999 rezultate për

maldive

Ishujt Maldive destinacioni i Ledrit për pushime (FOTO LAJM) Ledri Vula ka shtuar edhe më shumë interesin e ndjekësve në rrjetet sociale, ku ka treguar se ku po pushon dhe për më te
Marchisio dhe Cerci, pushime në Maldive (FOTO LAJM) Claudio Marchisio dhe Alessio Cerci kanë zgjedhur ishujt Maldive për të kaluar pushimet e fundvitit. Të shoqëruar nga pa
Vajzat e Dritan Hoxhës, pushime përrallore në Maldive (FOTO LAJM) Motrat Lori dhe Sara Hoxha, në këto ditë të ftohta kanë zgjedhur që të relaksohen pranë detit. Do thoni ku? Këtë gjë mun
Pjesa tjetër e "parajsës", shishet plastike pushtojnë Maldivet (FOTO LAJM) Një 27 vjeçare ka realizuar një set fotografik në një nga vendet më të bukura në botë, e ndërsa për hir të së vërtetës ë
Fallxhorja nga Sarajeva e di se ku është avioni i zhdukur Në mesin e dhjetra teorive për zhdukjen e avionit nga Malajzia, tani vjen edhe një tjetër teori nga Bosnja dhe Hercegovi
Kate dhe William pushime mbretërore, ja resorti luksoz në Maldive (FOTO LAJM) Kate dhe William i kanë dhuruar vetes disa ditë pushimi në Maldive. Motivi është i thjeshtë, princi dhe dukesha që kur j
Princi saudit rezervon pushim në Maldive për 30 milionë dollarë Princi saudit Salman bin Abdulaziz al-Saud ka rezeruar pushimet e tij në Maldives për 25 ditë, të cilat i kushtuan 30 m
Rëra fosforeshente e plazhit në Maldive (FOTO-LAJM) Fotografi nga Taiwani Will Ho sjell foto të pazakonta të rërës fosforeshente në Maldive. Për studiuesit bëhet fjalë për
Fjolla e bën dimrin verë (FOTO LAJM) Pas suksesit të bashkëpunimit më të fundit me reperin Stresi, këngëtarja Fjolla Moruina ka vendosur të relaksohet në ish
Maldive, ndërtohen 43 ishuj lundrues (FOTO-LAJM) Republika e Maldiveve ka nisur bashkëpunimin me kompaninë ndërtimore holandeze “Doklands international” për të ndërtuar
Maldivet, parajsa e plehrave (FOTO LAJM) Ishujt Maldive janë një prej destinacioneve më tërheqëse turistike në botë. Megjithatë, një parajsë për turistët, një pr
Cristiano në Maldive i shoqëruar nga...delfini Cristiano Ronaldo është me pushime në Maldive dhe këtë të martë ka kaluar kohë me delfinët në një pishinë, ashtu siç shi
Pacolli: Katari dhe Ishujt Maldive se shpejti do ta njohin Kosoven Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli në një intervistë për agjencinë e lajmeve INA, deklaroi