999 rezultate për

mehmeti

Kim Mehmeti-Taravarit: Nuk bashkëpunoj me ata që gënjejnë popullin (FOTO LAJM) Publicisti Kim Mehmeti i është kundërpërgjigjur sekretarit të përgjithshëm të LR-PDSH-së, Arben Taravarit i cili rrëfeu
Mehmeti: Rama ka mendësi enveriste, i intereson më shumë partia se Shqipëria Në ditën e 27 të protestës së Partisë Demokratike në Shqipëri ka marrë pjesë edhe shkrimtari i njohur nga Maqedonia Kim
Kim Mehmeti i bashkohet çadrës së PD-së: Për Ramën e para është partia, pastaj Shqipëria (VIDEO) Shkrimtari dhe intelektuali shqiptar nga Maqedonia, Kim Mehmeti gjatë ditës së sotme i është bashkuar çadrës së PD-së.
Ermira Mehmeti: Ja pse Maqedonia është e padrejtë me shqiptarët Ish deputetja shqiptare Ermira Mehmeti, në kuadër të protestuesve të VMRO-DPMNE-së kundër gjuhës shqipe, ka thënë se ata
Ditari i Enver Hoxhës mbi fejesën e Silva Turdiut me djalin e Mehmet Shehut: Ka lënë 2-3 vajza... (FOTO LAJM) Në takimin e 13 shtatorit 1981, Mehmet Shehu është paraqitur në vilën e Hoxhës, sipas porosisë së këtij të fundit, bashk
“Mehmeti mendoi vetëvrasjen pas fejesës së djalit me Silva Turdiun” Në takimin e 13 shtatorit 1981, Mehmet Shehu është paraqitur në vilën e Hoxhës, sipas porosisë së këtij të fundit, bashk
DOKUMENTI/ Mehmeti qau para Enverit pse gaboi në fejesën e djalit (FOTO LAJM) “I them Mehmetit jo vetëm ke bërë këtë gabim të madh politik, por as more mundimin duke i njohur këto biografi të Turdiv
Dorëshkrimi sekret i Enverit: E qortova Mehmetin për fejesën e djalit me Silva Turdiun… Dy njerëzit më të fuqishëm të regjimit komunist ishin Enver Hoxha dhe Mehmet Shehu, por marrëdhënia e tyre mori krisjen
Mesazhi i Ermirës për “patriotët” maqedonas “Tvrdikoreni” që kanë dalë në protesta Mbas protestës së organizatës maqedonase “Tvrdokoreni”, ka reaguar edhe ish-deputetja e Bashkimit Demokratik për Integri
Ermira Mehmeti: Jam qytetare e lirë Ish deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti, i ka mohuar të gjitha lajmet që po spekulojnë në emër të saj, se ajo do të kaloj
Sulmi ndaj deputetit shqiptar në Maqedoni, reagon Ermira Mehmeti "Kur sulmohet një deputet, sulmohet një pupull, sulmi ndaj deputetit merr dënimin më të fuqishëm", ka reaguar Ermira Meh
Kim Mehmeti: Platforma është kurth i BDI-së Shkrimtari Kim Mehmeti i ftuar në Nova TV ka analizuar të gjitha mundësitë dhe skenarët e mundshme për formimin e qeveri
Ermira Mehmeti: Është absurde që Gruevski të reformojë qeverinë (VIDEO) Ish-deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti, ka thënë se Gruevski, "nga një kryeministër që ka bërë aq nam përgjimesh, është
Kim Mehmeti i përgjigjet Ilir Metës: "I din Meta, bizneset e veta" Shkrimtari shqiptar Kim Mehmeti ka komentuar reagimet nga Tirana dhe Prishtina lidhur me zhvillimet e fundit në Maqedoni
Mehmeti-BDI-së: Ju nuk keni nevojë për analiza, zgjidhni partnerin qeveritar Ndërsa pritet që BDI të vendosë se me cilën parti do të hyjë në koalicion për formimin e qëvërisë së re, ish deputetja e
Kim Mehmeti: Shqiptarët e kanë kuptuar "gënjeshtrën laramane" , nuk e votojnë më LSDM-në Duke vlerësuar zgjedhjet e porsapërfunduara parlamentare dhe situatën e sotme politike në Maqedoni, për TV ‘24 Vesti’,
Ermira Mehmeti dorëhiqet nga politika Deputetja e BDI-së Ermira Mehmeti ka bërë me dije se do të dorëhiqet nga të gjitha funksionet e saj në këtë parti. M
Mehmeti: Ali Ahmeti po fsheh dështimin e vet me "iniciativat unifikuese" Shkrimtari dhe publicisti i njohur shqiptar nga Shkupi Kim Mehmeti ka komentuar takimet për sipas tij gjoja unifikim të
Bernard Berishën e duan dy skuadra në Serinë A Bernard Berisha e ka të sigurt largimit nga skuadra e Anzhit, dhe gjatë janarit duhet të gjejë një tjetër skuadër. Këtë
INTERVISTA/ Myslim Pasha: Kush e vrau Mehmetin, ç’zbulon letra e fundit për Enverin Myslim Pasha, koloneli në lirim, profesor në Universitetin Politeknik të Tiranës, ka deklaruar se Mehmet Shehu është vik