999 rezultate për

make

Luana jashtë kamerave, një bishë edhe pa make up (FOTO LAJM) Emisioni i suksesshëm i Luana Vjollcës, "Shiko Kush Luan", ka përfunduar për të rinisur sërish ndoshta në tetor. Lua
Alketa Vejsiu dhe fytyra e saj pa make up (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është një nga moderatoret shqiptare që gjithmonë është shfaqur para publikut e kuruar deri në detaj. Po
Make up apo ushqim, kë do ndihmojnë njerëzit (VIDEO) Eksperimentet sociale janë bërë gjithnjë e më të shpeshta në botën perëndimore dhe zakonisht postohen në rrjetet social
Si mund të duket Valbona Selimllari pa grim? (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për Valbona Selimllarin ajo lidhet gjithmonë me të bukurën. Ish-Miss Albania nuk e ka humbur për asnjë m
Zbuloni si duket Eneda Tarifa pa make-up (FOTO LAJM) Jemi gjithnjë kuriozë ti shohim personazhet publike pa grim. Së fundmi ka qënë Eneda Tarifa e cila ka postuar një selife
Kocias: Projekti për emrin parashtrohet në fund të muajit Vendi fqinj, termin Maqedonia, vite të gjata e ka kuptuar si emër nacional, ndërsa disi si një karakteristikë gjeografik
Pasi i publikuan foto pa make-up, Oriola Marashi ''hakmerret'' ndaj modeles (FOTO LAJM) Modelja shqiptare e shumë komentuar, Oriola Marashi është bërë tashmë pjesë e "OTR" me të cilët po punon për debutimin e
Kotzias: Emër në gjuhën sllovene, pa përkthim Ministri i Punëve të Jashtme të Greqisë Nikos Kocijas, në intervistën e mbrëmshme për televizionin grek Alfa, zbuloi det
LAMM: Keni kujdes në këto rrugë Ulet dukshmëria prej 50 deri në 100 metra për shkak të mjegullës afër Makedonski Brodit, Saramzalinës dhe Demir Kapisë,
Gorna Makedonija do të jetë emri i ri i Maqedonisë Sipas mediave greke marrëveshja mes vendit të tyre dhe Maqedonisë është një fakt i kryer. Takimi Nikolla Dimitrov-Nikos
Oriola Marashi thyen mitin, del pa make up (FOTO LAJM) Sot ajo është një ndër modelet më të komentuara për format e saj fizike si dhe bukurinë, ndërsa herë pas here provokon m
Sekretet më të thjeshta për një make up të arrirë Nëse lëkura juaj është e butë dhe e hidratuar atëherë grimi juaj do të zgjasë më gjatë. Nuk është befasi që lëkura të nd
Disa "hile" për një make up të shpejtë kur jeni me vonesë (VIDEO) Jeni vonuar për punë apo shkollë dhe nuk jeni rregulluar? Më poshtë mund ta shikoni një video rreth mënyrës më të shpejt
Nuk do t'a njihni, ja si duket Xhemi Shehu pa make up (FOTO LAJM) Pas mbylljes së sezonit të Portokallisë, moderatorja e talentuar Xhemi Shehu ka qëndruar larg syrit të publikut. Par
Lori dhe Sara Hoxha më sportive se kurrë, pa ''makeup'' dhe me tuta Ato janë dy personazhe vërtet shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar dhe secila ka mbështetësit e tyre në rrjete sociale
Luana shfaqet provokuese dhe pa make-up! (FOTO LAJM) Luana Vjollca është ndër moderatoret e cila në çdo dalje televizive shfaqet seksi dhe me forma gati perfekte. Shumë mbas
Trendi më i frikshëm, make up me insekte të ngordhura (FOTO LAJM) Një artiste nga Kalifornia ka zgjedhur një mënyrë të vecantë për tu grimuar duke përdorur insekte të vdekura. Jasmine
"Republika Gorna Makedonija", emri më i lakuar si varianti fitues Kanalet zyrtare vazhdojnë të ruajnë heshtjen mbi variantin më të lakuar të emrit të Maqedonisë, por mediat në Shkup, duk
Samanta Karavella habit fansat pa make up (FOTO LAJM) Janë të rralla rastet kur artistët shqiptarë dalin hapur pa make up, ndaj foto apo video në raste të tilla bëhen lajme p
Ide se si ta organizoni mjetet e make-up (VIDEO) Për një grua, është shumë e vështirë të mendohet jeta pa grim. Por, një problem me makijazhin është edhe fakti se si