999 rezultate për

mbron

Pas Beyonce-s edhe Dua Lipa mbron emrin e saj Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka regjistruar emrin e saj si markë në Zyrën për Pronësi Intelektuale në Angli dhe tani
Daçiç sulmon BE-në pse po i mbron shqiptarët Ministri serb i Punëve të Jashtme Ivica Daçiq ka thënë se nuk ka karotë europiane nga BE për të cilën Serbia me vetë dës
Zidane mbron Balen: Mbetet i rëndësishëm Zinedine Zidane ka shprehur edhe njëherë besimin e plotë tek Gareth Bale . Pavarësisht se Bale është kthyer kohët e f
Mourinho mbron Pogban dhe hedh poshtë spekullimet e ditëve të fundit Jose Mourinho është përplasur me gazetarët, në lidhje me lajmet e fundit të raportuara në media, mbi një krisje mes port
"Larg syri i keq", fermeri mbron të mbjellat me foton e aktores (FOTO LAJM) Një fermer 45-vjeçar nga India ka vendosur dy postera të mëdha të aktores për filma për të rritur Sunny Leone, për të mb
Biglia mbron Higuainin: E dëmtojnë kritikat që s'kanë lidhje me futbollin Që nga koha kur Jorge Sampaoli e ka marrë drejtimin e Albicelestëve, Higuain nuk është ftuar te përfaqësuesja e tij. Mir
Jepet alarmi për prindërit shqiptarë: Mbroni fëmijët nga pedofilët Në mbarë botën, 1 në 3 përdorues të internetit është fëmijë. Si rrjedhojë edhe në Shqipëri ky “trend” sjell problemet e
Fenomeni mbron Zidanen: Askush nuk e njeh futbollin aq mirë sa ai Ronaldo (fenomeni) ka dhënë një intervistë SFR Sport në të cilën ka folur për tema të ndryshme duke përfshirë ndeshjen n
Fenomeni mbron Neymarin: Dhe un do doja të luaja tek PSG, Reali të mendojë markimin Neymar Junior nuk ka pse të mendojë largimin nga PSG për të fituar “Topin e Artë”, sepse këtë trofeu individual do ta ma
De Laurentin mbron Icardin: Me Sarrin do shënoje 40 gola Nëse do të vendoste të largohej nga Interi, alternativat për argjentinasin Mauro Icardi do të ishin të shumta. Në fakt e
Përdorimi i erëzave mbron trurin nga depresioni dhe humbja e kujtesës Erëzat përdoren jo vetëm për t’i shtuar shije ushqimit, por edhe për vetitë e tyre kuruese. Kur bëhet fjalë për shënd
Mbroni zemrën tuaj duke konsumuar mollë Molla padyshim që është një nga frutat më të shëndetshme dhe prandaj thuhet se një mollë në ditë mban larg mjekun. M
Një grusht me bajame në ditë mbron zemrën Një grusht me bajame në ditë ngre nivelin e kolesterolit të mirë. Sipas një studimi të fundit në SHBA, ngrënia e përd
Qerimaj mbron Begajn: Ne nuk kemi doktorë që të na tregojnë se për çfarë kemi nevojë (VIDEO) Dhe Erkand Qerimaj tregoi emocionet që i jep medalja e vedit të tretë në Kampionatin Botëror të Peshëngritjes. Sport
Ibra këtë herë e kam me gazetarët suedezë: Janë racistë Zlatan Ibrahimovic ka sulmuer ashpër mediat suedeze në një intervistë të dhënë për “Canal Plus”. Sulmuesi i Manchest
Lëngu i shegës ju mbron nga gripi Me afrimin e stinës së ftohtë, disa qytetarë bëjnë vaksinën kundër gripit për të qenë të mbrojtur. Problemet e para t
Kjo vajzë e prek në nder Ramush Haradinajn, thotë se e mbron gruaja Publicistja Kimete Berisha, përmes një postimi në facebook, ka komentuar refuzimin e vizës për kryeministrin e Kosovës,
5 mënyra se si të mbroni shëndetin tuaj në punë Të gjithë mund të mendojnë se të punuarit në një zyrë, mund të jetë një punë e rehatshme dhe pa shumë lodhje, por të qën
Si ti mbroni të dhënat e kompjuterit tuaj 1.Asnjëherë mos i lini fjalëkalimet (passwordet) në çantën e kompjuterit. Provoni t’i mbani mend ose ruajini ato në n
Krimi monstruoz, vajza mbron vëllanë dhe nxjerr të atin maniak seksual Vajza e viktimës Fejzo Aliaj, i cili u vra mbrëmjen e 22 dhjetorit nga i biri, ka thënë para Policisë, se i ati ishte ma