999 rezultate për

mendes

Pasuria marramendëse e Vladimir Putin, zgjedhjet zbulojnë "sekretin" (FOTO LAJM) Vladimir Putin thuhet se është njeriu më i pasur në botë me një pasuri të fshehtë 200 miliardë dollarë. Në dokumentet
Para martesës: Blero blen shtëpi të re me çmim marramendës Blero dhe Afrona, janë një nga çiftet më simaptike dhe më të përfolur në shoëbizin shqiptar. Këngëtari shumë i dashu
Shifra marramendëse, zbuloni sa paguhen liderët më të fuqishëm në botë (FOTO LAJM) Pagat e njerëzve të tjerë gjithmonë rrisin kuriozitetin. Edhe kolegët dhe miqtë nuk nxitojnë për të ndarë se sa para
Shqiptarët shpenzojnë shifra marramendëse për Shën Valentin Trëndafilat, më të shiturat edhe më të shtrenjtat, janë simbol i festës së 14 shkurtit. Ditë e shënuar jo vetëm për
Shuma marramendëse që Gruevski iu ka dhënë avokatëve të tij Mbi 92 mijë euro, para nga buxheti i janë paguar avokatit Nikolla Dodevski, kryetar i Odës së Avokatëve i cili ishte ish
Getit i ikën truri, Marina vesh këmishën me çmimin marramendës (FOTO LAJM) Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Kariera e saj si moderatore ka filluar shumë vite më parë, ky e
Shuma marramendëse që Geti shpenzon në rrobat e skijimit (FOTO LAJM) Reperi i njohur Getoar Selimi është shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e tij. Ai numëron me qindra proj
Getoar Selimi nuk kursehet, kjo është shuma marramëndëse e orës së tij (FOTO LAJM) Getoar Selimi është një nga reperët më të suksesshëm shqiptarë ndër vite. Ndryshe i quajtur si “fenomen” i hip hopit shq
Vila e makina luksoze, sekuestrohet pasuria marramendëse e të dashurit të Viola Spiros Ditën e sotme policia e Shtetit ka sekuestruar pasurinë e një "boss-i" shqiptar të njohur nga policia shqiptare dhe ajo
Shpenzime marramendëse për çamçakëz e alkool, shokon Kim Jong Un (FOTO LAJM) Kim Jong Un përvec bombave bërthamore është i njohur edhe për shpenzimet marramendëse që ai bën për ushqimet e preferuar
Shifra marramendëse e xhupit të Nora Istrefit Këngëtarja kosovare Nora Istrefi është një nga personazhet publik që vishet më me stil, por ajo që vihet re janë gjithas
Reali do të zemërojë CR7 me pagën marramëndëse që i ka ofruar Neymarit Real Madrid e ka shumë seriozisht transferimin e sulmuesit brazilian të PSG-së, Neymar Jr. Kampioni i Evropës, Real M
Xhensila Myrtezaj si një yll rroku, shifra e këpucëve të saj është marramëndëse (FOTO LAJM) Xhensila është një këngëtare shumë e njohur. Është një nga këngëtaret me vokalin më të ëmbël që ka skena shqiptare.
Miliarda dollarë nën ujë, gjendet pasuria marramendëse e Pablo Eskobar (FOTO LAJM) Ish-agjentët e CIA-s thuhet se e kanë gjetur nëndetësen e Pablo Escobar, që përdorej kryesisht për kontrabandë. Kjo
Zbuloni çmimin marramendës të orës së Capital T Një nga reperët më të talentuar, por njëkohësisht edhe më të paguar. Capital T, edhe pse i ri në moshë, ia ka dalë të je
E bujshme / De Gea i refuzon rinovimin Manchesterit Unitedit Sipas mediumit spanjoll Don Balon, De Gea iu ka thënë drejtorëve të Unitedit, nëpërmjet agjentit të tij Jorge Mendes, se
Fitimiet marramëndese të agjentëve të lojtarëve Agjentët e futbollistëve janë konsideruar shpeshherë nga trajnerët si e keqja më e madhe e sportit më popullor në planet
Jeta luksoze e Fatmir Hysenbelliut! Shifra marramendëse e veshjes së tij Është një nga biznesmenët më të rinj shqiptar, që bën një jetë tejet luksoze. Në llogarinë e tij në Instagram ndjekës
Getit i ikën truri, çmimi marramendës i xhaketës që mban veshur Marina (FOTO LAJM) Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Kariera e saj si moderatore ka filluar shumë vite më parë, ky e
Çmimi marramendës i unazës së martesës së Adelina Tahirit Ditë më parë përmes disa fotove të publikuara në Instagram, këngëtarja Adelina deklaroi se mori propozimin e fejesës në