999 rezultate për

mendoni

Kida qenka në një lidhje por jo me atë që mendonim (FOTO LAJM) Ajo sjell hite pafund dhe është një ndër këngëtaret shqiptare që qëndron në krye të klasifikimeve. Këtë verë ka sjell
Mendohuni mirë para se të bëni tatuazhe për të cilat do të pendoheshit (FOTO LAJM) Nëse keni menduar ndonjëherë të bëni një tatuazh, këto imazhe do t’iu bëjnë të mendoni dy herë dhe të kini kujdes para s
"Kijeni frikë Zotin dhe mendoni fëmijët tuaj", imami i njohur reagon ndaj prishjes së Teatrit Imami i njohur Gazmend Aga, i cili tani predikon për komunitetin shqiptar në SHBA ka komentuar debatin për prishjen e Te
5 gabimet e përditshme që po dëmtojnë jetën tuaj seksuale Gabimi 1: Ju mungon iniciativa Shpeshherë femrat marrin pozicion pasiv në seks dhe presin kryesisht iniciativa nga pa
Nëse po mendoni të bëni një tatuazh, ky është trendi i ri (FOTO LAJM) Pikturimi i trupit njihet si një traditë e hershme dhe pjesë e kulturave të ndryshme! Ka ekzistuar ndër shekuj dhe ende
Nëse mendoni se të martuarit ngjajnë me njëri-tjetrin keni të drejtë, kjo është arsyeja Mund t’ju jetë dukur ndonjëherë sikur personat e martuar duken shumë të ngjashëm me njëri-tjetrin?! Epo në fakt keni të
Nëse ju thonë se jeni njeri negativ, vërtetojeni me këto shenja Energjia negative është çdokund. Është aty për t’i thyer madje edhe njerëzit më të fortë. Nëse nuk jeni të vetëdijshëm,
Horoskopi 4 korrik 2019 Dashi – Sot ju keni vendosur të ndryshoni gjërat rreth jush. Ju jeni gati për të bërë ndryshime radikale në jetën tuaj.
5 gabimet e përditshme që dëmtojnë jetën tuaj seksuale Gabimi 1: Ju mungon iniciativa Shpeshherë femrat marrin pozicion pasiv në seks dhe presin kryesisht iniciativa nga pa
Jeni nervoz? Ndiqni këto rregulla dhe qetësohuni Që të qetësoheni dhe të mendoni më qartë duhet të largoheni nga ambienti që e ka shkaktuar këtë nervozizëm, transmeton "
Këni përfunduar pushimet, por s’dini nga t’ia nisni punës, ndiqeni këto rregulla Jeni ulur para kompjuterit, prej nga ku kanë dalë dhjetëra pune prej teje e krejt papritur , tani pas pushimeve s’di ng
Ngjyra juaj e preferuar tregon për ju shumë më shumë nga sa mendoni Sipas stilistit dhe autorit të librit “Color Your Style”, David Zyla, “Edhe nëse veshjet tuaja janë të mbushura plot me
Rrëfimi i murgeshës shqiptare: Prindërit me gjetën burrë, mendonin se isha çmendur (VIDEO) Në programin online “Fol me psikologen”, përballë psikologes Ervisa Lula ka qënë këtë herë një murgeshë. Motër Mira K
Stojku: Besoj ende te mbijetesa Trajneri i Kamzes, Gentian Stojku shmangu komentet mbi vendimin e gjyqtarit për të akorduar 11-metërsh në fund për Laçin
Serbët kërkojnë dorëheqjen e Vuçiçit Të pakënaqur me situatën politike dhe pushtetin e Presidentit Aleksander Vuçiq, ata u mblodhën para Fakultetit Filozofik
Flet aktorja kryesore e "Unë, ti dhe Kasandra": Njerëzit mendonin se isha me të vërtetë e droguar Të gjithë e mbajmë mend “Unë, ti dhe Kasandra”, një nga serialet më të njohura. Ky prodhim shqiptar u bë temë diskuti
Mendoni se në WC-të publike ka më shumë mikrobe? Gaboheni Padyshim që banjot publike janë një vend ku rreziku nga mikrobet është i lartë. Jo më kot, sipas një studimi, 60% e amer
Kur të shikoni këto foto do mendoni dy herë para se të blini në internet (FOTO LAJM) Në internet ka pafundësisht faqe online, të cilat reklamojnë e shesin produkte nga më të ndryshmet nga telefonat e kompj
Kur ta lexoni këtë lajm do ta mendoni dy herë para se ta përdorni fjalën klloshar Klloshar, një fjalë kjo që përdoret shumë në shoqërinë tonë për të “ofenduar” në njëfarë forme tjetrin, vjen nga gjuha f
Nëse mendoni se këto perime i keni larë siç duhet, gaboheni Njerëzit që kujdesen për shëndetin e tyre e dinë se është jashtëzakonisht e rëndësishme të lahen produktet ushqimore. Pr