999 rezultate për

mendes

Reali gati të thyejë rekordin e klubit, ofron shumë marramendëse për Salah Reali i Madridit po mendon seriozisht për të përfurcuar sulmin nga sezoni i ardhshëm edhe pse këtë sezon shpenzoi jo pak
Tyson Fury merr një ofertë marramendëse për tu ndeshur sërish me Wilderin ose Joshuan Shumë pak ditë pasi mposhti Deontay Wilder në duelin për gjerdanin e artë të peshave të rënda në WBC, në Las Vegas, Tyso
Cristiano Ronaldo i jep çdo muaj një rrogë marramendëse Georginës, zbulohet arsyeja (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodrigues janë një nga çiftet më të komentuara të momentit. Ata janë njohur 4 vite më par
Surprizon Franca, jep shumën marramendëse për rindërtimin pas tërmetit Franca ka bërë një lëvizje surprizë duke ofruar një shumë të madhe prej 160 milionë eurosh për Shqipërinë, pas tërmetit
Juve nënshkruan marrëveshje të re me Allianz, logo në stërvitje dhe shuma marramendëse që do fitojë Juventus ka njoftuar se ka arritur marrëveshje të re Allianz deri në vitin 2030 ku përfshihen të drejtat e emërtimit të
Fëmijët që shoqërojnë lojtarët në fushë paguajnë shifra marramendëse në Premier League Klubet e Premier League i marrin shifra të frikshme fëmijëve që shoqërojnë lojtarët në fushë. Pagesa mund të shkojë deri
20 gjëra absurde që ishin absolutisht normale në të shkuarën (FOTO LAJM) Shkuara mban gjëra aq interesante që ndoshta nuk i kemi dëgjuar apo imagjinuar. Teksa disa nga këto gjëra dukem të çu
Për herë të parë, Rama zbulon shifrën marramendëse të dëmeve të tërmetit: 1 miliard euro! Kryeministri Edi Rama zgjodhi kryeqytetin italian Romë për të shpallur shifrën e dëmeve të shkaktuara nga tërmeti i 26 n
Shifra marramendëse: Ermal Mamaqi zbulon se ka kushtuar filmi "I love Tropoja" (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi ka zbuluar shifrën marrëmendëse të të gjithë kostos së filmit të tij “I Love Tropoja”. Moderatori i njoh
Shifra marramendëse, sa do të paguhet Alketa Vejsiu në Sanremo (FOTO LAJM) Monica Belluci, Antonella Clerici, Sabrina Salerno, Giorgina Rodriguez e Alketa Vjesiu, janë disa prej figurave të njohu
Marrin shifra marramendëse nga koncertet, por sa i paguajnë shtetit këngëtarët në Kosovë? (LISTA) Ishte nëntor kur ish-menaxheri i këngëtarëve të njohur në Kosovë, Drin Zatriqi, publikoi shifrat e parave që disa prej a
Iu kishin publikuar videot në faqe pornografike, 22 gra marrin dëmshpërblimin marramendës Një gjykatë amerikane ka vendosur që 22 gra duhet të dëmshpërblehen me 12.7 milionë dollarë nga pronarët e një faqeje po
Jeta luksoze e Xhensila Myrtezajt, shifra marramendëse e veshjes së saj (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj tashmë prej vitesh ka ndërtuar një karrierë të suksesshme e cila i sjell edhe përfitime materiale.
Ofertë marramëndëse nga Kina, si iu përgjigj Suarez Luis Suarez e refuzoi një ofertë marramendëse nga Kina dhe vendosi të qëndrojë në Barcelonë, sipas Mundo Deportivos, gaz
Mendes me superlativa: Ronaldo mund të luaj deri kur të dojë ai Menaxheri i Cristiano Ronaldos, Jorge Mendes ka folur për aftësitë dhe kapacitetet e yllit portugez, me të cilin bashkëp
Me orë Rolex dhe unazë diamanti, zbulohet shifra marramendëse që mban në dorë CR7 (FOTO LAJM) Portugezi Cristiano Ronaldo është një nga futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave e për pasojë edhe një nga sporti
I pakënaqur me Juven? Mendes tregon të ardhmen e Ronaldos Cristiano Ronaldo edhe pse u rikthe tek golat në Serie A, humbja në Superkupën e Italisë me fanellën e Juaventusit kundë
Avion privat e makina luksoze, "fëmijët e pasur" zbulojnë shpenzimet marramendëse për festat (FOTO LAJM) Fëmijët e pasur të "Instagram"-it ka bërë shpenzime marramendëse në këtë sezon festash. Nga pozat në avion privat der
Super lajm për Juventusin, Ronaldo mund ta përfundojë karrierën te "zonja e vjetër" Agjenti i Cristiano Ronaldos, Jorge Mendes, e ka pranuar se sulmuesi portugez mund ta përfundojë karrierën e tij në Juve
"Leku letër", shuma marramendëse që shpenozn Loredana për një palë shapka (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Loredana, ka tërhequr vëmendjen e mediave që në daljen e saj të parë, jo vetëm me këngët që kthehen