999 rezultate për

luan

"Na tremb kështu siç je", Luana si asnjëherë i përgjigjet ndjekësit (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Luana Vjollca, ka kërkuar së fundmi mendimin e ndjekësve në rrjete soc
"Krisje" te Reali, Benzema i kërkon Mendy mos i pasoi topin Vinicius: Ai po luan kundër nesh Televizioni francez "Telefoot" ka zbuluar një bisedë të dy futbollistëve, Karim Benzema dhe Ferland Mendy pas pushimit t
Kaluan një krizë? Rikthehet Bora dhe Donaldi Prej kohësh në media përflitej se Bora dhe Donaldi i kishin dhënë fund lidhjes së tyre. Mirëpo kjo ndarje duket se ka qe
Luana pozon brenda makinës luksoze, ka një mesazh për fansat Luana Vjollca po korr suksese të mëdha, me dy nga angazhimet më të fundit të saj. Kënga e saj, “Locos”, e sjellë si b
Ibrahimovic "çmend" Italinë, ka më shumë ndikim se CR7 Skuadra e Milanit ka filluar në mënyrë perfekte edicionin e ri në Serie A.Në katër ndeshjet e para,"Rossonerët" kanë kat
Një orë para nisjes së emisionit, Capital T i bën "të pabërën" Luana Vjollcës! (VIDEO) Mbrëmjen e sotme, një ndër të ftuarit e emisionit të përjavshëm të Luana Vjollcës, “Shiko Kush Luan”, është reperi Capit
Mediat italiane: Ronaldo luan ndaj Barcelonës Cristiano Ronaldo dhe Weston McKennie thuhet se janë akoma pozitivë me koronavirus, por të dy lojtarët shpresojnë se do
Rezarti sqaron pse fshiu fotot me Luanën dhe i vë kapakun lajmeve të sherrit mes tyre (FOTO LAJM) Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetë
Luana tërheq sërish vëmendjen e Philip Plein, çfarë i shkruan stilisti me famë botërore (FOTO LAJM) Gjatë muajve të verës një nga këngët që u kthye menjëherë në hit ishte dhe bashkëpunimi mes Luana Vjollcës dhe këngëtari
"Sikur je presidenti", Luana fotografohet me truprojë personale dhe makinën luksoze (FOTO LAJM) Ajo është Luana Vjollca dhe njihet si një ndër vajzat më të suksesshme shqiptare e cila i ka ngjitur shkallët e karrierë
Mjekët nuk ia zbuluan dot sëmundjen, 18-vjeçare studion për mjekësi dhe kuron veten Israa Al-Tayeh, një vajzë jordaneze 18-vjeçare, vuante nga dhimbje të forta të kyçeve dhe humbje të vazhdueshme të vetëd
Iku me sherr nga Luana? Reagon Rezart Veleshnja (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, të gjithë u befasuan nga largimi i aktorit të humorit Rezart Veleshnja nga emisioni “Shiko kush luan”.
E qëlluan dy herë me armë zjarri, mesazhi për nipin e biznesmenit Mbrëmjen e djeshme 27-vjeçari Marjo Ferraj, raportoi për uniformat blu se kanë qëlluar me armë zjarri ndaj tij. Ngjarja
E zëvëndësoi Xhoda, zbulohet arsyeja e largimit të Rezit nga "Shiko Kush Luan" (FOTO LAJM) Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetë
"Kam fëmijën 4 vjeç", Luana Vjollca habit me deklaratën para kamerave (FOTO LAJM) Nisi dhe mbrëmja e sotme në “Shiko Kush Luan”. Luana Vjollca si gjithmonë në çdo drejtim programi duket shumë sexy. P
Mos luani me shëndetin! Perimet e frutat e vetme që duhet të konsumoni gjatë vjeshtës Gastronomia e kësaj stine, lidhet padiskutim me prodhimet e shijshme të fruta-perimeve të vjeshtës. Ato na ndihmojnë
Luan apo jo Hazard në "El-Clasicco", e zbulojnë mediat spanjolle Ylli i Real Madrid, Eden Hazard nuk do të luajë në "El-clasiccon" e madhe me Barcelonën javën e ardhshme, raportojnë med
Luani, ariu dhe tigri që jetojnë si një familje (FOTO LAJM) Njerëzit nuk janë të vetmit që kanë nevojë për familje. Luanët, tigrat dhe arinjtë kanë stile të ndryshme kur bëhet f
400 kandidatë kaluan fazën, kur do të jetë gati "FBI-ja" shqiptare? Besnikëri, integritet, trimëri! Kjo është kryefjala në logon e BKH e publikuar për herë të parë sot para kandidatëve që
I përgjumur në intervistë, Tyson:Jam si luani, e kam të vështirë të zgjohem! Kur ka mbetur pak më shumë se një muaj nga kthimi i Mike Tyson në ring (më 28 nëntor, kundër Roy Jones), kanë nisur spek