999 rezultate për

lojtarit

Interi ua bën "shah mat" Romës e Liverpool-it, gati transferimin e superlojtarit Pas paraqitjeve të tij të mrekullueshme, Nicolo Barella, është kërkuar nga disa gjidantë, në Europë. Skuadra si Mila
Juventus përgatit dy transferimet e bujshme Presidenti i Juventusit, Andre Agnelli theksoi disa kohë më parë se bardhezinjtë do të firmosin me yje më të rinj se Ron
Gatusso "ngre në qiell" Suso-n Kreu i pankinës së Milanit, Genaro Gatusso ka vetëm fjalë të mira për yllin e skuadrës, Suso, heroi i kuqezinjvë me dy g
Mourinho i kujdesshëm me Pogba-n, kjo është deklarata e tij Manchester UNited prej disa javësh është futur në një krizë që është thelluar edhe më shumë pas humbjes në ditën e djehs
Momente tmerri, lojtarit të Flamurtarit i iku gjuha në Vlorë Ankth në Vlorë. Një goditje e Çarls Atsinës me bërryl ka bërë që lojtari jo vetëm të dëmtohet në nofull, por në rrëzim
Dy fytyrat e Luka Modriç, një profil i Lojtarit të Vitit Luka Modric u shpall lojtari më i mirë në botë duke e ndërprerë serinë e fitoreve të Ronaldos dhe Messit. Në Kroaci 33-v
Rivalizon Neymarin, shikoni simulimin e lojtarit të Feynordit (VIDEO) Kemi parë çmime nga më të ndryshmet që jepen çdo vit për lojtarët më të mirë dhe skuadrat më të mira. Por ndoshta duhet
"Ndërhyrja e këtij qeni ndaj lojtarit është për karton të kuq" (VIDEO) Ndonjëherë kemi parë që ndeshjet e futbollit të ndërpriten nga ndonjë tifoz që hy në fushë, por së fundmi pretagonist ës
Lojtarit të Premier Leagues i vjedhin rrotat e makinës (FOTO LAJM) Edhe në civilizimin “mbretëror” anglez ka vagabondë, ose hajdutë të sendeve të çuditshme. Një ndër kronikat më humoristi
Ky është dëmtimi i dhimbshëm i lojtarit të Licester (VIDEO) Në minutën e 79' lojtari i Licester City, Ben Chilwell, është dëmtuar keq dhe është dashur disa minuta që të marrë veten
Skandal në Premier League, futbollistit i publikojnë video +18 “Daily Star” ka tronditur Premier Leaguen me një skandal të raportuar orët e fundit. Bëhet fjalë pr një video +18 e
Ky është momenti që i kushtoi kartonin e kuq lojtarit të Everton (VIDEO) Pjesa e parë e takimit mes Boutnemouth dhe Everton sapo është mbyllur me rezultat 0-0. Por Everton që nga minuta e 4
Quaresma turpëron lojtarit e Partizanit të Beogradit (VIDEO) Partizani i Beogradit dhe Besiktas janë përballur ditën e djeshme për të luftuar për një vend në grupet e Evropa Ligës.
Kjo është ish e dashura seksi që Lingard e tradhtonte (FOTO LAJM) Jesse Lingard përveç talentit me futbollin është bërë shpesh herë pjesë e mediave për lidhjet e tij të shumta. Pak p
"Komedi e hidhur" në Hungari, unaza e martesës lë jashtë lojtarit (VIDEO) Rregullorja e vendosur nga FIFA dhe UEFA parashikon që lojtarët në fushën e lojës duhet të jenë vetëm me uniformën e sku
Modriç te Interi? Kjo është ndeshja vendimtare Transferimi i Modriç te skuadra e Interit vijon të mbetet aktuale për të dy klubet kjo sipas raportimeve nga mediat ital
Kukësi, gati të firmosë ne talentin e Juventusit Kukësi i është futur përsëri fuqishëm merkatos. Pas 12-të blerjeve, klubi nga Shqipëria është afër finalizimit të fut
Nëna e lojtarit të Chelseas, shpërthen në lot kur sheh fanellën e të birit (VIDEO) Jorginho është transferuar këtë verë te skuadra e Chelseas dhe kjo duket se nuk ka lumuturuar vetëm lojtarin por edhe fa
Pique pedalon si i çmendur me biçikletë, Barcelona i jep ultimatum lojtarit (VIDEO) Një video që ka qarkulluar sot në internet teksa shfaqet mbrojtësi i Barcelonës dhe i Spanjës, Gerrard Pique. Shtatl
Kjo është gafa epike e lojtarit të Barcelonës (VIDEO) Barcelona dhe Totenhemi së fundmi kanë zhvilluar ndeshjen e tyre miqësore për fazën parapërgatitore “International Cham