999 rezultate për

look

Ivanka Trump me look të ri, por pse po komentohet si një rrezik (FOTO LAJM) Ivanka Trump ka prerë flokët, një ndryshim që është analizuar në mënyra kaq të ndryshme. Vajza e Presidentit amerikan ka
Nga Messi te Ronaldo, shikoni si yjet e futbollit i kanë ndryshuar ndër vite flokët (FOTO LAJM) Yjet e futbollit përvec asaj që japin në fushë investojnë shumë dhe për pamjen e jashtme, shkruan Albeu.com. Shumë yj
E keni parë me çdo lloj look-u, por si duket Luana me flokët e saj natyral (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Luana Vjollca në ndikimin e karantinës bëri papritur një ndryshim në look. Për herë të parë, modera
Ditët e karantinës: I dashuri ndihmon Duan të ndryshojë look dhe kështu përfundoi (FOTO LAJM) Gjatë ditëve të karantinës shumë nga VIPA-t kanë vendosur të bëjnë ndryshime në look-un e tyre. Kështu ka bërë së fundmi
"Look i ri nga karantina", Luana Vjollca sapo "çmendi" rrjetin (FOTO LAJM) Emergjenca Covid-19 i ka mbyllur të gjithë në shtëpi, ndaj çdokush ka gjetur kohë të merret me veten, me personat e dash
Papritur, Jonida Maliqi bën ndryshimin në look dhe duket kështu (VIDEO) Në këto ditë izolimi nga Koronavirusi, këngëtarja e njohur Jonida Maliqi është treguar shumë aktive në rrjete sociale. S
Pa operacione plastike? Kjo video e Taynës disa vite më parë po bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Tayna është një nga emrat më të suksesshëm të momentit në muzikë në Shqipëri. Reperja ka treguar me anë të postimeve të
Rina Balaj bën ndryshimin drastik në look-un e saj dhe duket super cool (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë se reperes Rina Balaj i pëlqen shumë të luajë me look-un e saj. Herë pas here ajo na surprizon me ng
Dalja e fundit mbretërore, të gjithë u fiksuan pas look-ut të Meghan (FOTO LAJM) Pas largimit nga familja mbretërore, Meghan Markle dhe Princ Harry humbën statusin e tyre si “çift mbretëror” dhe tani j
Pasaporta më e fuqishme e botës ndryshon look Më herët këtë vit, Henley Passport Index, organizata që mat periodikisht pasaportat më të fuqishme të botës, publikoi ra
11 mijë euro look-u, jeta super luksoze e Leonora Jakupit (FOTO LAJM) Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret shqiptare që gjithnjë është përfolur për pamjen e saj elegante dhe fisnike!
Vetëm me geta para pasqyrës, Rasheli "çmend" rrjetin me look-un e ri (FOTO LAJM) Çdo lëvizje e saj bën shumë zhurmë. Që prej daljes së saj në ekran si velinë në "Xing me Ermalin" Rashel Kolaneci ka
Prapë? Morena Taraku ndryshon look dhe fansat u "çmendën" (VIDEO) Nuk numërohen rastet kur këngëtarja Morena Taraku ndryshon look-un e saj. Thuajse çdo muaj atë e kemi parë me një ngj
Çfarë nuri, Princeshë Elia Zaharia ndryshon look dhe duket njeri tjetër (FOTO LAJM) Princeshë Elia Zaharia Zogu është padyshim një nga femrat më elegante dhe sharmante shqiptare. Elia gjithmonë ka rën
Moderne dhe ekstravagante, Bleona zbulon ndryshimin e fundit në look-un e saj (FOTO LAJM) Bleona Qereti ka dalluar gjithmonë me stilin e saj mjaft të veçantë dhe ekstravagant, duke dalluar nga të gjithë artistë
Firmato kokë e këmbë, Manjola Nallbani e përkushtuar për look-un edhe në përditshmëri (FOTO LAJM) Nëse e has rastësisht në rrugë, sidomos në zonën e ish-Bllokut ku ajo banon dhe del shpesh në këmbë, nuk do të kesh asnj
Nuk do e njihni, Rina Balaj ndryshon totalisht look (FOTO LAJM) Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ky është Shën Valentini
Çfarë do që të bëj duket yll, Bora Zemani ndryshon sërish look (VIDEO) Moderatorja Bora Zemani, në dhjetor të vitit që lamë pas, hoqi dorë nga flokët e zinj. Ajo i ktheu në ngjyrë çokollatë d
Ngjashmëri e "frikshme", me look-un e ri Taynën do e ngatërroni me Era Istrefin (VIDEO) Tayna është reprja shqiptare e cila ka arritur suksesin në një kohë mjaft të shkurtër edhe madje njihet mbarë në Shqipër
S'ka më flokë të gjatë, Xhensila duket yll me look-un e ri (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezain e kemi parë shpeshherë me look të ndryshëm dhe gjithmonë këngëtarja ka shkëlqyer. Por së fundmi Xh