999 rezultate për

maria

"Emri im është Maria", Rina bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO LAJM) Reperja e njohur Rina Balaj po tregohet shumë aktive në rrjete sociale gjatë ditëve të karantinës. Ajo publikon vazhdimi
Tifozja e ruse e Chelsea kërkon shoqëri për të kaluar karantinën (FOTO LAJM) Ajo quhet Maria Liman, është modele ruse, tifoze e zjarrtë e Chelseat të Londrës dhe u bë e famshme gjatë Kampionatit Bo
Nga Di Maria te Sanchez, ky është formacioni i dështimeve te Manchester United (FOTO LAJM) Manchester United në dekadën e fundit nuk ka arritur të jetë si në kohën e Sir Alex Ferguson, por arriti të fitojë disa
Vdes princesha e Spanjës nga koronavirusi Koronavirusi i ka marrë jetën një princeshe në Spanjë. Ka humbur jetën nga koronavirusi princesha e Spanjës Maria Te
Rrëqeth infermieria italiane: Maska m'u mbush me lot, për çfarë u lut 42 vjeçari në reanimacion Italia është vendi më i prekur nga koronavirusi në Europë. Numri i vdekjeve dhe infektimeve shtohet dita-ditës, e pavarë
Si të lajmë duart, video e Mariah Carey me binjakët është e paparë (VIDEO) Këngëtarja Mariah Carey njihet për vokalin e mrekullueshëm që ka. Kjo ka bërë që ajo të jetë një ndër këngëtaret më të d
Albin Kurti emëron si këshilltare ish-prokuroren e EULEX-it. Albin Kurti ka emëruar si këshilltare, ish-prokuroren e EULEX-it. Ajo është Maria Bamieh ish-prokurore e EULEX-it në
"EL CLASICO"/ Zidane lë në shtëpi Jovic dhe James, fton Marianon Jemi shumë pranë "El Clasicos" dhe ditën e sotme trajnerët e Realit dhe Barcelonës kanë publikuar listën e lojtarevë ku
Portieri i PSG-së nxjerr sekrete: Di Maria e urren shumë Manchester United Angel Di Maria vazhdon ta urrejë Manchester United edhe pse ka disa vite që është larguar nga ai ekip. Argjentinasi u
E RËNDË/ Gruaja p*rdhunohet nga dy burra, rrahin për vdekje djalin e saj 4 vjeçar Një ngjarje e rëndë është raportuar në Argjentinë ku një nënë është përdhunuar dhe djali i saj katër vjeçar u dhunua der
50 vite fejesë, çifti vendos të martohet Asnjëherë nuk është vonë për martesë nëse në altar shkon me personin e zemrës. Dëshmi janë ky çift italian, Mario Gigli
"Ju gënjen Ermali me sanduiça", Mariana Kondi i kthehet komentuesit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në Pallatin e Kongreseve u dha premiera e shumëpritur e filmit “I Love Tropoja. Një ndër aktoret ishte
Di Maria: Të gjithë thonë se në Ligue 1 nuk ka konkurrencë, po Premier League ka? Angel Di Maria ka vendosur të flasë për kritikat e padrejta që thonë se Ligue 1 është një kampion i dobët. Ai e ka ma
Di Maria zbulon se numrin 7 te United ja kishin dhënë pa dëshirën e tij Sulmuesi aktual i PSG, ka zbuluar se si e ka marrë numrin shtatë te Manchester United. Argjentinasi shpjegon se nuk i
Di Maria reagon pas nervozizmit të shfaqur nga Mbappe: S’je i vetmi që dëshiron të luajë Angel Di Maria ka reaguar pas veprimit të shokut të tij të skuadrës pas zëvendësimit duke u shprehur se Mbappe duhet të
Messi apo Ronaldo? Di Maria zgjedh më të mirin Sulmuesi i PSG-së, Angel Di Maria, ka deklaruar se Lionel Messi është futbollisti më i mirë me të cilin ka luajtur gjatë
Di Maria shpreh dëshirën e tij: Dua që PSG-ja të jetë klubi im i fundit në Europë Ashtu si të gjithë futbollistët edhe Di Maria ka zbuluar se do ti pëlqente që para se ti jepte fund karrierës si futboll
Futbollistin e Realit tentojn ta grabisin në rrugët e Madridit, shpëton paq Sulmuesi i Real Madrid, Mariano Diaz, ka rënë pre e një grabitjeje ditën e djeshme. Lojtari i lindur në Barcelonë ishte
Ylli e Realit tregon si ia mori fanellën me numrin 7 Marianos Eden Hazard pretendon se Mariano Diaz ishte udhëzuar ta lirojë fanellën me numër shtatë, kur sulmuesi belg e siguroi tra
Doktori mbush me shpresë Zaniolon: Do jetë gati për EURO 2020 Mesfushori i Romës, Nicolo Zaniolo, kaloi me sukses ditën e hënë operacionin në gju. Italiani u dëmtua në minutën e 36-t