999 rezultate për

lamborghini

Veshje luksoze dhe Lamborghini të larë në ar, trashëgimtarja e Top-it çmend fansat Lori Hoxha është kthyer prej kohësh në një fenomen në rrjetet sociale. Jeta e shtrenjtë dhe makinat luksoze e kanë k
Lamborghini dhe jahti luksoz shiten së bashku për 2 milionë euro (FOTO LAJM) Lamborghini dhe jahti lukzoz janë vënë në shitje për dy milionë euro. Jahti më një gjatësi 16 metra mund të lëvizë m
Ja si mund të shkatërrohet një Lambo 240 mijë euro (FOTO LAJM) Shoferi i një Lamborghini Gallardo Superleggera i cili u aksidentua me një rimorkio ndërtimi në Kaliforni është arrestua
E bërë nga akulli, super makina më e veçantë e prodhuar ndonjëherë (FOTO LAJM) Siberianët i përshtasin makinat e tyre me kushtet e motit dhe rezultatet janë me të vërtetë të mahnitshme. Aydar Baki
Babai i blen Lamborghini, vajza e llastuar i bën hatanë (VIDEO) Në 16 vjetorin e ditëlindjes së vajzës së tij, si të gjithë prindërit edhe ky person ka dashur që t’i bëjë një dhuratë t
I dhuruan Lamborghini të bardhë, Papa Françesku habit me sjelljen e tij (FOTO LAJM) Papa Françesku mori një Lamborghini të bardhë si një dhuratë të mërkurën - por ai nuk do ta përdorë atë në rrugët e Vati
Vjen Lamborghini Urus, makina e ëndrrave (FOTO LAJM) “Motor Trend” ka pasur mundësi të njihet me versionin e prodhimit të Lamborghini SUV i cili do të ketë premierën botëror
Papa vë në ankand për bamirësi një Lamborghini Papa Françesku ka pranuar këtë të mërkurë një Lamborghini bardhë e verdhë. Por ai nuk do t’i japë makinës hijeve të drun
Kjo është bisha që po përgatit Lamborghini (FOTO LAJM) Thashethemeve se një version “performante” i Lamborghini Aventador i janë shtuar edhe disa fotografi të nga një version,
Lamborghini i ri arrin 100 km/h në vetëm tre sekonda (FOTO LAJM) Me një shpejtësi prej 100 km/h që arrin në vetëm 3,0 sekonda dhe një shpejtësi maksimale prej 350 km/h, Aventador S Road
Cila kafshë është më e shpejtë se Lamborghini? (FOTO) hpejtësia e startit të Getopardit kur futen në gjah shkon deri në 64 km/h, ndërsa mund vrapojnë deri në 112km/h./ Get
A e dini pse Lamborghini nuk reklamohet në televizione Zakonisht gjërat e mira e të shtrenjta reklamohen nëpër kanale të ndryshme televizive, për t’i njohur publikun e gjerë r
Më mirë Ledri Vula apo Noizy? (FOTO LAJM) Pasioni i Noizyt për veturat e shtrenjta njihet nga të gjithë dhe fakti se ai ka edhe Ferrari në koleksionin e tij ka b
Lamborghini dhe jahti luksoz që duken njësoj shiten së bashku për 2 milionë euro (FOTO LAJM) Lamborghini dhe jahti lukzoz janë vënë në shitje për dy milionë euro. Jahti më një gajtësi 16 metra mund të lëvizë m
Shitet Lamborghini Diablo SE30, i prodhuar para 1990 (FOTO LAJM) Për të shënuar përvjetorin e 30-të të serisë Diablo, është lançuar një edicion i limituar prej 150 njësive i quajtur SE3
Kur Ferrari përplas Lamborghinin (VIDEO) Ndërkohë që ishin duke u filmuar dy super-veturat italiane, shoferi që po ngiste Ferrari F430 e ka humbur kontrollin dhe
Kur Lamborghini 600 mijë dollarësh përfundon në plehra (FOTO LAJM) Dita nuk shkon mirë kur sheh një Lamborghini 600 mijë dollarësh të përplasur në plehra. Një Lambo Huracan është përpl
Shkatërron Lamborghinin, ylli i Leicesterit shokon policinë: S'ka problem ... (FOTO) Futbollisti i Leicesterit, Jeff Schlupp ka përplasur Lamborghinin e tij super luksoz që vlen plotë 190 mijë paund, por a
Fotot e këtij Lamborghini luksoz kanë pushtuar rrjetin Ky Lamborghini Aventador SV po bën xhiron në rrjetet sociale. Arsyeja? Makina me vlerë 450 mijë euro është gjobitur disa
Shqiptari ndërton supermakinën "Lamborghini" me duart e tij (VIDEO) Ai është Driton Selmani nga Gjilani, dhe ka krijuar "Lamborghinin" e tij, i inspirtuar nga vetë marka e famshme e automj