999 rezultate për

makina

Me poza provokuese nga makina, Bes Kallaku i bën komentin epik Xhensilës (FOTO LAJM) Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, një ndër çiftet shumë të dashur për publikun. Fotot e Xhensilës sa vinë e bëhen më
3 makina bëhen copë në autostradë, 4 të plagosur dërgohen me urgjencë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Lezhë-Shkodër. Sipas burimeve 3 makina janë përfshirë në aksident du
Makinat bëhen copë, 4 vajza përfundojnë në spital Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën dytësore Tiranë- Durrës, ku si pasojë janë aksidentuar katër persona
Gjendet e braktisur makina e djegur në Vlorë Një makinë e djegur është gjetur e djegur rrugën për në fshatin Gjormë në qytetin e Vlorës. Është ende e paqartë për
Makina merr përpara 6 vjeçarin në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku ka mbetur i plagosur një fëmijë 6 vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në rru
Tre aksidente të njëpasnjëshme në autostradën Tiranë-Durrës: Makinat sipër njëra-tjetrës Tre aksidente të njëpasnjëshme janë regjistruar pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Nuk dihet nëse ka të
Gjendet e braktisur mes autostradës makina luksoze, dyshimet e para Një makinë luksoze është gjetur e braktisur në autostradën e Mamurrasit. Makina luksoze tip fouristradë dyshohet se m
Në mes të "paradës" së makinave luksoze, këngëtarja shqiptare udhëton me autobuz Edhe pse prej kohësh është bërë pjesë e tregut shqiptar dhe kosovar të muzikës, Fifi duket nuk ka ndërmend të ndryshojë
Arrestohet polici i burgjeve pasi furnizoi makinat e fisit me lekët e shtetit Një polic burgu ka rënë në pranga pasi ka abuzuar me detyrën. Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve ka vënë
Makina e re e Maradonës: Befason legjenda, lëviz me BMW 200,000 euro dhe me pajisje të paligjshme (VIDEO) Argjentinasi ka blerë një BMW M4 F82 teksa e ka pajisur me drita dhe sirena të rezervuara ekskluzivisht për autoritetet
Makina përplas motorin, plagoset rëndë një person Një aksident ka ndodhur rreth orës 18:00 në hyrje të qytetit të Fushë-Krujës në rrugën nacionale Fushë-Krujë-Durrës.
Shtoni kujdesin në rrugë, 136 mijë makina qarkullojnë pa siguracion Pandemia e Covid- 19 ka ndikuar në rritjen e numrit të automjeteve në vend që qarkullojnë pa sigurim të detyrueshëm. Mës
Makina përplas për vdekje çiklistin Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Shkodër Lezhë. Mësohet se viktima i
Përmbyset makina në aksin Korçë-Pogradec (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Korçë-Pogradec ku një makinë është kthyer përmbys. Ngjarja ka ndodh
Makinat dhe veshjet më të shtrenjta, kush ia financon jetën luksoze Morenës? (FOTO LAJM) Morena Taraku prej kohësh ka rrëmbyer vëmendjen e mediave rozë, por a e di njeri tamam se cfarë profesioni bën ajo?
Aksident në Lazarat, makina del nga rruga dhe përfundon e përmbysur Një aksident i rëndë është shënuar pasditen e sotme në Gjirokastër, në Lazarat. Një fuoristradë tip “Suzuki” ka dalë
Aksident i rëndë në hyrje të Tiranës, makina merr përpara të riun me biçikletë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të Tiranës pak minuta më parë. Një i ri i cili po udhëtonte me biçikletë ësh
Plot me drogë në bagazh, aksidentohet makina në kufirin greko-shqiptar Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në kufirin greko-shqiptar. Mësohet se një automjet ka dalën nga rruga në Asprok
Sela nga Drenoveci: Kodra e Diellit do të rilindë Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela ka qenë sot në Drenovec nga ku përmendi rrugën Tetovë-Jazhincë. Ai tha
Aksident tragjik, makina i merr jetën 23 vjeçarit që po ecte në trotuar Një aksident i rëndë ka ndodhur në Përrenjas. Mësohet se një 23 vjeçar ka humbur jetën në një aksident rrugor në hyr