999 rezultate për

martinez

Martinez vendos për Barcelonën pas telefonatës së Messit Mediat në Spanja raportojnë se Lautaro Martinez ka vendosur që ti bashkohet Barcelonës. E përdtishmja spanjolle “AS”, sh
Trajneri i Belgjikës i del në mbrojtje Lukakut: Po të ishte Maradona nuk do të flisnit kështu Lukaku, i cili këtë sezon ka shkëlqyer me fanellën e Inter, ka hasur në disa kritika, të cilat më shumë lidhen me paaftë
Zanetti qetëson tifozët: Lautaro Martinez nuk largohet nga Interi Javier Zanetti i dërgon një mesazh Barcelonës, që prej kohësh e ka përfshirë Lautaro Martinezin në listën e dëshirave të
Gjendja e Hazard, trajneri i kombëtares belge: Rikuperimi po ecën mirë Eden Hazard është një nga lojtarët që këtë periudhë pezullimi për shkak të koronavirusit po përdorim për rikuperim nga d
Telenovela "Martinez", Barcelona duket se e ka marrë vendimin përfundimtar Telenovela Latuaro Martinez duket se është mbyllur ditën e sotme. "Mundo Deportivo" raporton nga burime të sigurta, s
Lautaro Martinez drejt Barcelonës, Interi ka gati listën me 5 kandidatë për ta zëvendësuar Shpërthimi i Lautaro Martienz këtë sezon nën urdhrat e Antonio Contes ka bërë që shumë skuadra të mëdha europiane të hed
Man City nuk e le të qetë Barcelonën, futet në garë për Lautaro Martinez Pas Barcelonës edhe Manchester City është futur seriozisht në garë për Lautaro Martinez. Ylli argjentinas i futbollit
Nga e dashura e Martinez te e Inzaghit, këto janë të dashurat e sportistëve që bëjnë namin (VIDEO) Të dashurat e futbollistëve padyshim që bëjnë jetë luksoze, shkruan Albeu.com. Ato përfitojnë nga paratë e shumta të
Nga Haaland te Martinez e Sancho, top 10 talentët që pritet ta tronditin tregun e transferimeve në verë Ende është e paqartë se çfarë do të ndodhë me kampionatet e mëdha evropiane pas pezullimit të tyre shkaku i coronavirusi
Martinez le mënjanë merkaton, i vjen në ndihmë qytetit të tij Koronavisuri vijon të përhapet në të gjithë botën duke shkaktuar mijëra viktima. Shumë futbollistë të njohur i janë b
Barcelona gati të bëjë çmendurinë për Martinez, dyfish pagë Skuadra e Barcelonës është e vendosur të bëjë gjithçka për të siguruar shërbimet e Lautaro. Lautaro Martinez, i cili
Merkato e verës, City gati të bëjë "pazar" me Interin Pep Guardiola po mendon për përforcimin e skuadrës për sezonin e ardhshëm. Dhe tekniku spanjoll ia ka vënë syrin tre
Zanetti i kthen përgjigje Barcelonës për Lautaro Martinez Në fushën e lojës ishte korrekt dhe rrallëherë bënte ndërhyrje të ashpra, por kur bëhet fjalë për të mbrojtur interesat
Barcelona ia del të arrijë marrëveshje me Martinez, tashmë duhet të negociojë me Interin Pas shumë insistimeve Barcelona ka arritur marrëveshje me yllin argjentinas të Interit, Lautaro Martinez. Tuttosport
Interi refuzon ofertën e "frikshme" të Barcelonës për Martinez Inter thuhet se kanë refuzuar ofertën e parë nga Barcelona me 70 milionë euro, përfshirë Arturo Vidal dhe Nelson Semedo
Barcelona shton presionin për Neymar dhe Martinez Gjiganti katalunas pritet të jetë mjaft aktiv në afatin kalimtar të verës, duke u përforcuar sidomos në fazën ofanzive
Aubamayang mbetet te Arsenali, nuk është më në planet e Barcelonës Pierre-Emeric Aubameyang ishte i lidhur për një kalim të mundshëm te Barcelona gjatë afatit kalimtar të verës. Megji
Barcelona e fiksuar pas Martinez, Interi i kërkon tre lojtarë Interi është duke e parë me kujdes mundësinë e largimet të Lautaro Martinezit i cili po kërkohet me ngulm nga Barcelona.
Mbërrin oferta e parë e Barcelonës për Martinez, 70 milion euro dhe dy lojtar Barcelona vijon të jetë në kërkim të një sulmuesi, pasi Luis Suarez nuk ofron më garanci për vetë moshën që ka dhe në kr
Formacionet zyrtare Lazio-Inter, rikthehet Martinez Lazio dhe Interi takohen në derbin e javës së 24-të në Serie A. Takimi nis në 20:45 dhe zhvillohet në "Stadio Olimpic