999 rezultate për

lautaro

Interi dështon dhe ndaj Cagliarit, Martinez e mbyll me të kuq (VIDEO) Interi nuk ka mundur të marr më shumë se një barazim 1-1 ndaj Cagliarit. Pjesa e parë e ndeshjes u karakterizua me lo
Humbja ndaj Valencias "zgjon" Barcelonën, nis ofertën për Lautaron Barcelona pësoi humbje 2:0 sot nga Valencia në kuadër të javës së 21 në La Liga. Menjëherë u vërejt mungesa e një qen
Lecce – Inter, formacionet zyrtare: Dyshja Lautaro-Lukaku nga minuta e parë Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Lecces dhe Interit. Pas barazimit befasues në shtëpi, Interi do të
Guardiola i "fiksuar" pas Lautaro Martinez Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, po mendon për një ‘bastisje’ në Serie A për të gjetur pasardhësin e Sergio A
Reali e Barça në "luftë" për Lautaro Martinez Lautaro Martinezi ka bërë paraqitje shumë të mira me fanellën e Interit këtë sezon, duke e mbjtur në garë për titullin e
Messi nuk e do Lautaron te Barça, shkak Suarez Lionel Messi largon Lautaro Martinez nga Barcelona. Referuar një shkrimi të “El Desmarque” të publikuar të shtunën, “ple
E kërkon Barça, Lautaro Martinez flet për të ardhmen e tij Lautaro Martinez ka qetësuar tifozët e Interit duke shprehur besnikëri për klubin zikaltër. Kohët e fundit në media ë
Valverde elozhe Martinezit, shtohen spekullimet Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka thënë se Lautaro Martinez është një futbollist i mrekullueshme, përderisa yll
Barcelona e fiksuar pas yllit të Interit, ofron 70 mln+Vidal Barcelona prej kohësh ka shprehur interesimin për Lautaro Martinez. Katalanasit tentuan edhe në merkaton e verës por
Lautaro ngjit në krye Interin (VIDEO) Interi ka fituar me rezultat të ngushtë 2-1 në shtëpi ndaj Spalit në takimin e vlefshëm për javën e 14-të në Serie A.
Zhbllokohet sfida, Interi në avantazh (VIDEO) Interi ka zhbllokuar rezultatin në transfertë ndaj Slavia Prague falë Lautaro Martinez.
Conte: Lautaro dhe Lukaku? Dyshja sulmuese e Interit edhe 5-6 vite Pritej të ishte një ndeshje e vështirë ajo e Interit ndaj Torinos. Mirëpo zikaltrit i ‘treguan dhëmbët’ dhe fituan me re
Suarez i hap dyert Lautaro Martinez: Barça ka nevojë për sulmues "Barcelona bën shumë mirë që kërkon një sulmues, sepse në këtë klub duhet të ketë gjithmonë konkurrencë dhe duhet një su
Manchester United vihet pas Lautaro Martinez Ylli i ri i Interit është njëri prej sulmuesve më të rrezikshëm në Evropë këtë sezon Lautaro Martinez është njëri pre
Inter-Dormund, formacionet zyrtare: Vendasit kërkojnë fitoren e parë në Champions Interi dhe Dortmundi do të luajnë në ndeshjen e tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Kjo pritet të jetë
7 gola, Interi triumfon mes emocionesh ndaj Sassuolos (VIDEO) Juventus e thërret, Inter i përgjigjet. Ka qenë një ndeshje e çmendur ajo mes Interit dhe Sassulos në “Mepei Stadium”
Mungon Messi, lojtarët e Argjentinës 'kacafyten' për penalltinë (VIDEO) Një situatë jo e mirë ka ndodhur sot gjatë ndeshjes miqësore, Argjentinë – Ekuador. Pas një penalltie të dhënë në fav
Reali kërkon Lautaron, po Interi kë synon t'i rrëmbejë madrilenëve Sytë e Interit mbi Marko Asension. Sytë e Realit mbi Lautaro Martinezin. Në aksin Milano-Madrid po nisin diskutimet e pa
I shënoi Barcelonës, Lautaro i bën presion Juventusit Talenti i Interit u bë protagonist dje në mbrëmje teksa i shënoi që në minutën e 2 Barcelonës edhe pse skuadra e tij u m
Menaxheri i Martinez bën deklaratën "bombë": E shoh Lautaron në Barcelonë Beto Yaque, Menaxheri i Lautaro Martinezit, e ka tronditur Interin, duke e thënë haptazi se do të ishte e mrekullueshme