999 rezultate për

lamborghini

Quhet "rrufe", Lamborghini prezanton hibridin e ri dhe është një bishë e vërtetë Lamborghini ka krijuar një hibrid dhe kjo tashmë është zyrtare. Koleksioni i ri quhet Sián dhe duhet thënë se Sian ës
14 vjeçari vjedh një makinë dhe e përplas me një Lamborghini Urus (FOTO LAJM) Një adoleshent 14-vjeçar, është arrestuar pasi përplasi një Subaru Forester me një Lamborghini Urus, të parkuar skaj një
Bleu "Lamborghini" gjysmë milioni dollar, nuk e gëzoi asnjë ditë (FOTO LAJM) Shpesh, fuqia blerëse dhe aftësitë e drejtimit nuk shkojnë paralelisht. Kjo është pikërisht arsyeja pse ndodhin edhe aks
Thanë se vodhi Lambo-n 250 mijë euro: Policia bën gafën e madhe me të riun nga Elbasani?! (FOTO LAJM) Katër ditë më parë, sipas një njoftimi të policisë u raportua se një shtetas nga Elbasani ka vjedhur një mjet tip Lambor
Vidhet Lamborghini 250 mijë euro në Tiranë, arrestohet 38 vjeçari nga Elbasani Policia ka finalizuar operacionin “LUXURY CARS”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e trafikimit të mjeteve
Ish e dashura e Neymar ngatërron frenat me gazin, shkatërron Lamborghinin (VIDEO) Modelja e njohur serbe, Soraja Vucelic vijon të mahnitë në rrjetet sociale, me fotot shumë ‘të nxehta’ që poston në mëny
Dubai, 38,000 $ për kë gjen një Lamborghini jashtë përdorimit (FOTO LAJM) Në Dubai ekziston mundësia që të paguheni me 38,000 $ vetëm nëse gjeni një Lamborghini ose Ferrari të braktisur apo në v
Flaka Krelani me bikini i vë "flakën" Instagramit, e quan veten Lamborghini (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare ka bër një përshkrim interesant pranë fotografisë që ka postuar. Flaka në profilin e saj në Inst
Me Lamborghini e me orë luksoze, si po i kalon Benzema pushimet në Los Anxhelos (FOTO LAJM) Në pritje të sezonit të ri Karim Benzema po shijon ditët e fundit në Los Angelos, në pritje të sezonit të ri nën urdhrat
Aubameyang prezanton Lamborghinin prej argjendi (VIDEO) Sulmuesi i Arsenalit, Aubameyang, ka prezantuar Lamborghinin e tij të ri i cili është i gjithi prej argjendi, shkruan Al
Kjo ishte tifozja e veçantë që i solli fat Milanit (FOTO LAJM) Në ndeshjen ndaj Bolognas në San Siro, Milani kishte një tifoze vërtet speciale në shkallët e stadiumit. Bëhet fjalë
Lamborghini vs. F-16: Cili fiton në këtë garë të çmendur? (VIDEO) Shpejtësia është pasiooni i një numri të madh personash, të cilët rrezikojnë shpesh edhe jetën për këtë adrenalinë. N
Modelja ruse mbulon me 2 milionë Swarovski Lamborghini-n e saj (FOTO LAJM) Një modele ruse ka mbuluar me 2 milionë gurë Swarovski makinën e saj Lamborghini Aventador, që ka një çmim prej rreth 30
Gjirokastriti me Lamborgini lë pa mend qytetarët (VIDEO) Qytetarët e Gjirokastrës kanë mbetur të mahnitur mëngjesin e sotëm pasi një makinë e tipit Lamborghini Aventador me çmim
Lamborghinit “lumë”, Lori Hoxha tregon fiksimin e saj prej të pasure (FOTO LAJM) Lori Hoxha është padyshim një nga vajzat më të komentuara në rrjete sociale dhe fundja pse jo? Në blogere e talentuar
Donte t'ia kalonte Lambos, motorçiklisti kthehet nga vdekja (VIDEO) Gara mes një motoçiklete sportive dhe Lamborghini për pak sa nuk përfundoi me viktima, kur shoferi i motoçikletës për nj
Një "bishë" e vërtetë, Elettra sfidon hapur Lamborghini (FOTO LAJM) Padyshim që të gjithë e njohim markën e famshme të makinës, Lamborghini në të cilën përfshihen luksi sporti shpejtesi dh
Kjo është "bisha" më e re e Lamborghinit (FOTO LAJM) Ajo është versioni më i shpejtë i Lamborghini Aventador. "SuperVeloce Jota" pritet të prodhohet në vetëm 963 njësi,
Aksident 1.9 milion dollarësh, një bionde në timonin e Lamborghinit (VIDEO) Daily Mail ka publikuar një video ku një person me Lamborghini Centenario ka pësuar aksident në rrugët e Londrës. Lam
Shitet Lamborghini i Papës, të ardhurat për bamirësi (FOTO LAJM) Është shitur në ankand për 715 mijë euro Lamborghini i bardhë që iu dhurua Papa Françeskut. Që në fillim ai ishte shp