999 rezultate për

lulzim

Frikë për sigurinë? 10 badigardë rrethojnë Bashën (FOTO LAJM) Kryedemokrati Lulzim Basha është nisur në drejtim të Kryemistrisë sëbashku me liderin historik të PD-së, Sali Berisha.
Balla reagon për protestën e PD-së, e lidh me SPAK-un Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla, njëherësh drejtuesi politik i Qarkut të Elbasanit, zhvillo
"Shau Lulzim Bashën", Berisha reagon për incidentin në Kuvend (VIDEO) Ish kryeministri Sali Berisha ka treguar se çfarë ndodhi në Kuvend, teksa deputeti i PD, Edi Paloka i hodhi bojë në fyty
Video e shpërthimit në Shkodër, “atentat me porosi” 13 janari 2018 dukej një ditë brenda rutinës në qytetin e Shkodrës. Deri në çastin kur në afërsi të tregut shfaqet me
Lulzim Basha takon Ver Llapën: Më mirë ti se Edi Rama në Parlament (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar takime mbrëmjen e djeshme me qytetarët e Tiranës. Gjatë ecjes
Basha takohet me qytetarët e Tiranës, çfarë u kërkon Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pas tureve të takimeve në rrethe, sot është ndalur në Tiranë ku zhvilloi ta
Berisha regon për "sherrin" Topalli-Basha Ish-kryeministri Sali Berisha, të enjten, ka komentuar akuzat e ish-kryetares së Kuvendit Jozefina Topalli ndaj kreut të
Gjykata e Tiranës dënon Lulzim Bashën, Balla: Vendim historik Gjykata e Tiranës ka dënuar sot për shpifje kreun e PD-së Lulzim Basha. Bëhet fjalë për shumën 50 mijë lekë gjobë për
Kur Ristani i vidhte fitoren Ramës me kërkesë të Olldashit dhe si ia shpërbleu Lulzim Basha Albeu.com Edhe pse kanë kaluar 7 vite, nuk duken të largëta ditët e fillimit të majit 2011, kur pasi ishin përca
Lulzim Basha bën publike emrat e propozuar për anëtarë të Kryesisë në PD Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha së fundmi ka bërë publik listën me emrat e propozuar prej tij për Këshillin Ko
Erion Veliaj si ndahet Bashës, dërgon padi të re në Gjykatë (FOTO LAJM) Kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka paditur sërish kreunb e PD-së Lulzim Basha, pasi sipas tij ka ndërtuar pa lej
“Se për pak harrova, shkarkohet edhe Lulzim Basha” Dita e sotme ka qenë një ditë e ndryshimeve të mëdha në qeveri. 7 ministra janë shkarkuar nga detyra pas 6 viteve, ng
Shkarkohet edhe Lulzim Basha! Plas gallata në rrjetet sociale pas tërmetit në qeveri (FOTO LAJM) Rrjeti ka shpërthyer në ironi pas shkarkimeve të bujshme që Rama bëri në qeveri duke larguar ministrat më të rendësishëm
Historia e pa treguar: Biznesmeni i preu flokët dhe i vuri emrin e kompanisë vajzës së Lulzim Bashës Taulant Balla ka zbuluar një detaj interesant në lidhje me Lulzim Bashës sa i përket raporteve të tij me pronarin e komp
Veliaj merr vendimin: Të hënën prishim ndërtimin pa leje të Lulzim Bashës (FOTO LAJM) Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zbuloi sot se kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, kur ishte kryetar i
Publikohet videoja, a i futi Lulzim Basha vezët në Kuvend? (VIDEO) Ditën e sotme një incident ka ndodhur në Kuvendin e Shqipërisë ku deputeti i PD-së, Endri Hasa ka qëlluar me vezë kryemi
Bashkia e Tiranës përgënjeshtron deklaratat e PD-së: S’ka leje për Begon Bashkia e Tiranës hedh poshtë akuzat qesharake të opozitës në këto ditë të vështira për Partinë Demokratike. Pwrmes
Shpëtimtari i Ramës me emrin Luli (FOTO LAJM) Sa herë që Edi Rama gjendet me shpatulla pas murit, do të dalë gjithnjë një shpetimtar, i cili është i gatshëm të shkatë
Lulzim Basha: Të rinjtë janë sërish më këmbë, Zoti u shtoftë guximin Në ditën e themelimit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka deklaruar se në dhjetor të 1990 studentët shqiptarë vranë
Rama shkon me brekushe në Vlorë, por tallet me lapsusin e Lulzim Bashës (VIDEO) Kryeministri Rama shkoi me brekushe sot në Vlorë për të nderuar flamurin (shiko galerinë), por kjo nuk e ka ndaluar që t