999 rezultate për

malaj

Soni Malaj tregon kush e meriton t'a fitojë "Këngën Magjike" Mbrëmjen e sotme po mbahet nata finale e festivalit “Kënga Magjike”. Artistë shqiptarë dhe jo vetëm, do të ngjiten në
Rama e pezulloi nga puna, Arben Malaj gati ta "luftojë" qeverinë Në Tiranë, profesori i njohur i ekonomisë, Arben Malaj, tha se ka pritur prej 7 muajsh që të thirret sipas ligjit për t’
E pushoi Rama, Arben Malaj "kërcënon": Tani e kam më të lehtë përballjen! Me vendin të kryeministrit Rama është pushuar nga puna Arben Malaj. Eksperti i ekonomisë Arben Malaj ka reaguar pas
Me urdhër të Ramës, pezullohet nga detyra Arben Malaj! (FOTO LAJM) Arben Malaj është pezulluar nga detyra e tij si anëtar i Këshillit Mbikqyrës së Bankës së Shqipërisë. Vendimi për pez
Kërcënohet me jetë fëmija i bukuroshes ruse, Sulltani tha se djali nuk i ngjan (FOTO LAJM) Policia ruse është duke hetuar një “kërcënim për jetën” për fëmijën e djalit të bukuroshes, Oksana Voevodina. 27-vjeçar
Malaj siguron: Ata që morën kredi për shtëpinë, siguracioni ua garanton 100% ksperti në fushën e ekonomisë Arben Malaj, duke folur në studion e “Abc News” tha se të dëmtuarve nga tërmeti që e kan
Një tjetër këngë do thyej zemra në "Kënga Magjike", balada e radhës nga Soni Malaj (FOTO LAJM) Sikur të mos mjaftonte fakti që këtë vit “Kënga Magjike” ka thyer shumë zemra me baladat e Besa Kokëdhimës, Eneda Tarifë
I mori jetën mësueses italiane, zbardhet dëshmia e të riut shqiptar “Nuk e kam vrarë unë. Nuk kam qenë në atë banesë , kam qenë në një vend tjetër”. Kështu ka deklaruar gjatë natës së s
Arben Malaj sulmon Veliajn: Si dënohen më gjoba qytetarët nga bashkia Ish-ministri i Financave, Arben Malaj ka sulmuar kryebashkiakun Erjon Veliaj, për çështjen e parkimit, duke thënë se po
Nuk justifikoi pasurinë, shkarkohet Artur Malaj Kolegji i Posaçëm i Apelimit (KPA) ka shkarkuar nga detyra gjyqtarin e Gjykatës Administrative të Apelit, Artur Malaj.
Soni Malaj feston ditëlindjen! Nuk do e besoni sa vjeç mbush këngëtarja (FOTO LAJM) Ditën e sotme këngëtarja e dashur për publiku, Soni Malaj feston ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë ajo ka marrë ur
Vajza e Ruçit pendohet se ka votuar Veliajn, Malaj: Mjaftistë të babëzitur Ridvana Ruçi, vajza e kryetarit të parlamentit, Gramoz Ruçi ka shprehur revoltë në rrjetet sociale ndaj kryetarit të Bas
Nora Malaj: Jam krenare për Ilir Metën "Sot Shqipëria ka një President që të bënë të ndjehesh krenarë, pasi është garanti i vetëm i Kushtetutës, që e respekton
Nuk paraqitet në KPA, shtyhet seanca për Artur Malaj Shtyhet për në datën 3 tetor seanca gjyqësore për gjyqtarin Artur Malaj, kandidat për Inspektorin e Lartë të Drejtësisë
Jennifer Lopez si striptiste, ky shtet i ndalon filmin Filmi ku Jennifer Lopez aktron si striptiste është ndaluar në Malajzi për shkak të "përmbajtjes së pahijshme". Bordi
Fizik për t'u admiruar, Soni Malaj tregon sekretin (VIDEO) Kur flasim për trup të bukur, të palestruar dhe shumë në formë besoj se biem dakort që në mendje na shkon një emër, Soni
Malaj del hapur: Shkarkimi im nga Banka e Shqipërisë u porosit nga Veliaj Ish ministri i Financave dhe ish anëtari dhe deputeti socialist, Arben Malaj, është duke u përballur me një nismë të 28
PS heq dorë nga shkarkimi i Arben Malajt Seanca e sotme plenare përkonte me mbylljen e sezonit. Sot, Kuvendi ka hequr dorë nga shkarkimi i Arben Malajt nga Banka
Kërkesa për shkarkimin e Malajt, reagon Banka e Shqipërisë Banka e Shqipërisë ka reaguar për herë të parë, lidhur me kërkesën e shkarkimit të anëtarit të Këshillit Mbikqyrës Arben
Shkarkimi i Arben Malajt, Banka e Shqipërisë ndan të njëjtin mendin me PS (FOTO LAJM) Një ditë pas shkresës që grupi parlamentar i partisë socialiste i dërgoi Kuvendit për shkarkimin e Arben Malajt nga anët