999 rezultate për

luaj

Këto janë fjalët e Jurgen Klopp pas barazimit me Bayernin Jurgen Klopp beson se barazimi pa gola kundër Bayern Munichut, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales së Champions Leagues
Allegri: Dybala do të luaj kundër Atleticos Juventusi do të luajë përballë Atletico Madrid nesër në mbremje dhe Allegri siç është e traditës ka folur përpara mediav
Rrëfehet Abazaj: Në Kroaci skuadrat luajnë në mbrojtje Kristal Abazaj duket se ka rilindur te ekipi i Osijekut në Kroaci. Ai debutoi me një gol, duke i mundësuar fitoren ekipi
Bartomeu: Askush nuk mund ta zëvendësojë Messin Barcleona ka filluar ta mendojë të ardhmen pa Lionel Messin, edhe pse argjentinasi pritet të vazhdojë edhe një herë kont
Douglas Costa le pas gripin, gati për Atleticon Juventusi do të jetë e plotë në sfidën ndaj Atletico Madrid ditën e nesërme, në përjashtim të Cuadrados i cili vuan nga
Befason Shaqiri: Mund të rikthehem të luaj për Bayern Munich Xherdan Shaqiri i ka befasuar të gjithë teksa ka deklaruar se ai mund të rikthehet të luajë për Bayern Munich. Shqipt
Klopp tregon se kush do të luaj në mbrojtje kundër Bayern Munich Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, nuk e ka përjashtuar mundësinë që ta përdorë Fabinhon si qendërmbrojtës të martën
Klopp: Shaqiri mund të luaj kundër Bayern Munich Jurgen Klopp ka folur për gjendjen e Dejan Lovren, Xherdan Shaqiri dhe Georginio Wijnaldum para përballjes në Champions
Berisha dhe Gjimshiti e nisin ndeshjen nga fillimi, formacionet zyrtare: Atalanta - Milan Atalanta dhe Milani do të luajnë sonte në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia", ndeshje e vlefshme për javën e 24 të Serie A
Rikthehet të luaj në Angli, mbrojtësi 38-vjeçar shënon gol fantastik në Kupë (VIDEO) Legjenda angleze, Ashley Cole u transferua pak kohë më parë te Derby County i Frenk Lampard nga radhët e LA Galaxy. Mosh
Vdes aktori i njohur që luajti rolin e famshëm të Hilterit (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta në moshën 77-vjeçare aktori Bruno Ganz. Ai e ka luajtur rolin e Hitlerit në filmin “Downfall” të vi
Dy vjeç? Ja çfarë ndodh brenda trurit të fëmijës suaj Nëse një herë në jetë keni dashur të dini se cfarë mendon fëmija juaj 2 vjecar, ka ardhur koha. Jason Good, autor i d
Legjenda e Manchester United: Pogba duhet të mësojë të luajë futboll PSG ka marrë një fitore më se të merituar mbrëmjen e djeshme përballë Manchester United. Parizienët kanë “përpirë” angle
Trasferimet më të shtrejta në La Liga me paraqitjet më të dobëta Trasferimet më të shtrejta të verës në La Liga deri më tani kanë qëndruar në hije duke mos treguar asgjë nga ajo çfar u
Buzëqeshin tifozët e Juventusit, Bonucci gati ndaj Atletico Madrid Një lajm mjaft i mirë ka ardhur për tifopzët e Juventusit sot. Leonardo Bonucci ka lënë pas dëmtin dhe i është rikthyer
Buffon: Ëndërroj të luaj deri 80 vjeç, gjyshi në portë me bastum Gianlugi Bufon duket sikur nuk ka nder mend të tërhiqet kurrë nga futbolli duke mbrojtur portën. Por edhe pse nuk po
Marcelo: Dua të luaj për Juventusin Marcelo është duke u lidhur me një ribashkim me Cristiano Ronaldon te Juventus dhe braziliani sugjeroi se ai ishte i hap
Verratti tregon se a do të luaj kundër Manchester United në Champions League PSG do të përballet me një numër të madh lëndimesh para sfidës me Manchester United. Neymar JR do t’i mungojë skuadrë
Valverde: Messi mund të luajë kundër Athletic Bilbaos Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka zbuluar se ylli argjentinas i skuadrës së tij, Lionel Messi, mund të luajë n
Vdekja e Astorit, Fiorentina kërkon mos luajë në 4 mars ndaj Atalantës Kur duhen edhe 3 javë nga ndeshja Atalanta-Fiorentina, klubi vjollcë kërkon që të mos luajë ndeshjen e 4 marsit si shënj