999 rezultate për

look

Jo vetëm komplimente, Kida merr kritika për look-un e ri (FOTO LAJM) Para disa ditësh këngëtaria e mirënjohur, Kida, bëri në ndryshim në pamjen e sajë duke i stiluar flokët me gërshetat e v
Befason Grida Duma, si duket me look-un e ri (FOTO LAJM) Grida Duma është një nga femrat më të bukura të politikës shqiptare dhe më gjerë. Ish-deputetja e partisë demokratike
Morena Taraku bën ndryshimin e guximshëm në look (FOTO LAJM) Morena Taraku ka kohë që po jeton dhe vepron në shtetin turk. Zeshkania është mjaft aktive në rrjetet sociale duke sj
"Të qethin e të bëjnë si pëllumb", kur dora e berberit bën çudira (FOTO LAJM) Djemtë që po shihni kanë kaluar në një proces ekstrem për të përmirësuar pamjen e tyre të jashtme. Por nuk janë oper
Prezantohet makina kampione në fuqi e F1 (FOTO LAJM) Sot ishte radha e Mercedez të prezantonte makinën për vitin 2019, shkruan Albeu.com Skuadra Mercedez shpreson se kjo
Nuk njihet fare, Enca ndryshon krejtësisht look (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia ka lajmëruar ndjekësit e saj në rrjete sociale se së shpejti do të publikojë baladën e saj më të
Nora Istrefi trullos rrjetin, tregon lookun pasionant në klipin e ri (FOTO LAJM) Nora Istrefi edhe pse është shumë e preferuar, shquhet për ndikimin që ka nga të tjerët dhe shumë e akuzojnë për kopje.
Kim Kardashian provokuese në maksimum, look trasparent në ditëlindjen e John Legend Kim Kardashian di gjithmonë se si të jetë kryefjala e mediave rozë. Ajo së fundmi ka tërhequr vëmendjen e fansave me
Look i ri, Kim Kardashian i trullos të gjithë me streçet ngjitur pas trupit (FOTO LAJM) Ajo gjithmonë kërkon të dalë me një look të ri dhe të guximshëm. Dhekëtë herë ka goditur në shenjë si cdo herë tjetër
Shfaqet me lookun e ri, Era Istrefi elektrizon skenën e Belgjikës (VIDEO) Era Istrefi ka shkaktuar një eufori të madhe në skenën e Tomorrowland- it, në Antwerpen, Belgjikë. Artistja u shfaq n
Nora hodhi fotot me lookun e ri, por fansat kapën këtë detaj (FOTO LAJM) Nora Istrefi edhe pse është shumë e preferuar, shquhet për ndikimin që ka nga të tjerët dhe shumë e akuzojnë për kopje.
Kida bën ndryshimin e papritur, dashurohet me "look-un" e saj të ri (FOTO LAJM) Kida është një nga këngëtaret më të dahsura dhe më të komentuar të në rrjet. Ajo shpesh herë na surprizon me projekt
Gjithë jetën i njëjti look, këngëtarja tregon sekretin që fshihet pas balukeve Këngëtarja Irma Libohova ka habitur gjithnjë publikun pasi ajo nuk e ndërron kurrë lookun e saj, e kemi parë përherë ash
Luana publikon fotografinë nga puntata e sotme, duket bombastike Luana Vjollca padyshim që është një nga moderatorest më të dashura të ekranit. Ajo ka fituar mijëra fansa të cilët e
Luana Vjollca bën ndryshimin rrënjësor në look, si duket moderatorja (VIDEO) Luana Vjollca padyshim që është një nga moderatorest më të dashura të ekranit. Ajo ka fituar mijëra fansa të cilët e
Eva Murati ndryshon tërësisht pamje, s'do ta njihni me look-un e ri (FOTO LAJM) Eva Murati është një prej moderatoreve më të njohura të ekranit dhe ndër më të ndjekurat në profilin e saj në Instagram,
Eni Çobani ndryshon look në mënyrë drastike. Juristja ka një mesazh (FOTO LAJM) Juristja e njohur Eni Çobani ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë një detaj nga jeta e saj private. Ajo ka publikuar
Bëri bujë me tipin e guximshëm, rikthehet Armela por e transformuar (FOTO LAJM) Ajo është e para femër që fitoi në reality shown Big Brother. Ermela Mezuraj, biondja simpatike dhe me një karizëm t
Bukra e "Portokallisë" bën ndryshim drastik në look (FOTO LAJM) Ajo është bërë e njohur nga të gjithë me rolin e “Bukrës” që luan çdo të diel në spektaklin e humorit, “Portokalli”.
Eva Murati ndyshon look dhe duket një yll i vërtetë (FOTO LAJM) Moderatorja sportive, Eva Murati, prej disa ditësh ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike në lidhje me thashethemet se