999 rezultate për

marijuane

9 pako me marjuanë në makinë, kapet mat 30-vjeçari Policia ka vënë në pranga një 30-vjeçar në pikën kufitare të Qafë Botës. Burime zyrtare nga polciia bëjnë me dije se
200 kg marijuanë, kapen mat dy shqiptar trafikantë në Itali Policia italiane në bashkëpunim me policinë shqiptare kanë arritur të kapin dhe sekuestrojnë 217 kg marijuanë në zonën e
800 kg marijuanë e hashash, dy shqiptarët kapen mat duke bërë pazarin Një sasi rekord droge është kapur në Pulia, Itali dhe në pranga janë vënë dy shqiptarë të kapur mat. ANSA shkruan se
150 kg marijuanë në banesë, arrestohet 36-vjeçari në Fushë-Krujë Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës në bazë të informacioneve të siguruara n
Kalifornia legalizon marihuanën Kalifornia nisi shitjen e marihuanës në dyqane me fillimin e vitit të ri në atë që shihet si një hap i rëndësishëm për z
Rregulla të reja për vitin 2018, nga sot priten ndryshime të mëdha në botë Çmimet e biletave të trenit në Britani do rriten përsëri në 2018, me 3.4% këtë here, ndërsa banorët e Kalifornisë do jen
Sekuestrohen 27 kilogramë marijuanë, dy persona në pranga në Kërçovë Policia e Kërçovës, ka ngritur dy padi penale kundër A.A (45) dhe E.A (47), që të dy nga fshati Arangjell, Kërçovë për
7 çanta plot marijuanë, kapet në kufirin grek droga nga Shqipëria Policia greke ka gjetur dhe sekuestruar 138 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Mediat greke shkruajnë se operac
Konfiskohet 30 kilogramë marijuanë në një fshat të Kërçovës Tridhjetë kilogramë marijuanë janë gjetur dje gjatë bastisjes nga policia në shtëpitë e dy personave në fshatin Arangjel
2.5 kg marijuanë në banesë, arrestohet shqiptari në Itali Autoritetet italiane kanë arrestuar një shqiptar për shpërndarje të lëndëve narkotike. Shqiptari, identiteti i të cil
Jo vetëm në Shqipëri, rekord droge në Greqi kapet anija me 10 ton marijuanë (FOTO LAJM) Në ishullin e Kretës në Greqi sot është kapur një anije që transportonte rreth 10 ton marijuanë që vinte nga Siria në dr
Arrestohet 29 vjeçari, po dilte nga Shqipëria me 113 kg marijuanë Një i ri ka përfunduar në prangat e policisë greke për trafik narkotikësh. Policia greke ka sekuestruar një sasi prej
Po vinte nga Shqipëria me 118 kg marijuanë, policia arreston 60 vjeçarin Një 60 vjecar grek ka përfunduar në prangat e policisë greke pasi është kapur me 118 kg drogë. Sipas mediave greke,
Arrestohet 20-vjeçari shqiptar, u kap me 142 kg kokainë Një 20 vjecar shqiptar ka përfunduar në prangat e policisë greke. Sipas raportimeve bëhet fjalë për 142 kg marijuanë
12 kg marijuanë, kapet “mat” shqiptari dhe italiani Një italian dhe një shqiptar u arrestuan nga policia italiane. Hetuesit kanë zbuluar se të dy përdornin një enë që përdo
Si u maskua policia për të arrestuar shqiptarin me 200 mijë euro marijuanë në makinë Një shqiptar është arrestuar në Genova të Italisë, për shkak se i është gjetur 93 kilogram marijuanë. Policia për të
Lezha "mbytet" me marijuanë, arrestohet kryetari i fshatit (VIDEO) Policia e Lezhës bën me dije se ka finalizuar një super operacion ku gjatë saj janë sekuestruar 335 kg lëndë narkotike m
Kapen dy shqiptarë me 160 kg marijuanë në Milano Policia italiane ka vënë në pranga dy shqiptar, 29 dhe 33 vjeç pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Pas n
Ktheu servisin në magazinë marijuane, kapet pronari lezhjan Policia e Lezhës arrestoi sot Dodë Markvukaj, 49 vjeç, banues në Lezhë, i cili kërkohej në kuadër të operacionit antidro
Kapen me 7.5 kg marijuanë 2 shqiptarë, por e bëjnë policinë të vendosë duart në kokë Shtatë kile e gjysmë drogë janë sekuestruar nga Guardia di Finanzza në terminalin e portit në Venecia, ku ishte e fshehu