999 rezultate për

lojtarit

Interi vihet pas lojtarit që preferohet nga Conte Në pritje të ndeshjes vendimtare të së dielës përballë Empolit në “San Siro”, drejtuesit e Interit po vijojnë punën për
Zaniolo-Juve, Paratici takohet me agjentin e lojtarit Nikolo Zaniolo ka bërë një supersezon me Romën dhe shumë skuadra janë vënë në ndjekje të tij. Mesfushori italian iu bash
Agjenti i yllit të Atleticos hap rrugën e një kalimi të mundshëm të lojtarit te Interi Talenti i Atletico Madrid, Thomas Partey, ka dhënë sinjale se klienti i tij mund të jetë rrugës për t’iu bashkuar Interi
Sane refuzon rinovimin me Manchester City-n, Bayern nis kontaktet me agjentin e lojtarit Leory Sane objektivi kryesor i Bayern Munich per sezonin e ardhshem. Anësori i Manchester City-t Leory Sane, ka refuz
Festoi me të madhe golin e Lucas, ish-lojtarit të Tottenhamit gati sa nuk i bie të fikët (VIDEO) Goli i 3 i shënuar nga Lucas në minutën e 95 ndaj Ajax-it që dhe i dhuroi kualifikimin Tottenhamit në finalen e Madridit
Ylli portugez, klubi i Premier League takon prindërit e lojtarit Joao Felix i Benfica-s është një prej talenteve më të kërkuar në rruzullin tokësor. Portugezi i cili mund të luajë n
Vajza 18 vjeçare dërgon në gjyq Samuel Eto, pretendon se e ka baba Ish-lojtari i Interit dhe Barcelonës, Samuel Eto, duhet të rikthehet në Spanjë gjatë këtyre ditëve, por jo për arsye fut
Statistikat, Ronaldo ia kalon vetëm lojtarit të Frosinones me këto të dhëna Kristiano Ronaldo sapo u shpall kampion me Juventusin duke ndihmuar bardhezinjtë të fitojnë titullin e tetë rradhazi në
Klopp: Çmimin e "lojtarit të vitit" në Angli duhet ta fitojë Van Dijk Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, është përfshirë në debatin për lojtarin më të mirë të vitit në Premierligë. Dje j
E konfirmon agjenti i lojtarit, Lukaku drejt Serisë A Manchester United ka vendosur ta nxjerrë në merakto sulmuesin Romelu Lukaku, i cili është i hapur për eksperienca të rej
Dybala zikaltër? Del në shitje uniforma e lojtarit (FOTO LAJM) Zërat reth interesimit të Interit për Paulo Dybala-n tashmë sa vjen e shtohen, dhe po bëhen sa më të vërteta. Së fun
Guardiola kundër lojtarit të tij: Nuk është e vërtetë ajo që ka thënë Marrëdhënia e Manchester City-t me Champions League vazhdon të jetë e komplikuar. Megjithatë, trajneri Pep Guardiola ësh
DETAJET/ Tritoli në Vlorë iu vendos ish-lojtarit të Flamurtarit Orët e para të mëngjesit të sotëm një shpërthim me tritol ndodhi në një lokal të Vlorës. Shpërthimi ndodhi në lagjen
Shkëmbeu fanellën me Messin tifozët kërkojnë largimin e lojtarit Mbrojtësi i Espanyol, Adria Pedrosa është kërcënuar e abuzuar masivisht në rrjetet sociale, pasi shkëmbeu fanellën me yl
Hysaj pranë rinovimit me Napolin Napoli dhe Elseid Hysaj duket se tashmë kanë gjetur gjuhën e përbashkët për kontratën e re. Pavarësisht se emri i loj
Miqësojra Gjermani-Serbi përfundon në mënyrë të shëmtuar (VIDEO) Minutat e fundit të ndeshjes miqësore midis Gjermanisë dhe Serbisë patën një episod mjaft të shëmtuar. Sulmuesi i skuadr
Çmenduri, 25 skuadra kërkojnë talentin brazilian E përditshmja "Globo Esporte" ka konfirmuar sot se sulmuesi 17-vjeçar brazilian Gabriel Martinelli është pranë nënshkrim
Bayern nën akuzë për shkak të fanellës së lojtarit Bayern Munich është paditur nga UEFA pasi Leon Goretzka ka veshur fanellën e gabuar gjatë humbjes me Liverpool, duke thy
Po shëklqen te Rizespor, Muriqi kërkohet nga klubi i madh turk Vedat Murqi po kalon një moment magjik tek skuadra e Rizesportit në Turqi. Kosovari tashmë ka rënë në sy të ekipit t
Zi në famljen e Joao Marios, babai i lojtarit ndërron jetë (FOTO LAJM) Zi në familjen e Joao Marios. Mesfushori i Interit sot ka humbur babain e tij teksa fazja zyrtare e Interit i ka shpreh