999 rezultate për

mendoni

A do të kandidojë sërish për president? Ja çfarë thotë Nishani Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka deklaruar se ai nuk do të kandidojë sërish për President pa votat e LSI-së.
Qetësuesit janë më të rrezikshëm sesa mund ta mendoni! Qetësuesit përdoren shpesh për lehtësimin e dhimbjeve, etheve dhe sëmundjeve inflamatore. Megjithatë, një studim i ri pa
11 gjërat që bëjnë njerëzit e pasuksesshëm në fundjavë Çdo njeri mendon për fundjavën, për kohën se si do të kalohen 2 ditët e pushimeve. E vetmja gjë që i ndan njerëzit e suk
Basha flet nga ShBA: Te Trump shkoj me ftesë të posaçme Kreu i PD-së, Lulzim Basha në një intervistë ditën e sotme për “Zërin e Amerikës” foli për ftesën e tij në ceremoninë e
Roshi ka një mesazh pas heqjes së mandatit: Mendoni sa më shumë pozitivisht... Ish-kreu i Bashkisë Kavajë, Elvis Roshi, ndihet falenderues në këtë ditë të fundit të vitit. Me anë të një postimi në Fa
Marin Mema-grekëve: Mos i kërcisni shumë dhëmbet se mund t'ju thyhen në Shqipëri (FOTO) Kohët e fundit politikanët grekë kanë shtuar deklaratat kërcënuese ndaj Shqipërisë nisur edhe nga fakti se po përballen
Arrestohet për rryshfet Etrit Berisha. Nuk është ai që mendoni Pas një aksioni të policisë është bërë i mundur ndalimi i një shtetasi, i cili në bashkëpunim me një tjetër të ndaluar m
"Simptomat" që tregojnë që jeni më inteligjentë se sa mendonit Ndoshta jeni një gjeni sekret. Ndoshta jo, por ekzistojnë disa shenja që janë të lidhura shkencërisht me nivele më të l
SONDAZHI/ Çfarë mendojnë qytetarët e Tiranës për Erjon Veliajn? Javanews zhvilloi në fund të shtatorit, në bashkëpunim me Dr. Eduard Zaloshnjën, një sondazh telefonik në territorin e B
Shokuese/ Lady Gaga mezi merr patentën e makinës (FOTO LAJM) Ylli i muzikës pop, Lady Gaga, më në fund ka marrë lajmin e mirë se mund te ngasë legalisht një makinë në moshën 30-vjeç
Flet vëllai i viktimës: Nuk mendonim se gjërat do arrinin deri këtu Vëllai i 55 vjeçarit, Luan Koprencka, i cili mbeti viktimë mëngjesin e sotëm pas një sherri me thika në Kombinat, ka thë
Forma e grushtit tregon detaje për personalitetin tuaj Formimi i grushtit është një mënyrë që tregon detaje në lidhje me Mënyra se personalitetin dhe vetëdijen tënde. Me ndihm
PlaNet zbulon vendin ku është bërë një foto Google së fundmi ka përpunuar një inteligjencë artificiale që mund të identifikojë se ku është bërë një fotografi, edhe
Samsung Galaxy S7 prezantohet më 21 shkurt (VIDEO) Samsung ka konfirmuar se 21 shkurti do të jetë data kur do të bëhet dhe lançimi i pajisjeve të reja, ku pjesë e tyre do
Mendoni mirë para se të fryni buzët (FOTO LAJM) Nëse vendosni që të fryeni buzët duket që si fillim të kujdeseni dhe të informoheni në lidhje me dëmet që mund të shkakt
Rrahja e fëmijëve shkakton probleme psikike Rrahja e fëmijëve është një sjellje e papranueshme, pasi mund të ketë ndikim negativ në personalitetin e fëmijës. Madje
5 lojtarët që ndoshta mendonit se e kanë lënë futbollin (FOTO LAJM) Futbolli për disa është i këndshëm dhe për disa të tjerë i dhimbshëm. Disa lojtarë arrijnë që të spikasin dhe ngjisin sh
Van Gaal braktis konferencën: A është Mourinho këtu?! Trajneri i Manchester United, Louis Van Gaal, ka akuzuar mediat për shkrimet e fundit rreth të ardhmes së tij, ku shkruh
Mbushja e dhëmbit nuk është aq e shëndetshme sa mendonim Studiuesit dentar në Oslo të Norvegjisë, kanë arritur në përfundimin se, mbushjet e dhëmbit janë shumë të dëmshme. Sipas
Si ndikon bulmeti në shfaqjen e akneve Bulmeti ka një rëndësi të veçantë në shëndetin e organizmi tonë, sidomos një rëndësi të veçantë ka në shëndetin e lëkurë