999 rezultate për

largimit

Ozil pranë largimit nga Arseanal, e kërkon Interi Mesut Ozil duket se po i vjen fundi te skuadra e Arsenalit. 30 vjecari nuk është më i pa prekshëm te klubi lodinez. Sipa
Pakënaqësi te Unitedit, futbollisti më i paguar i ekipit drejt largimit Mosgrumbullimi i Alexis Sanchez nga Jose Mourinho për sfidën e Championsit ku Unitedi mati forcat me modestët e Young Bo
Merret vendimi, Panucci një hap pranë largimit Kristian Panuçi e ka mbyllur me kombëtaren shqiptare dhe është në ditët e fundit në stolin e kombëtares kuqezi. Trajn
Maradona tregon arsyen e largimit të Ronaldos nga Reali Legjenda e futbollit argjentinas, Diego Armando Maradona ka theksuar se Cristiano Ronaldo u largua nga madrilenet pasi P
Abazaj drejt largimit nga Anderleht, mësohet skuadra e re Sulmuesi shqiptar që aktivizohet me skuadrën e Anderleht në Belgjikë, Kristal Abazaj nuk po kalon një sezon të mirë. Ai
Real Madrid kërkon me çdo kusht "yllin" e Milanit Milani po i kthehet rezultateve pozitive në ndeshjet e fundit dhe një rol shumë të rëndësishëm në këto ndeshje e ka pasu
Rastësi? Xhafaj del në krah të Veliajt pas largimit nga detyra Një ditë më parë, gazeta prestigjoze britanike “The Guardian” i kushtoi një shkrim Tiranës dhe ndryshimeve që ka pësuar
New York Times: Rama nuk jep shkaqet e largimit të Fatmir Xhafajt (FOTO LAJM) Dorëheqja e ministrit të Brenshëm të Shqipërisë, Fatmir Xhafaj bëri bujë të madhe mëngjesin e sotëm. Njoftimin për
Gjendje alarmi në ministri pas largimit të Xhafajt Dorëheqja e papritur e Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj ka shkaktuar mjaft zhurmë në jetën politike në vend. Mëso
E bujshme, Sanchez drejt largimit nga Manchester United Vetëm 9 muaj pas transferimit të bujshëm nga Arsenali te Manchester United, sulmuesi Aleksis Sanchez kërkon të largohet
Alex Sandro pranë largimit, Juve gjen pasuesin Merkatoja e verës duket se do të jetë momenti i ndarjes mes Juventusit dhe Alex Sandros. Mbrojtësi brazilian ka një kont
Higuain tregon të vërtetën e largimit nga Juventusi Gonzalo Higuain ka konfirmuar se Juventusi e përzuri atë gjatë kësaj vere, por ka insistuar duke thënë se ende ka dashur
Benzema pranë largimit nga Reali, klubi kinez e mbulon me para Aventura e sulmuesit të Real Madrid, Karim Benzema me kampionët në fuqi të Europës është drejt fundit. Francezi nuk po b
Allegri drejt largimit nga Juventus? Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri mund të jetë në vitin e tij të fundit në Torino. Kjo për shkak se skuadra e
Revolucion te Man.Utd, 10 lojtarë në prag të largimit Skuadra e Manchester United po zhvillon një prej sezone më të dështuara në vitet e fundit. Trajneri Jose Mourinho është
Sulmuesi spanjoll tregon arsyen e largimit nga Barcelona Sulmuesi spanjoll, Paco Alcacer, nuk është penduar për vendimin e tij për t’u larguar nga Barcelona dhe për t’iu bashkua
La Top Channel, moderatorja tregon se do t'i bashkohet skuadrës së Edi Ramës Anjeza Maja është një nga moderatoret më të përfolura të këtij sezoni, pas largimit nga Top Channel, ku drejtonte bashkë
Në Angli "zyrtarizojnë'' ditën e largimit të Mourinho Largimi i trajnerit të Manchester United, Jose Mourinho nga “djajtë e kuq” është vetëm çështje orësh. Sipas mediave angl
“Qava pas largimit nga Roma” Portieri i Liverpool, Alisson Becker është rikthyer të flas rreth nënshkrimit të tij me “the reds”. Portieri Brazilian r
Në këtë shtet ka shkuar vajza nga Skënderaj, mesazhi i saj para zhdukjes Arbnora Dobra, 22 vjeçare, nga qyteti i Skenderajt, para disa ditëve u raportua e zhdukur. Por, ajo sot gjendet në Maqed