999 rezultate për

lopez

Lopez mposht Lomachenkon, bëhet kampioni më i ri i unifikuar Teofimo Lopez është kampioni më i ri i padiskutueshëm në peshat e lehta. Teofimo Lopez ka arritur të mposht Vasyl Lom
Sulmuesi argjentinas tregon kohët e tij me Ibrën te Milani: Më tha do të marr me shpulla Zllatan Ibrahimoviç njihet për karakterin e tij të fortë që nuk nguron ta shfaqë edhe ndaj shokëve të skuadrës. Së fu
Kënga e re e Jennifer Lopez dhe Malumës kthehet në "sfidë" në rrjet (VIDEO) Dy artistët e famshëm, Maluma dhe Jennifer Lopez kanë publikuar disa orë më parë këngën e tyre më të re, e cila është e
50 vjeç, por Jennifer Lopez shpërthen me bikini (FOTO LAJM) 50-vjeçe por as që do t’ja dijë. Jennifer Lopez përshëndet verën duke pozuar me një mikro-bikini që përveçse po bën xhir
Skenat intime mes Jennifer Lopez dhe Malumës po bëjnë xhiron e rrjetit (VIDEO) Jennifer Lopez është e fejuar me ish-lojtarin e bejsbollit Alex Rodriguez. Por në një video të publikuar se fundmi shfaq
Jennifer Lopez më joshëse se kurrë më parë (FOTO LAJM) JLo lë pa fjalë me setin për kampanjën e saj të re. Jennifer Lopez vazhdon të jetë aktive edhe në fushën e biznesit,
"Nëse skuadra humbet nuk kryen marrëdhënie", Wanda Nara nxjerr "zbuluar" Icardin (FOTO LAJM) Wanda Nara ka pranuar në mënyrë tronditëse se sulmuesi dhe bashkëshorti i saj, i cili luan për Paris Saint-Germain, Maur
E quajti grua pa ndjenja, Wanda Nara i kundërpërgjigjet me kode Maxi Lopez (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Maxi Lopez lëshoi kritikat e radhës për ish-gruan e tij, Wanda Nara, me të cilën ka dhe një djalë. Tas
"Grua pa ndjenja", Maxi Lopez akuzon sërish Wanda Narën Wanda Nara ka mohuar që ndokush në familjen e saj, përfshirë Mauron dhe fëmijët, të jenë pozitive me COVID-19. “L’Equipe
Brenda rezidencës 40 milionë dollarëshe të Jennifer Lopez-it (FOTO LAJM) Është e vështirë të mendosh që Jennifer Lopez është 51-vjeçe. Pamja e saj është rezultat i dhjetëra orëve në palestër
EUROPA LEAGUE/ Sevilla - Roma, formacionet zyrtare Sonte luhen 4 ndeshjet e rradhës të vlefshme për 1/16 e Europa League. Ndeshja kryesore është ajo mes Sevilla - Roma.
Mosha është vetëm një numër dhe Jennifer Lopez e vërteton më së miri (FOTO LAJM) Ajo është 50 vjeçe por duket më në formë se kurrë. Jennifer Lopez i ka mahnitur të gjithë me format e saj. E vesh
50 vjeç dhe në formën më të mirë, kjo është dieta e përditshme e Jennifer Lopez (FOTO LAJM) Jennifer Lopez punon shumë për pamjen e saj të jashtëzakonshme, me një regjim të rreptë dhe me një dietë të shëndetshme
Barcelona-Espanyol, formacionet zyrtare të derbit katalanas Barcelona do të luajë ndaj Espanyolit në në orën 22:00. Vendasit do të kërkojnë fitore për të vazhduar luftën për tit
Wanda Nara provokon Maxi Lopez me fotot e fundit (FOTO LAJM) Një foto e publikuar nga modelja dhe njekohësisht agjentja e sulmuesit Mauro Icardit ka provokuar hapur ish bashkëshorti
Formacionet zyrtare: Espaynol-Real Madrid, Los Blancos për të kapur kreun Reali do të luajë në 22:00 në transfertën e vështirë ndaj Espanyol ku vendasit duan pikë për mbijetesë. Los Blancos n
Protestuesit djegin policin gjatë demonstrimeve për "George Floyd të Meksikës" (VIDEO) Pamje tronditëse vijnë nga Meksika. Një oficeri policie i është vënë zjarri pas një konfrontimi me disa demonstrues. Ngj
Maxi Lopez: Ronaldinho e theu derën dhe më nxorri jashtë Ai po mundohej të integrohej, sepse ishte hera e parë që e linte Amerikën e Jugut. Maxi Lopez, fatmirësisht për të, gjet
E FRIKSHME/ Jennifer Lopez dhe selfie misterioze, pas saj shfaqet një fantazmë? (FOTO LAJM) Këngëtarja amerikane, Jennifer Lopez, ka postuar një selfie gjatë një stërvitje në shtëpinë e saj, por pas saj shfaqet n
Felipe Melo: Kam grushtuar Diego Lopez Felipe Melo zbulon një tjetër takim mjaft të dhunshëm pasi rrëfeu se e ka goditur me kokë Giorgio Chiellini, duke thnë s