se e merituan f
Inzaghi tregon sekretin e fitores së Lacios Trajneri i skuadrës së Lacios, Simone Inzaghi ka reaguar në lidhje me fitoren e italianëve në transfertën e Marsejës. In
Icardi: E merituam fitoren Mauro Icardi beson se Interi e meritoi fitoren e derbit ndaj Milanit, mirëpo ishte fitore shumë më e mirë në minutën 93'
Shkëmbi: E merituam fitoren Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi në përfundim të ndeshjes u shpreh i lumtur për fitoren kundër Skënderbeut. • Çfarë n