999 rezultate për

lind

Melinda provokon ndjekësit, thekson të pasmet "bombastike" (FOTO LAJM) Reperja shqiptare Melinda Ademi së fundmi ka publikuar projektin e ri muzikor. Melinda është mjaft aktive në rrjete s
Theri djalin ditën e Krishtlindjeve, dëshmia e nënës: Njëri e mbante e njëri e godiste Shqiptari, që i mori jetën djalit të tij 26 vjeçar, në bashkëpunim me djalin e vogël të familjes vetëm 24 vjeç, janë dër
Që pushimet e këtij fundviti të mos duken ndryshe: 10 pyetje për të ndryshuar atmosferën Jemi përgatitur që ky sezon festash do të duket goxha ndryshe nga vitet e tjera, për shkak të kufizimeve kundër Covid-19
164 vjet më parë u lind njëri nga presidentët më me ndikim të shekullit 20 Më 28 dhjetor 1856, u lind në Staunton të Virginia, Thomas Woodrow Wilson, i cili do të bëhej presidenti i 28 i Shteteve
Festa e ditëlindjes së Françeska Jaçes, mbishkrimi në tortë që mori vëmendjen (FOTO LAJM) Modelja Françeska Jaçe ka festuar dje ditëlindjen e saj ndësa miqtë dhe familja e kanë surprizuar bukuroshen vlonjate. N
HOROSKOPI/ Ditë e re, kismet i ri: Si do të nisë java për të lindurit e secilës shenjë Dashi Duket se orbitat e planetëve janë shumë pozitive për ju, që do të thotë se pritet një ditë e favorshme në shumë a
Pas lindjes së Diellit, Arbana tregon kur do e shohim në ekran Moderatorja e njohur Arbana Osmani është treguar shumë aktive në rrjete sociale edhe pasi u bë nënë për herë të dytë.
Nard Ndoka nuk përmbahet më: Në të sëmës 2020 e Rilindja e Ramës! "Në të sëmës 2020 e Rilindja. Ma va fan cula Ramsi!" Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard N
Policja kosovare "çmend" mediat britanike, i vijnë oferta të shumta pas publikimit të fotos Policja e Kosovës, Linda Aliu, ka zgjuar kureshtjen e mediave të huaja me fotot e saj pr ovokuese. Ajo ka kohë që poston
Përgjaken Krishtlindjet në familjen shqiptare, babai gjuan me thikë djalin 26-vjeçar Ditën e Krishtlindjes, një përplasje e përgjakshme ka ndodhur brenda një familje shqiptare në një lagje të Heraklion të
Premtimi i veçantë i Jurgen Klopp për tifozët në Krishtlindje Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka reflektuar mbi ngritjet dhe uljet e vitit 2020 në një letër speciale për Krishtl
Historia prekëse e 94-vjeçarit të vetmuar që telefonoi policinë për të ngritur dollinë e Krishtlindjeve Ai nuk kishte me kë të ndante një dolli për Krishtlindje. Kështu që Fiorenzo, një 94-vjeçar nga Alto Reno (Bolonja),
Prej 10 ditësh tek Infektivi, ndërron jetë në ditën e Krishtlindjeve Drejtori i Patentave COVID-19 u ka marrë jetën 9 pacientëve ditën e sotme. Ndër viktimat, mësohet se është edhe Drejtori i DPSHTRR në Gjir
Ahmetaj gëzon dy familje për Krishtlindje: Ma la porosi Rama që çelësin t'ja jap zonjës! (VIDEO) Ditën e sotme ministri i Rindërtimit Arben Ahmetaj ishte në Shijak ku bashkë me kryetarin e bashkisë, u dorëzoi çelësat
Italianët të habitur: Cristiano s'ka pse të vetizolohet, dhe ne duhet ta bëjmë Gazzetta dello Sport shkruan se futbollisti i Juventusit, Cristiano Ronaldo do t’i kalojë Krishtlindjet në Dubai. Sid
Super Krishtlindjet në shtëpinë e Ronaldos, Georgina habit me veshjen (FOTO LAJM) Georgina, partnerja e Cristiano Ronaldos ka lënë mënjanë veshjet super seksi me të cilat shfaqet zakonisht dhe me rastin
Madhështore, shtëpia e Cardi B është një përrallë Krishtlindjesh (FOTO&VIDEO) Është e pritshme që të famshmit ta teprojnë me zbukurimet e shtëpisë për festa, por "dekori i vitit" për këtë vit mund t
Foto "të nxehta" për Krishtlindje, tifozja e Napolit "tërbon" fansat (FOTO LAJM) Marika Fruscio, tifozja e zjarrtë e Napolit, i ka vënë “flakën” Instagramit” me rastin e Krishtlindjes. Bukuroshja it
Sallata që zbukuron tavolinën e Krishtlindjeve Një sllatë e bukur për t’u parë sepse është e kompozuar me ngjyrat e Krishtlindjeve, është e shijshme dhe bashkon disa s
Si festohen Krishtlindjet në disa vende të botës Atmosferë magjike që vjen nga larg…Krishtlindje që festohen në mënyra të ndryshme, e të cilat bëjnë që shumë familje të