999 rezultate për

lushnja

Lushnja "fundos" Tiranën, Bylis bie në Krujë Bardheblutë e vendit të fundit nuk gjejnë qetësi. Kalendari i fillimit të fazës së dytë i ka vënë ata përpara dy transfe
Vlora "ngre flamurin" në Tiranë, Lushnja fundos Besën Fundosja e Tiranës nuk ka fund. Mundet jo vetëm në transfertë, por edhe para tifozëve të vetë. Madje nuk ia del as me "t
Teuta e vetme në krye, barazim në Bylis-Lushnja Java e 9-të e Kategorisë Superiore luhet në dy ditët e fundjavës, të shtunë dhe të diel. Starti i këtij "stacioni" të ga
"Dema pa brirë", Lushnja mposht Partizanin Pas katër javësh “agjërim”, skuadra e Artan Banos rikthehet te fitorja. Madje e bën këtë ndaj një emri të madh, Partizan
Superliga, Vllaznia dhe Lushnja ndahen në barazim Ka përfunduar në barazim 1-1 ndeshja mes skuadrës së Lushnjes dhe Vllaznisë në stadiumin “Roza Haxhiu”. Një ndeshje ku s
Besa-Partizani dhe Lushnja-Vllaznia, 2 ndeshjet e para të Superligës Ndeshjet Besa-Partizani dhe Lushnja-Vllaznia do të grenë siparin e javës së katërt të kampionatit elitar të futbollit në
Policia bllokon makinën e Anaidit, gjejnë armë pa leje Makina e fituar në "Big Brother" nga Anaid Kaloti, është bllokuar të enjten paradite nga Policia e Tiranës, pasi kushëri
Lushnja-Partizani, festë dhe "gurë" mes tifozerive Mbyllet me 4 gola, ngjyrat e shumta të ofruara nga dy tifozeritë dhe momentet e tensionit mes mbështetësve të të dyja sk
Pengmarrja në Lushnje, pranga 4 personave Katër të rinj nga fshati Fierz i Elbasanit janë arrestuar sot nga policia e Fierit me akuzën e marrjes peng dhe keqtrajt
Kategoria e Parë, Lushnja vazhdon të ruajë kreun Në javën e 11-të të Kategorisë së Parë, Lushnja mori një barazm të vështirë në transfertë me Gramshin. Barazimi 1-1 ka
AK nga Lushnja, akuza ndaj qeverisë dhe opozitës Aleanca Kuq e Zi ka zhvilluar të martën një tubin në qytetin e Lushnjes ku ka akuzuar qeverinë por edhe opozitën se gjat
Lushnja, probleme me mbeturinat Mungesa e pikave të mbledhjes së mbetjeve urbane apo plehrave është kthyer problem shqetësues edhe për Shqipërinë. Në sh
Defekt ne rrjet, Lushnja pa energji Një defekt në rrjetin elektrik ka bërë që të ndërpritet energjia në rrethin e Lu