999 rezultate për

lorenc

Roma-Genoa, magjia e Florenzit (FOTO-VIDEO) Një roveshatë e mrekullueshme ajo që solli golin e parë për Romën në fitoren e djeshme 4-0 ndaj Genoas: në minutën e 25
Tirana fajëson gjyqtarin për humbjen me Partizanin Drejtuesit e klubit të Tiranes kanë fajësuar gjyqtarin Lorenc Jemini për humbjen në derbin e kryeqytetit me Partizanin.
Ryshfeti, arrestohet shoferi i Florenc Hoxhës Policia arreston shtetasin Sh. Azuni, shoferi i kreut të Inspektoratit Urbanistik Ndërtimor të Tiranës pasi dyshohet se
Elbasan, i kërkuari plagos dy persona në mes të qytetit Dy persona janë plagosur me armë zjarri nga një i kërkuar nga policia në qytetin e Elbasanit. Sipas bluve të këtij qytet
E dashura e re e Kuzey-it (FOTO LAJM) Aktori simpatik turk i cilin luan rolin e Kuzeyit në serialin shumë të ndjekur në Shqipëri, Kuzey Guney është parë një d
Spahiu vë bast: Nëse e majta merr 80 deputetë, braktis AK-në dhe Shqipërinë Deklarata të forta të kryetarit të Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu në emisionin “360 Gradë” të moderatorit Artur Zhej
Sherr mes të rinjsh, plagosen dy persona Dy të rinjë kanë mbetur të plagosur mëngjesin e sotëm në qytetin e Ersekës pas një sherri banal. Sipas policisë në këtë
Shkarkohet Florenc Hoxha, në vend të tij Vullnet Topalli Kryetar i Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha ka shkarkuar nga detyra drejtorin e Policisë Bashkiake të Tiranës, Florenc H
Tiranë: Humb jetën një person, e shtynë nga një lartësi Një person ka humbur jetën pasditen e sotme në zonën e Sanatoriumit të Tiranës, pasi ka rënë nga një lartësi pas një zën
MotoGP, Lorenco fiton Çmimin e Madh të Spanjës Spanjolli Horge Lorenco me Jamahën e tij ka arritur të fitojë Çmimin e Madh të Spanjës duke mundur rivalin e tij në këtë
Florence, peshkaqeni vegjetarian “The Sun” ka raportuar se në Birmingam të Anglisë jeton një peshkaqen tërësisht vegjetarian që quhet Florence. Florenc
Lorenc Jemini: I rezistova grushteve pa rënë në tokë Lorenc Jemini është mirë. Arbitri i dhunuar në ndeshjen Laçi-Kastrioti duket se ia hodhi paq sulmit të tërbuar të drejtu
Lorenc Jemini: Kafshët e pyllit ia arritën qëllimit Gjyqtari Lorenc Jemini nuk ka dashur ta komentojë gjatë situatën e djeshme në Laç. I kontaktuar nga Gazeta Shqiptare, gj
Rithehet dhuna, tifozë dhe lojtarë sulmojnë arbitrin (VIDEO) Sërish dhunë në stadiumet shqiptare. Një ndeshje futbolli nuk ka përfunduar në mënyrën që pritej, por me dhunë barbare,
Gjykata, kundër shkarkimit të Florenc Hoxhës UPDATE)Gjykata e Tiranës ka rrëzuar kërkesën e Prokurorisë për shkarkimin nga detyra të kreut të policisë bashkiake Flor
E dashura e re e princit Harry Pasi përgënjeshtron zërat për një dashuri të mundshme mes princit Harry dhe kunatës së tij Pippa Middleton, një burim ka
Berisha: Shkodra kryeqendra e Shqipërisë Kryeministri Sali Berisha është, ka prezantuar kandidatin e koalicionit “Aleanca për qytetarin” Lorenc Luka në Shkodër.
Vdes i dyti i aksidentit në Elbasan-Cërrik Burime spitalore njoftojnë se ka ndërruar sot jetë në spitalin Ushtarak në Tiranë një prej katër të plagosurve në akside
Kërkon nënën por zbulon se... (FOTO LAJM) Një amerikan i adoptuar në moshën 7-vjecare, nisi të kërkonte nënën e tij të vërtetë kur mbushi 33 vjec. Por ajo që zbul
Çifti Cameron prezanton foshnjën e tij Foshnja Florence Rose Endellion Cameron i është prezantuar opinionit publik, përderisa kryeministri britanik, David Came