999 rezultate për

mbyllet

Nga nesër mbyllet autostrada Tiranë - Durrës, si devijohet qarkullimi Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia e Qarkullimit Rrugor informojnë median dhe opinionin publik se duke nisur nga dit
Tym i Bardhë në SHBA, nuk mbyllet Qeveria Ligjvënësit në Shtetet e Bashkuara thanë se kanë arritur një marrëveshje në parim për buxhetin, në përpjekje për të shma
Mbyllet greva, këto janë pagat e mësimdhënësve (DOKUMENT) SBASHK ka bërë me dije se greva në arsim do të ndërpritet pasi kanë arritur një marrëveshje të re me Qeverinë. Nënkry
Mbyllet marrëveshja për dëmshpërblimin e të akuzarëve për rastin "Sopoti" “Avokati i shtetit dhe Qeveria kanë arritur marrëveshje për dëmshpërblimin e ish të dënuarve në rastin e Sopotit. Gj
Pas tragjedisë Brezovica do të mbyllet për dy ditë Zëvendësministri i Diasporës në Qeverinë e Kosovës Arian Daci do të varroset të dielën e 27 janarit në varrezat e qyteti
Rasti Monstra mbyllet për publikun Seanca e rastit “Monstra” në Gjykatën Penale të Shkupit vazhdon pa praninë e gazetarëve, familjarëve të të akuzuarve si
"Rrihet dhe mbyllet në banjo Arben Ahmetaj" Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një postimi në rrjetin social ka deklaruar se ministri i Financave, i cili do të
Nesër mbyllet autostrada Tiranë-Durrës, si do të devijohet trafiku (FOTO LAJM) Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se ditën e nesërme duke nisur që nga ora 05:00 e mëngjesit, do të bllokohet autos
Mbyllet autostrada Tiranë-Durrës, si do të devijohet trafiku Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë njoftimin e rëndësishëm se nga daa 4 janar 2019 do të mbyllet autostrada Tiranë-Durrë
Përgatituni! Autostrada Tiranë-Durrës mbyllet më 4 Janar, si do devijohet trafiku Autostrada Tiranë-Durrës do të mbyllet në datën 4 janar, me ARRSH që sqaron se “paralizimi” i lëvizjes së automjeteve në
Mbyllet pjesa e parë në Durrës me fitoren e Laçit (VIDEO) Është mbyllur pjesa e parë në "Niko Dovana" me fitoren e Lacit 1-0. Kurbinasit kanë shënuar golin e vetëm me autor Shtub
Milan-Fiorentina mbyllet pjesa e parë me rrjeta të pa prekura Është mbyllur me rrjeta të pa prekura pjesa e parë mes Milanit dhe Fiorentinës e cila po zhvillohet në stadiumin San Sir
Tirana-Flamurtari, mbyllet pa gola pjesa e parë në Selman Stërmasi Është mbyllur pa gola pjesa e parë mes Tiranës dhe Flamurtarit e cila po zhvillohet në Selman Stërmasi, shkruan Albeu.co
Mbyllet pjesa e parë, Kamza befason Skënderbeu (VIDEO) Sfida që po zhvillohet në kryeqytet mes Kamzës dhe Skënderbeut është mbyllur pjesa e parë në avantazhin e skuadrës së Er
Mbyllet pjesa e parë, Tirana befasohet nga Laçi, pëson dy gola (VIDEO) Vijon kriza e rezultateve tek Tirana. Bardheblutë e mbyllin në disavantazh pjesën e parë teksa kënë pësuar 2 gola në tra
Mbyllet pjesa e parë në Vlorë, Alves me një super gol i jep epërsinë Flamurtarit (VIDEO) Është mbyllur me fitoren e Flamurtarit pjesa e parë në Vlorë, teksa Danilo Alves ka kaluar në epërsi me një super gol d
Mbyllet pjesa e parë në "Selman Stërmasi", Tirana dyfishon shifrat ndaj Kastriotit Tirana ka dyfishuar rezultatin ndaj Kastriotit në sfidën që po luhet ne Selman Stërmasi. Për Tiranën Greca ka shënu
Mbyllet sot dhe nesër autostada Prishtinë-Shkup Sot dhe nesër (7 -8 dhjetor) qarkullimi rrugor do të ndërpritet në të dyja drejtimet, Kosovë-Maqedoni dhe anasjelltas.
Qeveria frikësohet nga protestat, mbyllet kulla Eiffel Autoritetet franceze kanë njoftuar për angazhim masiv të forcave të sigurisë, derisa shumë pika turistike është thënë se
Kujdes, mbyllet rruga Kaçanik – Hani e Elezit Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është