999 rezultate për

madridit

Flet futbollisti i Realit: Kam përdorur pishinën që ka përdorur edhe basketbollisti me koronavirus Pas infektimit me koronavirus tw basketbolistit te Realit, skuadra e futbollit dhe basketbollit janw mbyllur nw karantin
Klopp i nervozuar me lojën e Atletico Madridit Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, mendon se Atletico e cila e eleminoi mbrëmë nga Champions nuk duhet të luajë atë foo
Panik në Liverpool, 3,000 tifozë të Atletico Madridit "pushtojnë" Anglinë 3000 tifozë të Atletico Madridit do të jenë nesër në “Anfield” për ndeshjen Liverpool-Atl Madrid. Kjo natyrisht se ka
Ylli i Real Madridit i frikësohet humbjes së titullit pas disfatës ndaj Betis Mesfushori brazilian i Real Madridit ka pranuar se humbja ndaj Betis mund ti kushtojë skuadrës së tij titullin kampion t
Sevilla "hesht" Wanda Metropolitanon, kalon në avantazh ndaj Atleticos (VIDEO) Ndeshja më e rëndësishme e kësaj jave në La Liga po luhet në Wanda Metropolitano mes Atletico Madridit dhe Sevillas.
Në rast largimi të Zidane, Reali e ka "piketuar" zëvendësuesin Real Madridi është duke e monitoruar situatën e Mauricio Pochettinos, i cili ka mbetur pa punë që kur u shkarkua nga pos
Setien beson se mund ta mposhtë Realin me taktikat e Guardiolas Trajner i Barcelonës, Quique Setien, ishte i pranishëm në stadiumin Santiago Bernabeu të mërkurën në mbrëmje për ta parë
Mbappe shkruan letër për ekperiencën te Reali, nuk e harron takimin me Zidane Tashmë është e qartë se Paris Saint-Germain ka dy yje të padiskutueshëm në skuadër si Neymar dhe Kylian Mbappe. Fitue
Arsenali tenton të nëshkruaj me mesfushorin e Atletico Madridit Arsenali së fundmi ka shprehur interesim për mesfushorin e Atletico Madridit, Thomas Partey. Pas përformancave të mi
Frikë te Belgjika, i tremben Hazard për "Euro 2020" Trajneri i Belgjikës Roberto Martinez frikësohet se dëmtimi i yllit të skuadrës së tij Eden Hazard mund t’i kushtojë kët
U dëmtua ndaj Levantes, mësohet sa do të mungojë Hazard Mbrëmja e djeshme ka qenë e keqe për Realin e Madridit, ku përveç se u mposht 1-0 nga Levatne që i solli dhe humbjen e k
Traore ironizon Barcelonën: Nuk e kam problem t’i bashkohem Realit Adama Traore është njëri nga futbollistët më në formë këtë edicion në Premier League. Sulmuesi spanjoll është që dy v
Festa nuk ndalet te Atletico, lojtarët festojnë edhe gjatë stërvitjes (VIDEO) Lumturia e mbrëmshme shkaku i fitores kundër Liverpoolit nuk është larguar ende nga zemrat e mendjet e lojtarëve të Atle
Madridi në flakë, tifozët e Atl Madrid e ekzagjërojnë (VIDEO) Një atmosferë mjaft elektrizuese u krijua para startit të supersfidës mes Atletico Madridit dhe Liverpoolit. Kur vjen
CHAMPIONS/ Atletico Madrid - Liverpool, formacionet e mundshme Champions League rikthehet në fazën më emocionuese të saj, atë me eleminim direkt. Një nga super ndeshjet është dhe a
"Derbi" anglez në garë për yllin e Real Madridit Edhe pse po aktivizohet nga trajneri Zindine Zidane në pjesën e dytë të sezonit me fanellën e Real Madrid, Isco me shumë
Zidane i bie nga mbrapa me makinë, më pas bëjn selfie Ignacio Fernandez po ngiste me makinë nëpër qendrën stërvitore të Real Madridit, Valdebebas, të dielën kur përjetoi një
A do të kthehet në Spanjë? Flet ylli i Real Madridit Mesfushori i Real Madridit i huazuar te Arsenali ne fillimin e sezonit ka folur për një rikthim të mundshëm në Spanjë.
Reali i "fiksuar" pas mesfushorit të Lazios, ofron para dhe James Rodriguez Florentino Perez nuk heq dorë nga Sergej Milinkovic-Savic. Presidenti i Realit të Madridit është i fiksuar pas mesfus
Super modelja serbe zyrtarizon lidhjen me yllin e Real Madridit (FOTO LAJM) Sofija Milosevic dhe Luka Jovic tashmë nuk fshihen më. Ish-dashura e Adem Ljajic e cila prej disa muajsh është në një li