999 rezultate për

madrilen

Daily Star: Low zëvëndëson Zidane dhe bën revolucion Nga Anglia apo saktësisht nga Daily Star vijnë raporte që sigurojnë se Joachim Low do të zëvëndësojë Zinedine Zidane në
Zbulohet arsyeja pse është i komplikuar transferimi i Harry Kane Harry Kane është në agjendën e Real Madridit për të përfocruar sulmin e tyre në merkaton e ardhshme verore. Pavarësis
Del Bosque kërkon qetësi tek madrilenët: Të gjithë i kemi përjetuar këto momente Ish trajneri Madrilen dhe ish trajneri i Spanjës, Vicente Del Bosque ka dhënë një intervistë në të cilën ka folur për si
Me armën që Reali dikur thyente çdo kundërshtar, sot me të njëjtën mënyrë e thyen çdokush Nëse kundërsulmet kanë qenë arma më e fortë e ekipit Madrilen në sezonet e fundit, këtë sezon kjo nuk ka ndodhur. Kët
Arbeloa u dërgon mesazh inkurajues lojtarëve madrilen Real Madridi u mposht sot në Bernabeu nga Villareali me rezultat 0-1 dhe kështu vazhdoi ecurinë negative të rezultateve
Reali ekipi "xhuxhash", në listën e lojtarëve më të gjatë në La Liga asnjë madrilen (FOTO LAJM) Gazeta e njohur spanjolle Marca ka publikuar një listë me lojtarët më të gjatë, ku i pari është portieri i Deportivo La
Presidenca e Realit ka vetëm një ëndërr, quhet Neymar Epoka e kontrasteve për Santiago Bernabeun, vendimmarrja që do të shënojë të ardhmen e klubit dhe ekipin për vitet e ard
‘Dora e ngadaltë’ e Zidane kur është fjala për zëvëndësime (FOTO LAJM) Nëse Ancelotti u bë i famshëm për aftësinë e tij që t’i largojë momentet e komplikuara, Zidane mund të përfundojë dhe të
Ronaldo dhe Bale, lojtarët ku janë varur shpresat e madrilenëve Hera e fundit kur Real Madridi luajti me Cristiano Ronaldon dhe Gareth Bale si startues, ekipi luajti njërën nga perform
Carvajal turpëron Iscon në stërvitje (VIDEO) Gjatë ditës së sotme, lojtarët Madrilen zhvilluan stërvitjen e fundit para ndeshjes së nesërme ndaj Celta Vigos nga ora
Reali dëshiron ti dhurojnë Zidanes diçka që nuk e ka shijuar kurrë më parë Real Madridi sonte luan si mysafir i Numancias në kuadër të 1/16 së finales të Copa del Rey. Klubi Madrilen ka fituar
Zidane dëshiron edhe një lojtarë tjetër nga Chelsea përveç Hazard Tekniku Madrilen po shikon mundësinë që të përforcojë skuadrën e tij pas startit jo të mirë në këtë sezon dhe pas formës
Kaka zgjedh formacionin e ëndrrave, pa Maradonnën (FOTO LAJM) Ricardo Kaka ka zgjedhur formacionin e ëndërrave të tij. Braziliani i cili tashmë ka zyrtarizuar penzionimin e tij ng
Edhe pse është madrilene Marca e pranon: Messi futbollisti më i mirë i vitit Tingëllon e pabesueshme por e përditshmja madrilene “Marca” si lojtarin më të mirë në botë për vitit 2018 ka përzgjedhu
Ish-lojtari madrilen: Galaktikët e Realit shkonin një orë para në stërvitje Mesfushori aktual i Real Betisit, Javi Garcia ka dhënë një intervistë për mediat zyrtare të UEFA-s në të cilën ka folur
Tifozët madrilen nuk kanë dyshime, duan vetëm Harry Kane Harry Kane projektohet si galaktiku i preferuar nga tifozët e Realit të Madridit për pjesën e dytë të këtij sezoni.
Tottenhami me plan për ta bllokuar kalimin e Kane tek Reali Tottenhami ka planifikuar t`i rrisë pagen Harry Kane në menyrë që ky i fundit të mos kalojë në rradhet e Real Madridit,
Real Madrid vazhdon gjurmimin e talenteve, këtë herë nga Premier League (VIDEO) Real Madridi po vazhdon me traditën e viteve të fundit duke mbledhur talenta të ri në skuadër dhe që janë me perspektivë
Bien sirenat tek Reali, ngec rinovimi i Zidanes Me 14 pikë prapa Barcelonës, përfunduan të dytët në fazën e grupeve dhe një ndjenjë pasigurie, të ‘hutuar’ dhe me zemëri
Tre El Clasicot e fundit në Bernabeo, Real Madrid 2-10 Barcelona (VIDEO) Santiago Bernabeo duket se në La Liga përballë Barcelonës e ka humbur pronarin. Kjo mund të thuehet teksa në 3 ndeshejt