999 rezultate për

legen

Kërcënoi kolegen në telefon, reagon i riu: Si qëndron e vërteta Ditën e sotme në media qarkulloi lajmi se 26 vjeccari Sadik Sejdinaj ishte ndaluar nga policia pasi kishte kërcënuar në
Kërcënoi në telefon kolegen, kapet 26 vjeçari Policia ka ndaluar një 26 vjeçar pasi kërcënonte në telefon kolegen e tij. Sadik Sejdinaj është shpallur në kërkim pë
Studimi: Meshkujt që ecin me hapa të vegjël kanë këtë problem Burrat që bëjnë hapa të vegjël kanë 40 përqind më shumë të ngjarë të kenë disfunksion erektil, pasi kanë muskuj më të do
Veliaj nis "hakmarrjen" ndaj reperit pasi i shau gruan, Stresi: Merr masa o legen (FOTO LAJM) Reperi i njohur Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi ka treguar hapur që është një simpatizant dhe përkrahës i Par
Romancë në zyrë: Si të sillesh në vendin e punës me kolegun/kolegen që ke fiksim? Flirtimi mes dy punonjësve në një vend pune nuk është diçka e pazakontë. Por ka disa gjëra që duhet të dini nëse ndodhen
"O legen, prite Lulin se po vjen", kavajsit i këndojnë Ramës teksa godasin me gurë policinë (FOTO LAJM) Qytetarët e Kavajës kërkojnë largimin e kryeministrit Edi Rama. Teksa ndodhen përballë shkollës “3 Dëshmorët”, mbështetë
Plas mes Burdushit dhe Milaim Zekës: Ky vend, legeni ku vjell ti Deputeti i Kuvendi të Kosovës, Milaim Zeka, vazhdimisht në deklarime e tij, për të përshkruar gjendjen e keqe në të cilë
"Ke pi ndonjë gotë?", Dash Shehi i kthehet Nanos: Zgjebs je legen... (VIDEO) Ish-deputeti Dashamir Shehi është përplasur me fjalë me analistin Mustafa Nano. Të ftuar në emisionin “Opinion” për t
Apex Legends sfidon Fortnite Fortnite dukej e pamposhtur, deri më tani kur Apex Legends ka marrë popullaritet të madh dhe duket se njerëzit nuk po e
Kryeministri italian luan bilardo me kolegen britanike (VIDEO) Një moment relaksi është filmuar në një lokal, ku shihet se si kryeministrja britanike Theresa May “sfidohet” nga liderë
I mori vendin e punës, moderatorja habit me deklaratën për kolegen E ftuar në NRG Radio, moderatorja Anila Çela u pyet se ç’notë do t’i vinte Evi Reçit si prezantuese pasi i mori emisioni
"Do të sjell cigare në burg", regjisori përplaset me Ramën në Whatsapp (FOTO LAJM) Regjisori, Kastriot Çipi me anë të një postimi ka hedhur akuza të forta kundër kryeministrit Edi Rama. Ai ka publiku
Kim Kardashian provokuese në maksimum, look trasparent në ditëlindjen e John Legend Kim Kardashian di gjithmonë se si të jetë kryefjala e mediave rozë. Ajo së fundmi ka tërhequr vëmendjen e fansave me
"Bjeri legenit!", ky është shkaku i sherrit mes Cungut dhe Reginaldos (VIDEO) Te Kukësi nuk i shmangin dot ner vat as me fitore. Dhe protagonist është sërish Arturo Rexhinaldo, i cili në momentin e
Moderatori shpërthen ndaj Ramës: Je diarre me fjalor legeni Gazetari dhe moderatori Ylli Rakipi duket se nuk ka duruar më nga sulmet e kryeministrit Rama dhe ka shpërthyer ndaj ti
Rama shkarkon 14 "legena" dhe 1 "kryelegen" Furtunë në Inspektoriatin Shtetëror të Mjedisit, Pyjeve, Ujërave dhe Turizmit në Tiranë, shkarkohen nga puna 15 zyrtarë,
Shpërthen në rrjet Fjolla Morina: Legen, mashtrues Konflikti që nisi nga një video e publikuar në Instagram, ka përfunduar në tone të ashpra ditën e sotme mes këngëtares F
LISTA/ 11 "drejtorët legena" që Rama i shkarkoi si fajtorë për problemet me qeverisjen Del lista me emrat e 11 drejtuesve socialiste ne rrethe qe u shkarkuan dje pas mbledhjes se Kryesise se Partisë Socialis
Rama shkarkon drejtorët "legena", por "kingun" e mban ende ministër Nënkryetarja e Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, për para nisjes së mbledhjes së Kryesisë, ka treguar axhendën e
Rama gjen armikun në PS: Ca drejtora legenë po na prishin punë Sa herë që gjendet nën presion, Rama gjen ndonjë "armik" për të vetët që ia hedh më pas për konsum turmës së irrituar të