999 rezultate për

luan

"Me pizhama e pa grim për ditëlindje", Luana merr surprizën mahnitëse në mesnatë (FOTO LAJM) 2 shtatori tashmë është një datë jo e zakonshme për ndjekësit e Luana Vjollcës. Moderatorja feston ditëlindjen dhe si
Ansu Fati, djaloshi i ndrojtur në shkollë, por me plot talent për futbollin Ansu Fati do të jetë pjesë e ekipit kombëtares të Spanjës për herë të parë në ndeshjet e shtatorit. Adoleshenti mund
La emisionin e ri për "Shiko kush luan", Luana zbulon arsyen (VIDEO) Luana Vjollca ka vendosur të publikojë sot disa prapaskena nga xhirimi i spotit të ri të emisionit “Shiko Kush Luan”. Mo
Publikohet kalendari i La Ligas, ja kur do të zhvillohet "El Classico" (FOTO LAJM) La Liga ka publikuar kalendarin për sezonin 2020/2021. Reali e hap këshu kampionatin me derbin e qytetit ndaj Getafes
Evra befason me vendimin e fundit, nga Manchester United në kategorinë e 11 angleze (VIDEO) sh-lojtari i Manchester United, Patrick Evra, ka çuditur me rikthimin e papritur në fushën e futbollit këtë fundjavë, te
E kishte amanet! Vajza rikthehet nga Italia dhe luan violinë te varri i nënës në Tiranë Një grua shqiptare është rikthyer së fundmi në vendlindje për të realizuar amanetin e të ëmës së ndjerë. Fatlinda Tha
Çfarë po ndodh me vendet që e kaluan valën e parë të koronavirusit Mjeku epidemiolog Ilir Alimehmeti, pasi ka analizuar numrat në dhjetë shtete të Evropës, SHBA-në dhe Suedinë ka konstatu
E akuzon për Photoshop në foton me bikini, Luana i kthehet si rrallëherë ndjekëses (FOTO LAJM) Një ndër vajzat shqiptare më të suksesshme, por në të njëjtën kohë edhe më të sulmuar është Luana Vjollca. Moderatorj
BSH: Pas izolimit shqiptarët qarkulluan rreth 39 miliard lekë më shumë jashtë sistemit bankar Sipas të dhënave të Bankës së Shqipërisë në muajin qershor të këtij viti kanë qarkulluar jashtë bankave 317,2 miliard le
Tirana e pafat me shtyllat, luan mirë por eliminohet nga Crvena Zvezda (VIDEO) Tirana është eliminuar nga Champions League. Bardheblutë edhe pse zhvilluan një ndeshje mjaft të mirë me dy shtylla
Me bizhame në mes të Tiranës, Marina i bën "zbor" Luanës (VIDEO) Si gjithmonë një marrëdhënie për tu patur zili. Edhe së fundmi nëpërmjet Instatoryt Luana ka ndarë video teksa Marina
Nuk e njohin lodhjen, njihuni me shenjat që s’duan fare pushime Janë disa njerëz që prioritet gjithmonë kanë punën dhe nuk mendojnë fare për pushim. Dashi Dashi është një nga she
U zunë për një fjalë goje, babë e bir qëlluan me sëpatë komshiun në Pogradec Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec. Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarjen e ndodh
Histori triumfuese: Të famshmit që kanë qenë të pastrehë dhe e filluan gjithçka nga zero (FOTO LAJM) Teksa dëgjojmë shpesh lajme për yjet e Hollivudit që bëjnë festa marramendëse dhe blejnë sende qesharake të shtrenjta, m
Luana tregon prapskenat, si ndryshoi papritur look në klipin e fundit (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, Luana Vjollca solli një super bashkëpunim me këngëtarin latin Jay Santos. Projekti i tyre i r
Ndodh dhe kjo: Prishtina luan në Europë, ekipet e Kosovës i huazojnë futbollistë Mund të duket çmenduri, por është realitet. Ndeshja ndërmjet Prishtinës dhe Lincolnit do të luhet. Klubit shqiptar iu an
Humbja e nuhatjes nga infektimi me koronavirus, çfarë zbuluan ekspertët Humbja e aftësisë për të nuhatur që mund të shoqërojë koronavirusin është unike dhe e ndryshme nga ajo që përjetohet nga
Radha drejt fundit në Kakavijë, brenda 24 orëve kaluan doganën 2781 qytetarë Mësohet se në orën 22:00, kur është caktuar edhe fundi i punës nga pala greke, do të kenë kaluar të gjithë qytetarët që
Gasperini i jep zemër skuadrës: Me PSG-në do kualifikohemi, e gjithë Italia bën tifo për ne Atalanta luan nesër ndeshjen ndaj PSG-së në Champions. Kjo mund të jetë ndoshta sfida më e rëndësishme në historinë 112-
Zbulohet një prej tuneleve më të sofistikuara në historinë e Amerikës (FOTO LAJM) Autoritetet amerikane zbuluan një tunel të papërfunduar 400 metra të gjatë nën kufirin me Meksikën. Ujësjellësi, vent