999 rezultate për

majte

Shpëton Hysaj, Napoli gjen zëvendësuesin për krahun e majtë të mbrojtjes Napoli ka gjetur më në fund, një zëvendësues për Ghulam të dëmtuar, në pozicionin e mbrojtësit të majtë. Ishte Hysaj ai
Pse këmishat e grave i kanë pullat në të majtë e meshkujt në të djathtë A e dini pse këmishat e grave i kanë pullat në të majtë e meshkujt në të djathtë? Ka shumë gjasë që të mos ta dini ps
Modelja e guximshme bën sfilatë me këmbë prej kauçuku (FOTO LAJM) Një modele e cila humbi këmbën e saj nga sindroma toksike (TSS) pas përdorimit të një tamponi ka thënë tha se është 'e p
Zyrtare: Alcacer mungon tre javë për Barcelonën Paco Alcacer do të mungojë së paku tri javë për katalanasit. Sulmuesi i Barcelonës, Francisco Alcacer, u lëndua në pj
Manchester United 50-të milionë paundë për mbrojtësin e Tottenhamit Jose Mourinho është në kërkim të një mbrojtësi të majtë, me Danny Rose si objektivin kryesor. Tottenham do të lejojë
Sëmundja e adoleshentes, po digjet e gjallë (FOTO LAJM) Një vajze e re është e detyruar të flejë pranë një qeseje akulli, pasi ajo vuan nga një gjendje e tmerrshme në të cilën
A fshihet Napoli pas mosrinovimit të Criscito me Zenitin? Mimmo Criscito dëshiron rikthimin në Serinë A. Mbrojtësi 31-vjeçar nuk ka ndërmend të rinovojë kontratën me Zenitin e Sh
Largohet nga Manchesteri shkon në Londër Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino e dëshiron mbrojtësin e majtë të Manchester Unitedit, Luke Shaw E ardhmja
Pas dëmtimit të rëndë të Mendys, Guardiola kërkon zëvendësuesin e tij Sipas mediumit britanik The Sun, trajneri i Cityt, Guardiola, është i etur për mbulimin e krahut të majtë të mbrojtës.
Buzëqesh Milan, Conti drejt rikuperimit më shpejt se ç'pritej Andrea Conti ishte një nga afrimet e shumta të merkatos verore te Milani dhe nga ish mbrojtësi i Atalantës pritej vërtet
Mancheter United mendon të shesi mbrojtësin e majtë Luke Shaw duket se do të shitet nga Manchester United në merkaton e janarit. Mbrojtësi kishte nënshkruar me"Djajtë e
Rodriguez kalon në epërsi Zvicren (VIDEO) Zvicra ka kaluar në avantazh kundër Irlandës së Veriut në "Windsor Park" Goli htë shënuar nga mbrojtësi i majtë, Ric
Hysaj kundër Chievos me një pozicion të ri në fushë Elseid Hysaj nxjerr nga telashet Maurizio Sarrin në prag të transfertës me Chievon në Verona. Trajneri italian ka ve
Lindi binjakë, nëna goditet nga një paralizë e rëndë (FOTO LAJM) Një mësuese e shkollës fillore pësoi një paralizë në fytyrë pasi lindi binjakët e saj, përcjell albeu.com. Kirby Logi
Rama dje dhe Rama sot: Çfarë e "goditi" kryeministrin që ndryshoi qendrim për pak orë për Tahirin?! Kryeministri Edi Rama është duke mbajtur qendrime diatmetralisht të kundërta sa i përket akuzave ndaj Saimir Tahirit për
Blendi Fevziu: Kjo opozitë e zbehtë është fatkeqësi Blendi Fevziu në një analizë ka argumentuar s arsyet pse sipas tij sot vendi ka një opozitë që siç shprehet ai “është në
Ky fëmijë po çudit botën me pasionin e tij (VIDEO) Një moment interesant dhe qesharak tregon përpjekjet e një fëmije për të futur topin në gropë duke luajtur golf. Inte
VIDEO E PLOTË/ Fjalimi i deputetit të PD-së që i shkatërroi së qeshuri të gjithë në Kuvend (FOTO LAJM) Deputeti i PD-së, Agron Shehaj e pati të vështirë të mbajë fjalimin e tij të parë në Kuvend. Gjatë fjalimit ai është nda
Doni të dini nëse vuani nga zemra, ja çfarë duhet të bëni Shqetësoheni për rrezikun ndaj sëmundjeve të zemrës? Lëpini lëkurën për të parë nëse është shumë e kripur. Një studim
A e dini se pse anglezët ngasin makinat në krahun e djathtë? Shumica e shteteve të botës, i kanë makinat e tyre me timonin të pozicionuar në anën e majtë të tyre. Në Angli, Austr