999 rezultate për

masakra

Masakra në Astir, si u gjetën viktimat 3 persona humbën jetën mëngjesin e sotëm në Tiranë, në zonën e Astirit. Dhëndri qëlloi për vdekje vjehrrin e vjehrrën
“Donte gjithmonë t’i dilte e tija”, detaji tronditës nga masakra në Ballsh Ngjarja e rëndë ku në Ballsh një 34-vjeçar vrau me thikë bashkëshorten e tij 31 vjeçe dhe motrën e saj 18 vjeçe pas një
"Çfarë i bëre mamit", fqinjët dëshmojnë detajet tronditëse nga masakra në Ballsh Dëshmi tronditëse vijnë pas ngjarjes së rëndë në Ballsh, ku një 34-vjeçar vrau me thikë bashkëshorten e tij 31 vjeçe dhe
Kapi thikën dhe iu sul gruas, si ndodhi masakra në Ballsh (FOTO LAJM) Kanë dalë detaje të tjera nga krimi makabër në Ballsh, ku Gazment Musta vrau me thikë bashkëshorten e tij Gentiana Caush
18 plumba për të vrarë Endrit Alibejn, masakra e Elbasanit u krye nga vrasës me pagesë? Hetimet për atentatin me tre të vrarë në Elbasan po kryhen nga specialistët e krimeve të rënda në Drejtorinë e Përgjiths
Masakra në Elbasan, si u vra xhaxhai dhe nipi FDetaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë në Elbasan ku humbën jetën 3 pesona. Një nga viktimat është ed
Masakra për pazare droge në Elbasan, mes viktimave edhe një i huaj Atentati në Elbasan është shndërruar në masakër pasi 3 persona kanë humbur jetën. Dy nga personat janë shtetas shqipt
Masakra në Ish-Bllok, arrestohet një nga të dyshuarit Shkaktoi shumë bujë vrasja zonën e Ish-Bllokut, ngjarje nga e cila janë shpallur disa persona në kërkim. Por mesa duk
Masakra në Bllok, burri i miss-it shqiptar u konfliktua me të dashurin e Elvana Gjatës për kokainë Prokuroria ka nxjerrë detaje të reja në lidhje me ngjarjen e 4 tetorit në Ish-Bllok ku mbetën të vrarë Fabiol Gaxha dhe
Masakra në ish-Bllok, vetëdorëzohet në Polici i kërkuari Një nga personat e shpallur në kërkim nga ngjarja e rëndë në Ish-Bllok, është vetëdorëzuar në polici. Ajaks Boshnjaku
Masakra e Urës Vajgurore, ku dukagjinasit dhe bandat politike luftuan dhe lanë 6 të vrarë Policia publikoi sot listën e personave më të kërkuar në Berat ku spikat Musa Protoduari, i cili është dënuar për krijim
Masakra e Bllokut: Biznesmenë, komando e polic, kush është "Santiago" me kapele (VIDEO) Mbrëmjen e së martës janë publikuar pamjet e asaj që ndodhi në 4 tetor në zemër zonës së ish-Bllokut në Tiranë. Nga
Masakra në Bllok, zbulohet se u qëllua me një armë të përdorur në një plagosje tjetër Një tjetër detaj shumë i rëndësishëm është zbuluar nga masakra në Bllok. Një gëzhojë e gjetur në vendin ku u vra Fabi
Heshtje varri që nga masakra në ish-Bllok, fotot e fundit të Elvana Gjatës (FOTO LAJM) Që është bërë e paparashikueshme Elvana Gjata është bërë dhe askush nuk e mohon dot. Lëvizjet e shpeshta, kalimet ng
Masakra e Bllokut, flet nga arratia Mervjol Bilo: Kush vrau dhe e kujt ishte arma Marviol Bilo, komandoja që dyshohet se ka qëlluar për vdekje Fabiol Gaxhan dhe ka plagosur rëndë Elion Haton dhe Ervis M
Masakra e Bllokut, arrestohet pronari i lokalit Edhe pse kanë kaluar disa ditë që nga mbrëmja e 4 tetorit, ku në zonën e Bllokut, u vra një person dhe u plagosën tre të
A qëndron masakra në ish-bllok pas vendimit të Ramës për mbylljen e basteve?! Në Shqipëri, bota e kumarit është e lidhur ngushtësisht me botën e krimit. Kjo është kthyer në shqetësim edhe për vetë
Masakra në Mat, gruaja e autorit akuzon viktimat Bashkëshortja e Kujtim Koxhës, i cili vrau tre persona dhe plagosi një tjetër, do ta mbështesë të shoqin, pavarësisht kr
Masakra me 3 të vrarë në Mat, autori braktiset nga gruaja dhe 4 fëmijët “Kujtimi na ka marrë fytyrën. Na ka turpëruar jo vetëm këtu në fshat e në zonë, por në të gjithë vendin. Që nga dita kur
Masakra në Mat, bashkia 1 milion lekë për shpenzimet e varrimit Në Mat po u jepet lamtumira tre viktimave të maskarës në fshatin Shëlli. Dy prej tyre ishin punonjës të bashkisë së