999 rezultate për

matit

Vdes serbja ne shtepine e diplomatit malazias ne Tirane Një turiste serbe ka gjetur vdekjen në banesën e një diplomati të ambasadës së Malit
Qeveria e re, Papandreu edhe ne postin e kryediplomatit Kryeministri i ri i Greqise, Jorgo Papandreu ka prezantuar emrat e qeverise se re pas betimit ne presidence dhe ne Kishe
Hetimet per organet, banorët e Matit bllokojne hetuesit e KE Hetues të Këshillit të Evropës janë bllokuar për rreth dy orë nga banorë të