999 rezultate për

lorenc

Zbardhen pamjet, trupi i Florenc Beqirajt i kthehet familjes mes lotësh (VIDEO) Ka mbërritur në Shqipëri trupi i Florenc Beqirajt. 23-vjeçari nga Shkodra vdiq në rrethana akoma të paqarta në Franc
E FUNDIT/ Trupi i pajetë i Florenc Beqirajt mbërrin në Shqipëri Ka mbërritur në Shqipëri trupi i Florenc Beqirajt. 23-vjeçari nga Shkodra vdiq në rrethana akoma të paqarta në Francë.
Trupi i Florenc Beqirajt kthehet nesër në Shqipëri Trupi i Florenc Beqirajt i cili humbi jetën në rrethana të paqarta në një burg në Marsejë të Francës është nisur për në
Niset për në Shqipëri trupi i pajetë i Florenc Beqirajt (VIDEO) Wshtë nisur për në Shqipëri trupi i pajetë i shqiptari Florenc Beqiraj, i cili vdiq në rrethana ende të paqarta në një b
Bashkia Shkodër jep një lajm të mirë për familjen e Florenc Beqirajt Këshilli Bashkiak në Shkodër ka miratuar sot vendimin për mbulimin e të gjitha shpenzimeve për ceremoninë mortore të Flo
I hoqën aparaturat pa praninë e babait, reagon spitali ku vdiq Florenci Pas akuzave të rënda në drejtim të mjekëve në spitalin e Marsejës ku humbi jetën Florenc Beqiraj, ka ardhur reagimi zyrt
Deputeti për vdekjen e Florencit: Mos digjni flamuj, por foton e kryeministrit Vdekja e Florencit ka shkaktuar shumë zhurmë mediatike dhe qytetarët kanë reaguar ashpërmadje kanë djegur flamurin franc
Protestuesit djegin flamurin e Francës në Shkodër (VIDEO) Vdekja e shqiptarit Florenc Beqiri në rrethana të paqarta në një qendër pritje të azilkërkueseve në Marsejë të Francës k
Shkodranët protestojnë për vrasjen e Florencit: Të japë dorëheqjen ambasadori (FOTO LAJM) Qytetarët e Shkodrës janë ngritur sot në protestë për të kërkuar zbardhjen e shkaqeve dhe arrestimin e personave përgjeg
Nëna e Florencit rrëfen bisedën e fundit me të: Nuk ka pasaportë, telefonin ia kanë fshehur Laureta Beqiri, nëna e Florenc Beqirit, 23-vjeçarit nga Shkodra, ka folur në kulmin e dhimbjes së saj për fatkeqësinë që
Gazeta franceze: Florenc Beqiraj kishte tentuar shtatë herë vetëvrasjen Ditën e djeshme në Tiranë është mbajtur një protestë për Florenc Beqirin. Florenci vdiq në një spital në Marsejë, aty ku
Ambasadori i Shqipërisë në Francë sqaron vdekjen e Florencit Dritan Tola, ambasador i Shqipërisë në Francë në një lidhje telefonike me News24, ka sqaruar disa gjëra në lidhje me vde
Ministria e Jashtme deklaratë për Florencin: Po bëjmë çmos ta sjellim trupin në Shqipëri Dy ditë pas vdekjes së të riut nga Shkodra ka ardhur dhe reagimi nga Ministria e Jashtme. Në një deklaratë për media
Ambasada franceze reagon për Florencin: Do të kryhet autopsi Ambasada franceze ka reaguar për herë të parë për vdekjen e Florenc Beqirit, në spitalin e Marsejës, Francë. Në një n
Trondit daja e Florencit: E vranë se s'kishim lek të paguanim spitalin Ditën e sotmë në Tiranë është mbajtur një protestë për Florenc Beqirin. Florenci vdiq dy ditë më parë në një spital në M
U vetëvra apo e vranë? Mediat franceze hedhin dyshime mbi vdekjen e Florencit Mediat franceze kanë shkruar sot në lidhje me vdekjen e shqiptarit Florenc Beqiri në Francë. Ashtu si mediat në Shqi
Jozefina Topalli uron Krishtlindjet me një mesazh prekës për Florencin Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka uruar shqiptarët për festën e Krishtlindjes dhe ka reaguar në lidhje me v
Tirana ngrihet në këmbë për Florencin: Duam drejtësi për djalin tonë (VIDEO) Një grup qytetaresh po protestojnë në Tiranë, pas vdekjes në një spital në Francë të të riu shqiptar, Florenc Beqiri.
Meta shfrytëzon dhimbjen e familjes Beqiraj për kapital politik Vdekja e Florenc Beqirajt në Marsejë ka trishtuar mijëra shqiptarë brenda dhe jashtë vendin. Po pavarësisht ngjarjes
Nëna e Florencit tregon detajet: Kishte fytin të çarë dhe tela në mish Familja e Florenc Beqirit, 23-vjeçarit që u masakrua në burg dhe ndërroi jetë në Francë, ka hapur dyert e mortit. Nëna e