999 rezultate për

marie

Ja e ardhmja e sulmit katalanas (VIDEO) Ashtu si edhe në ekopën e Pep Guardiolës, edhe tani Barcelona nuk dëshiron të heqë dorë nga idea e lojës së saj bazuar n
Michelle Obama skllave nudo në revistën spanjolle Publikimi i fotos së Zonjës së Parë të SHBA-së e cila zëvendëson atë të një skllaveje lakuriq të viteve 1800, nga revist
Padi për Madonnen nga Le Pen Gjatë koncertit të mbajtur së fundmi në Tel Aviv mbretëresha e muzikës pop Madonna, si pjesë e koreografisë së saj, ka v
Godet kamarieren me thikë, prangoset 28-vjeçari Godet kamarjeren me thike, tenton ta vrasë dhe me armë, por ndërhryja e menjëhershme e policisë ka parandaluar këtë ngja
Kamarieri merr bashkish 5 mijë USD Greg Rubar, 43 vjeç, punon si kamarier në një restorant në SHBA. Surpriza më e madhe në jetën e tij ka ndodhur kur mori
Rama vlerëson arritjet e shqiptarëve në Itali Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama zhvilloi në Firenze të Italisë një takim me studentë të Universitetit fiorentin ‘
Martohen pas takimit në internet Marie dhe Jay Coulbeck u njohën përmes ‘karaktereve’ të tyre në lojën online IMVU, ndërsa më pas tek ata lindi dashuria.
Gostivar, dhunohet kamarierja shqiptare Kamarierja e një kafeterie në Gostivar është rrahur dhe grabitur para shtëpisë së saj. Policia theksoi se shtetasja
Elbasan, arrestohet i dyshuari i dytë për vrasjen e kamarieres Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një të dyshuar për vrasje. Mësohet se i ndaluari është 23 vjeçari Gazmend Selimaj
Akuzohet se vrau kamarieren, burg për 29 vjeçarin I akuzuari për vrasjen e kamarieres nga Elbasani para disa kohesh është lënë në masën e sigurisë “Burg pa afat” nga Gjy
Elbasan, vdes kamarierja e plagosur pak ditë më parë Ka ndërruar jetë vajza nga qyteti i Elbasanit që u plagos para disa ditësh nga dy persona, në një lokal të këtij qyteti
Kameron bën paqe me kamarieren italiane Kryeministri britanik, David Kameron, ka bërë paqe me kamarieren italiane Francesca Ariani, e cila disa ditë më parë nuk
"Hakmarrja" e Kameron ndaj kamarieres, nuk lë bakshish Ai krenohet me veten për "kontaktin e përbashkët" kur bëhet fjalë për politikë, por edhe David Kameron mund të mendojë s
Kamarierja gënjeu për Staus-Kahn Ish-kreu i FMN-së Kahn nuk ka abuzuar seksualisht me kamerieren por kjo e fundit ka gënjyer. Gazeta prestigjioze “New Yo
Marieli i bindet mamasë, ndahet nga Mirjeta Më në fund ai të cilin e ëma e këshillonte "të nxirrte luanin që kishte brenda", Marieli i BB4, deklaroi: "Jam ndarë nga
Big Brother Albania 4, fiton Ermela Pas 100 ditësh në shtëpinë më të vëzhguar në Shqipëri “Big Brother”, fituesja është Ermela. Vajza çapkëne që beri për ve
Puthi kamarieren në bar, dënohet 1.8 vjet burg shqiptari Një shtetas shqiptar u dënua me 1 vit e tetë muaj burg në Cremona të Italisë me akuzën e dhunës seksuale, pasi kishte pu