999 rezultate për

leonora

Sukses pas suksesi, Leonora Jakupi shton klikimet (FOTO-VIDEO) Tre ditë më parë, Leonora Jakupi publikoi edhe projektin e saj të fundit “Ma ngat”, në bashkëpunim me Getoar Selimin.
Leonora me Getin, "Ma ngat" (VIDEO) Leonora Jakupi ka publikuar projektin e saj të ri, të titulluar “Ma ngat”. Kënga e punuar nga Getoar Selimi është nj
Leonora Jakupi entuziasmon fansat, së shpejti me një klip (FOTO LAJM) Leonora Jakupi, së shpejti do të vijë me një këngë të re. Lajmin e ka përcjellë përmes Instagramit, ndërsa ka postua
Sonte koncert i madh në sheshin "Skëndërbej" të Shkupit Sonte në Shkup do të mbahet festivali "Netët e klipit shqiptar". Në të do të marrin pjesë më shumë se 25 këngëtarë n
Leonora ndryshon strategji, nis xhirimet me Getoar Selimin (FOTO LAJM) Leonora Jakupi, me anë të rrjeteve sociale ka bërë me dije se ka nisur xhirimet e këngës së saj më të re, në bashkëpunim
Një foto nga Leonora Jakupi, falenderon mbesën (FOTO LAJM) Leonora Jakupi jo vetëm është një këngëtare e mirë, por ama dhe shumë joshëse. Pak ditë më parë, ajo ka postuar një foto
Leonora Jakupi se ndalon dot (VIDEO-FOTO) Këngëtarja nga Kosova Leonora Jakupi më në fund ka publikuar klipin që pritej me shumë kërshëri nga fansat e saj. Edhe p
Leonora pozon për Fadil Berishën Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Leonora Jakupi ka kryer një set fotografik për fotografin shqiptar me famë botërore Fa
Leonora vazhdon të jetë fytyrë reklamuese Gjatë një viti këngëtarja e njohur Leonora Jakupi ka qenë imazh i kompanisë së njohur "Devolli Princ kafe turke" për të
Leonora Jakupi duet me Sinan Vllasaliun Kengetarja Leonora Jakupi, ka bere te ditur se sapo ka perfunduar kengen e saj te re ne duet me Sinan Vllasaliun. Ket
Leonora nxjerr në "pazar" të vëllanë Çdo ditë e më shumë në krah të motrave të famshme shqiptare, po reklamohen edhe shumë pjesëtarë të familjes. Por, si
Leonora-Adelines: Kujdes, provove një duel me mua “Nga ajo çika, Adelina, unë kërkoj që të mos sillet fort kah emri im, sepse ajo e ka treguar veten, ne e kemi pasur njëh
Adelina dhe Leonora duet? Dikur ishin armiket më të mëdha të estrades muzikore kosovare. Adelina dhe Leonora janë përfolur shumë për zënka, madje
Leonora kopjon Beyoncen Leonora Jakupi, edhe pse thotë se ka stilist personal, nga fotot shihet se mbytet duke vjedhur yjet e Hollywoodit, ndërk
Leonora Jakupi bëhet me baluke Këngëtarja Leonora Jakupi e ka ndryshuar stilin e saj të flokëve dhe është bërë me baluke. Është kjo Leonora Jakupi e
Leonora: Nuk i kam fryrë buzët Ditët e fundit portalet kosovare kanë shkruar se Leonora Jakupi ka bërë ndërhyrje estetike, duke përdorur botoksin dhe d
Leonora imazh reklamash Këngëtarja kosovare Leonora Jakupi do të jetë imazhi i një reklame të kafesë më të njohur në Kosovë “Prince Caffe”. Po
Leonora sfidon Adelinën: Dil në debat publik Gjatë javës së shkuar, deklaratat e Adelina Ismailit ishin në kopertinën e çdo gazete të fundjavës. Mes fjalive të shumt
Leonora kërkon debat me Adelina Ismajlin Këngëtarja Leonora Jakupi, ka demantuar pohimet e Adelina Ismajlit dhe ka kërkuar debat nga diva e pop muzikës shqiptare
Tani Leonorën mund ta gjeni edhe në FaceBook Këngëtarja e famshme Shqiptare, Leonora Jakupi duket se së fundmi ka filluar t’i kushtoj më shumë rëndësi fansave të saj