999 rezultate për

meri

Është apo jo në lidhje dashurie Butrinti, më në fund një përgjigje (FOTO LAJM) Këngëtari i njohru Butrint Imeri ka bërë gati këngën e re që do ta lansoj së shpejti me këngëtarin e njohur ‘Nimo. Du
"Do përballet me ligjin", nuk ndalet Rama jep paralajmërimin e prerë Vijon prej disa javësh aksioni kundër informalitetit në mbarë vendin. Kryeministri Edi Rama njofton se është mbyllur një
Basha bën paralajmërimin e fortë nga Përmeti: Burgu i pret Kreu i opozitës, Lulzim Basha, duke i konsideruar nul farsën e 30 Qershorit, e cilësoi atë një masakër të Kushtetutës, t
Shembja e Teatrit, ish-aktori i Portokallisë bën paralajmërimin e fortë: Luftë do ketë Vendimi për shembjen e godinës së Teatrit Kombëtar është një nga çështjet më të përfolura të aktualitetit në Shqipëri.
Përcillet në banesën e fundit Festim Lato, nisin homazhet (VIDEO) Kanë nisur paraditen e sotme homazhet për presidentin e vetëshpallur të Çamërisë Festim Lato i cili u gjet i vrarë me ar
Zëri i Amerikës: Çfarë e "fundosi" kryetarin e Gjykatës së Lartë Në Shqipëri, Kolegji i Posaçëm i Apelimit (KPA) vendosi sot shkarkimin nga detyra të Kryetarit të Gjykatës së Lartë Xhez
Haradinaj për Zërin e Amerikës: Aleatët ta ndalin trysninë ndaj Kosovës Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një intervistë për Zërin e Amerikës, tërhoqi vërejtjen në siç tha
Mbërrin trupi i pajetë i Festim Latos (VIDEO) Mbërrin sot trupi i pajetë i presidentit të CCamërisë Festim Lato. Homazhet priten të mbahen ditën e shtunë te teatri
Skandali me Fair Play Financiar, UEFA favorizoi PSG UEFA ka qenë dhe mbetet një organizatë me shumë dritë hije, të shumtë kanë qenë akuzat dhe skandalet që kanë shoqëruar q
Ngjashmëria me Barack Obamën i ka ndryshuar jetën, tani ka vetëmn një ëndërr (FOTO LAJM) Që nga fillimi kur Barack Obama mori detyrën si Presidenti i 44-të i Shteteve të Bashkuara, në vitin 2009, Ilham Anas ës
Mbërrin nesër në Rinas trupi i pajetë i Festim Latos Ditën e nesërme, rreth orës 15:00 do të mbërrijë trupi i pajetë i presidentit të CCamërisë Festim Lato. Homazhet prit
Tërheqja e policisë, regjisori Bodina bën paralajmërimin e fortë Regjisori Edmond Budina, pas tërheqjes së policisë dhe FNSH nga Teatri, u shpreh se protestuesit do të vijojnë të qëndro
Ngjashmëria me Barack Obaman i ndryshoi jetën këtij njeriu (FOTO LAJM) Që kur Barack Obama mori detyrën si Presidenti i 44-të i Shteteve të Bashkuara, në vitin 2009, Ilham Anas është bërë i f
Policia holandeze reagon zyrtarisht: Presidenti i Çamërisë është vrarë Presidenti i vetshpallur i Çamërisë, Festim Lato, është perosni që u gjet i vdekur pak ditë më parë në një kanal në Hola
Paralajmërim i fortë i Metës: Do hap të gjitha letrat për disa ambasadorë në Tiranë Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ftuar sot në emisionin “Tempora” ka paralajmëruar hapur se do të hapë sipas tij të
Vrasja e presidentit të Çamërisë, çfarë thonë mediat greke (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në media u raportua se i vetëshpalluri President i CCamërisë Festim Lato, është vrarë në Holandë. Lajmin
Vapa ekstreme, Amerika shpall gjendje emergjence SHBA dhe Kanadaja kanë nisur të preken nga vala e të nxehtit ekstrem, që pritet të vijojë gjithë javën e ardhshme. Rryma
Ambasada amerikane publikon videon e reformës në drejtësi, çfarë po ndodh (VIDEO) Ambasada amerikane sot kujton 3 vjetorin e miratimit të reformës në drejtësi në Shqipëeri. Nëpërmjet një video të publik
Një tjetër shqiptar i vrarë në Holandë, lidhja me Festim Laton Ditën e djeshme u raportua në media, se i vetëshpalluri President i Çamërisë Festim Lato, është vrarë në Holandë. Mëngje
"Rama është produkt i George Soros", gazetari investigativ zbërthen detajet: Manjati është mjeshtër (VIDEO) Në videon e mëposhtme është një gazetar investigativ Italian i cili siç mund ta ndiqni tregon me detaje se si, Fondacion