999 rezultate për

maxi

E quajti grua pa ndjenja, Wanda Nara i kundërpërgjigjet me kode Maxi Lopez (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Maxi Lopez lëshoi kritikat e radhës për ish-gruan e tij, Wanda Nara, me të cilën ka dhe një djalë. Tas
"Grua pa ndjenja", Maxi Lopez akuzon sërish Wanda Narën Wanda Nara ka mohuar që ndokush në familjen e saj, përfshirë Mauron dhe fëmijët, të jenë pozitive me COVID-19. “L’Equipe
Wanda Nara provokon Maxi Lopez me fotot e fundit (FOTO LAJM) Një foto e publikuar nga modelja dhe njekohësisht agjentja e sulmuesit Mauro Icardit ka provokuar hapur ish bashkëshorti
Barcelona monitorin portierin e Sporting, mund të jetë pasardhësi i Ter Stegen Portieri i Sporting Lisbonës, Luis Maximiano vazhdon të tërheqë vëmendjen e skuadrave të mëdha europiane. Pas Milani
Allegri po mendon rikthimin pas një viti pa punë, në tavolinë ka dy skuadra Nesër, më 26 maj të vitit 2020, do të bëhet saktësisht një vit që nga hera e fundit kur Maxi Allegri ishte në stolin e J
Maxi Lopez: Ronaldinho e theu derën dhe më nxorri jashtë Ai po mundohej të integrohej, sepse ishte hera e parë që e linte Amerikën e Jugut. Maxi Lopez, fatmirësisht për të, gjet
E pakujdesshme me fëmijët, Wanda Nara replikon me Maxi Lopez Wanda Nara i është kundërpërgjigjur ish-bashëshorti i saj, Maxi López, i cili e akuzoi si një nënë të keqe për faktin që
E akuzoi që solli fëmijët në zemrën e pandemisë, Wanda Nara "masakron" Maxi Lopez Uanda Nara i është përgjigjur ish-burrit të saj, Maksi Lopezit, pas akuzave të këtij të fundit që ajo kishte sjellë fëmi
Lopez merakoset për fëmijët, i kthehet keq Wandas: Si guxon t’i nxjerrësh jashtë karantinës në kohë virusi Saga Maxi Lopez-Wanda Nara vijon dhe së fundmi është futbollisti argjentinas që reagon ashpër ndaj gruas së tij. Wand
Barcelona e pafuqishme, mposhtet nga Valencia në "Mestalla" (VIDEO) Me Setien në krye Barcelona akoma nuk është shfaqur me parametrat që pritet, pas tre fitore me "vuajtje" katalanasit mpo
600 gjuajtje në minut, ky mitraloz të "shkrin" (VIDEO) Mitralozi “Maxim” është modeli i parë funksional i armës automatike lëvizëse, që mund të nxjerrë 600 të shtëna në minutë
Pas shumë kohësh Maxi Lopez takohet me fëmijët e tij (FOTO LAJM) Pasi deklaroi publikisht se Wanda Nara nuk po respektonte marrëveshjen e nënshkruar nga gjykatësi në lidhje me regjimin
Tronditëse, një tjetër boksier humb jetën në ring (VIDEO) Sporti i boksit tronditet sërish brenda pak ditësh, teksa pas rusit Maxim Dadashev, sot ka humbur jetën edhe boksieri ar
Maxi Lopez harron Wandën, një tjetër bionde i ka kthyer buzëqeshjen (FOTO LAJM) Maxi Lopez e ka gjetur buzëqeshjen. Sulmuesi argjentinas ndihet i lumtur me partneren e re, Daniela Christiansson, e cil
Maxi Lopez joshet nga modelja suedeze (FOTO LAJM) Modelja suedeze Daniela Kristianson po shijon një lidhje me futbollistin Maxi Lopez. Ata të dy duken mjaft të lumtur ku
Saint-Maximin thërret Milanin: Jam gati të luaj në një ekpi prestigjoz E ardhmja e Allan Saint-Maximin pritet të jetë të Milani. Vetë lojtari ka shprehur dëshirën për të veshur fanellën kuqez
Ndërkohë që Wanda merret me çështjen Icardi, Maxi shijon jetën me Danielën E ndërsa Wanda Nara rend në studiot televizive për të mbrojtur Mauro Icardin, ish-partneri i saj, Maxi Lopez, vijon karr
Milani sakfrifikon Suson, për Sanit-Maximin Ylli i Nicës Saint-Maximin me shumë mundësi në fund të këtij sezoni do ti bashkohet Milanit. Leonardo dhe Maldini kan
Saint-Maximin nuk grumbullohet nga Nicë, Milani e pret Saint-Maximin ka humbur sfidën me Angers, teksa klubi i Nicës duket sikur e ka përjashtuar lojtarin nga skuadra. Vet
Saint-Maximin i shkel syrin Milanit: "Nuk do qëndroj përgjithmonë te Nicë" Ylli i Nicës Saint-Maximin i cili ishte pranë kalimit tek Milani gjatë merkatos së janarit i ka shkelur syrin Milanit, t