999 rezultate për

majte

Napoli 4-5 muaj pa bomberin e saj Nis sot rrugëtimi i vështirë i rikuperimit për sulmuesin Arkadiusz Milik pas një dëmtimit të rëndë që ka pësuar në gjuri
Paralajmëron Zheji: Partia e Blushit do ta bëjë copë-copë të Majtën Artur Zheji paralajmëron se partia e re, sado pak sukses të ketë ajo do të shënojë një copëzim të mëtejshëm të së majtës
Xhufi nuk i ndahet Ramës: S'ke lidhje me të majtën Një deklaratë mjaft të fortë ka dhënë historiani Pëllumb Xhufi ndaj kryeministrit Rama, për të cilën ai ka thënë shkurt
Berisha, lëvdata dhe ironi për Ben Blushin Largimi i Ben Blushit nga Partia Socialiste nuk mund t’i shpëtonte komenteve të ish-Kryeminisrit Sali Berisha. I ftuar m
Kokëdhima: Do të jem i majtë, çështjen e mandatit e kam çuar në Strazburg Teksa i ka dalë kryeministrit Rama kundër lidhur me situatën e drogës në vend, e cila për rrjedhojë rrezikon edhe përgja
Pas barazimit ndaj Villareal-it, ka një tjetër lajm të keq për Zidane Real Madrid u ndal në një barazim 1-1 ndaj Villareal. Por, si të mos mjaftonte ky barazim, trajneri Zidane ka marrë një
Pjerin Nderu për Dibrën: Segmente të koalicionit kundër PS-së Deputeti i PS-¬së, Pjerin Ndreu ka hedhur akuza drejt koalicionit të PS-¬së, për zgjedhjet në Dibër, edhe pse ato u fit
Zgjedhjet në Dibër/ KQZ: Në një QV ka humbur vula Sot Dibra do zgjedhë kryebashkiakun e ri, pak më shumë se një vit nga zgjedhjet e vitit të kaluar kur fitoi Shukri Xheli
Si të heqim barkun në kushte shtëpie për 3 javë! (VIDEO) Ai është më sfidues se një qëndrim tradicional anash sepse ju e mbeshtesni të gjithë peshën e trupit tuaj vetëm në dy pi
Selfie perfekte, ja disa rregulla Në ditët e sotme nuk mund te dalesh qofte dhe për një kafe nëse nuk bën një selfie, e kjo mani ka çuar deri në persona
Ngërçit politik 6-mujor çon Spanjën në votime Këtët të dielë spanjollët u janë drejtuar sërish kutive të votimit, për një ripërsëritje të paprecedentë të zgjedhjeve q
Çfarë domethënie ka dridhja e qërpikut në kombe të ndryshme Dridhja e qërpikut është një fenomen që në kombe të ndryshme përkthehet në mënyra të ndryshme. Dridhja e qerpikut të syr
Pse duhet tqë flemë në krahun e majtë Gjumi është procesi më i rëndësishëm në jetën tonë që ndihmon për të pasur një organizëm sa më të shëndetshëm. Çdo njeri
Barazon Zvicra, vjen goli i dytë i shqiptarëve në “Euro 2016” (VIDEO) Zvicra barazon rezultatin ndaj Rumanisë. Admir Mehmedi në minutën e 56-të ka realizuar golin e barazimit 1-1, pas një go
Pesë të majtë dhe pesë të djathtë me precedentë penalë në parlament Zbardhja e vetëdeklarimeve të deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë zbuloi se dhjetë deputetë kanë qenë të akuzuar apo
Ushtrime e duhura për një shpinë të shëndetshme Dhimbja e shpinës është një shqetësimin me të cilin nuk mund të lozë askush po e rëndësishme është që të kujdesemi për e
Dejan Lutovski: “E Majta” nuk frikësohet nga arrestimet Dejan Lutkovski ka thënë se edhe përkundër masës së arrestit shtëpiak për dy anëtarë të së “Majtës”, anëtarët e tjerë
Sekreti i vendosjes së kopsave të këmishave tek gratë dhe burrat Vendosja e kopsave në anë të ndryshme tek femrat dhe te meshkujt ka një sekret më vete. Vendimi për vendosjen e kopsave
Ushtari Baramuça vendos hekur në krahun e thyer Për shkak të thyerjes në krah dhe në parakrah mësohet se ushtarit Baramuça i është vendosur hekur në krahun e thyer.
“The Economist”: Si po zhduket e majta në Europë (FOTO LAJM) "Ata janë zhdukur. Madje nuk e di a kanë më premisa këtu". Për vite me radhë, PASOK, Partia Social Demokrate ka dominuar