999 rezultate për

menduh

Menduh Thaçi: Të eliminohet vjedhja e votave dhe falsifikimi i rezultateve Kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi gjatë ditës së sotme në selinë e partisë ka zhvilluar një takim me Ambasadorin e Mbretër
Menduh Thaçi: Shqiptarët kanë dy aleatë, Amerikën dhe Turqinë (VIDEO) Partia Demokratike Shqiptare zhvilloi këtë fundjavë një dëgjesë publike në Tetovë ku foli edhe kreu i saj Menduh Thaçi.
Menduh Thaci: Ditën e parë që do tëvi në pushtet do të ketë amnisti për ... Kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi nga Likova ka komentuar veprimin e fundit e Gjykatës Kushtetuese dhe ka thënë se ditën e
Thaçi nga Likova: PDSH do ta ndryshojë gjendjen e shqiptarëve në Maqedoni Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi dhe funksionarë të tjerë të PDSH-së kanë vazhduar me "Dëgjesat Pub
Rama, përshëndetje "speciale" për Albin Kurtin dhe Menduh Thaçin (VIDEO) Kryetari i Partisë Socialiste dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë fjalimit të tij në punimet e Kongresit të P
Ja urimi i kryeministrit Rama për ditëlindjen e Menduh Thaçit (FOTO LAJM) Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, ka festuar dje ditëlindjen. Në këtë nuk kanë munguar urimet dhe
Menduh Thaçi në Tiranë, takohet me presidentin Nishani Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi, viziton sot Tiranën në një vizitë, ku pritet që të takohet me presidentin e Republikës
Menduh Thaçi drekon me ambasadorin e BE-së Sot në rezidencën e tij në Shkup, ambasadori i BE-së, Aivo Orav, ka pritur në një dreke pune kryetarin e PDSH-së, Menduh
Ja pse dështoi Kosova në Këshillin e Europës sipas Menduh Thaçit Kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi vlerëson se miratimi i rezolutës për Kosovën së bashku me amendamentet e Serbisë në Kësh
Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi, deputetët që kanë munguar më shumë në Parlament Liderët e dy partive shqiptare Ali Ahmeti i BDI-së dhe Menduh Thaçi i PDSH-së sërish kanë dalluar si deputetët me më shu
Ja Marrëveshja 12-pikëshe e Menduh Thaçit Marrëveshja e re, apo kontrata e re e prezantuar nga Partia Demokratike Shqiptare thuhet se ka për qëllim t’i përkufizo
68-vjetori i lindjes së Arbën Xhaferit, Thaçi: Sheshet kryesore të mbajnë emrin e tij Partia shqiptare në opozitë, PDSH ka përkujtuar këtë të diel përvjetorin e 68 të lindjes së Arbën Xhaferit, ish-kreut të
Premtimet e Menduh Thaçit për 2016-ën! Kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi në intervistën e fundvitit për gazetën “Lajm” premtoi se të gjitha pyetjeve do t’i përgj
Menduh Thaci: 2015-ta një vit i rëndë për shqiptarët Vit shumë i rëndë për shqiptarët si në aspektin politik dhe në atë ekonomik. Kështu e ka cilësuar kryetari i Partisë Dem
Menduh Thaçi në Bruksel, takon Joseph Daul dhe Ivo Vajgl (VIDEO) Gjatë qëndrimit dy-ditor në Bruksel, Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, takoi edhe Raportuesin për
Zbatimi i marrëveshjes politike në Maqedoni, Menduh Thaçi takohet me Hahn Pas takimit të së hënës me ministrin e Jashtëm maqedonas, Poposki, komisioneri për Fqinjësinë Europiane dhe Negociatat e
BDI nuk pranon koalicion me PDSH-në Bashkimi Demokratik për Integrim thyen heshtjen dhe i përgjigjet negativisht ofertës së kreut të PDSH-së, Menduh Thaçi p
Thaçi: PDSH nuk ka koalicion me BDI Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi, ka mohuar zërat se mes subjektit të tij dhe BDI-së së drejtuar ng
Bëhen bashkë Menduh Thaçi dhe Nevzat Bejta (FOTO LAJM) Para nisjes së manifestimit qendror të festës së 28 nëntorit në Gostivar të Maqedonisë, nga ana e banorëve të fshatit Re
Selmani: BDI dhe PDSH po ecin drejt një koalicioni Kryetari i Shoqatës së Gazetarëve në Maqedoni, Naser Selmani, shkruan në profilin e tij në Facebook se, BDI dhe PDSH po