999 rezultate për

mbyllur

E detyrueshme në ambiente të mbyllura, sa milionë euro do harxhohen për maska Maska është bërë sot një mjet i domosdoshëm që secili duhet ta mbajë me vete, për më tepër që është bërë e detyrueshme n
CHAMPIONS/ Mbyllen pjesët e para mes Bayern - Chelsea dhe Barcelona - Napoli, këto janë rezultatet Janë mbyllur pjesët e para në dy sfidat e mbrëmjes në Champions League mes Bayern Munchen - Chelsea dhe Barcelona - Napo
"Shihte njerëz dhe dëgjonte zhurma", flasin prindërit e biznesmenit që u vetëvra Detaje të tjera kanë dalë në dritë për vetëvrasjen e milionerit Eugert Lazaj, i cili u gjet i pajetë nga të afërmit në n
CHAMPIONS/ Mbyllen 45 minutat e para mes Man.City - Real dhe Juventus - Lyon, këto janë rezultatet Janë mbyllur pjesët e para në dy super ndeshjet sotme mes Manchester City - Real Madrid dhe Juventus - Lyon. Të dyja
EUROPA LEAGUE/ Mbyllen pjesët e para mes Leverkusen - Rangers dhe Sevilla - Roma (VIDEO) Janë mbyllur pjesët e para në dy ndeshjet e para të ditës së sotme në Europa League. Sevilla e ka mbyllur në avantazh
​Rritje e numrit të pacientëve në Greqi, maska e detyrueshme në ambiente të mbyllura Greqia do t’i bëjë të domosdoshëm maskat në të gjitha hapësirat e mbyllura publike dhe në hapësirat e hapura ku nuk mund
BE mban mbyllur kufijtë për shqiptarët, deri kur zgjaten kufizimet Bashkimi Europian ka përditësuar sot listën e vendeve për të cilat duhet të hiqen kufizimet e udhëtimit, duke “fshirë” t
Greqia merr vendimin, e sa kohë do qëndojë kufiri i mbyllur me Shqipërinë Qeveria greke ka vendosur shtyrjen e memorandumit për bllokimin e kufirit me Shqipërinë, Maqedoninë e Veriut dhe Turqinë
Maqedonia e Veriut mban kufirin mbyllur me fqinjët, përjashtim bën Shqipëria Maqedonia e Veriut mban kufijtë të mbyllur edhe për gushtin, lëvizje të lirë pa kushtëzim vetëm me Shqipërinë Maqedon
Rama nuk heq dorë, vendos maskën me shqiponjë dhe i bën apel shqiptarëve Kryeministri Edi Rama i ka bërë thirrje qytetarëve që në ambientet e mbyllura të përdorin maska, për të mbrojtur veten d
Morën me qera garazhin që rrinte mbyllur prej kohësh, çifti gjen brenda "pasuri" Një cift ka marrë me qera një garazh në Amerikë, por i ka rënë "jackpot". Kjo pasi brenda në garazhin që kishte kohë
Ligjet vetëm për popullin, si shkuan në Kuvend pa maska Rama me shokë Ditën e sotme Parlamenti zhvilloi sot seancën e Kuvendit, por ajo që u vu re është fakti se edhe pse ambient i mbyllur n
KUPA/ Teuta përmbys Kukësin dhe shkon në finale me Tiranën (VIDEO) Është mbyllur me fitoren e Teutës ndeshja e kthimit për gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë. Durrsakët kanë mundur me
Kini kujdes! Kaq kushton gjoba nëse kapeni pa maskë në ambiente të mbyllura Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka marrë vendimin që maskat dhe barrierat mbrojtëse të bëhen të detyrueshme
Merret vendimi: Maska, e detyrueshme në ambientet e mbyllura Ministrja e Shëndetësirë Ogerta Manastirliu ka dalë në një deklaratë për shtyp ku ka treguar zyrtarisht vendimin për mba
Kufijtë e BE-së mbeten të mbyllur për Maqedoninë e Veriut? Sipas parashikimeve, edhe në dy javët e ardhshme nuk do të ketë pushime në plazhet e Greqisë. Bashkimi Evropian duhet
Manastirliu: Nga sot maskat janë të detyrueshme në ambientet e mbyllura Ministrja Manastirliu u ka bërë apel të gjithë qytetarëve të respektojnë rregullat, për të kufizuar përhapjen e COVID19.
Infektohen punonjësit, bashkia e Malësisë së Madhe mbyll dyert Është mbyllur të paktën deri ditën e hënë bashkia e Malësisë së Madhe, për shkak se dy punonjës të saj kanë rezultuar po
Për t'i "mbyllur gojën", disa këshilla si të shprehni mendimin tuaj bindshëm (FOTO LAJM) Siç thoshte pinguini nga Madagaskari, “Arsyet më duken të lodhshme dhe të mërzitshme. Ne do të përdorim forcën.” Njerëzi
E BUJSHME/ Juve-Barcelona përfshihen sërish në merkato, kësaj radhe për Griezmann Barcelona dhe Juventus nuk kanë mbyllur akoma pazaret mes tyre. Gjatë ditëve të fundit, Barcelona dhe Juventus kanë m