999 rezultate për

kurtin

Ndërmarrja e interesit që përplasi edhe Albin Kurtin me Shpend Ahmetin Ndërmarrja Publike Banesore është shndërruar në arenë përplasjesh midis partive politike që nga paslufta (1999). E kr
Haradinaj nis përplasjen me Kurtin, i thotë i papunë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në konferencën të cilën e mbajti sot për të treguar se çfarë ka biseduar me Pap
Deputeti i PSD-së kundërshton para syve Kurtin: Nuk kemi nevojë për zgjedhje Deputeti i PSD-së, Dukagjin Gorani ka thënë se nuk mund të kërkohet shkuarja në zgjedhje nëse duan që të vazhdojë proces
Krasniqi për Kurtin:E përdore tryezën për shfryrje Shefi i grupit Parlamentar i PDK-së, Memli Krasniqi, në tryezën me partitë politike e cila kësaj radhë u organizua nga V
Shpend Ahmeti thumbon Kurtin: Nuk kemi nevojë më të dukemi më të varfër Në fjalimin e mbajtur kryetari i ri i PSD-së në Konventën e Jashtëzakonshme të po kësaj partie, Shpend Ahmeti, nuk ka ng
Njihuni me politikanin që është i ngjashëm me Albin Kurtin Saktësisht një muaj më parë, Nikol Pashinyan po ecte nga fshati në fshat përgjatë Armenisë në një protestë kundër kapjes
Hoti: Të takohemi me Haradinajn, Thaçin, Veselin dhe Kurtin Sot në konferencën e rregullt javore, Kryetari i Grupit Parlamentar të LDK-së Avdullah Hoti, ngriti tri tema që sipas ty
Pas disa muajsh Mustafa do të takohet me Veselin, Haradinajn dhe Kurtin Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa do të marrë pjesë në një aktivitet publik pas disa muajsh qëndrimi në
Limaj rrëfen bisedën që zhvilloi me Edi Ramën dhe Albin Kurtin Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj ka bërë me dije se gjatë vizitës së tij në Tiranë ka pasur takime me kryemi
Çfarë po gatuhet, pas Thaçit Rama bën bashkë Kurtin dhe Limajn (FOTO LAJM) Tirana sot ka qenë e blinduar nga qindra forca policie për shkak se pritet të jepet vendimi për 23 të arrestuarit në pro
Sot është ditë e veçantë për Kurtin dhe Vetëvendosjen Deputeti më i votuar në zgjedhjet parlamentare të 11 qershorit, Albin Kurti ka një ditë të veçantë. Lideri i Lëvizjes Ve
Lushtaku debaton me Albin Kurtin Deputeti i PDK-së, Mërgim Lushtaku, ka shkuar te deputetët e Vetëvendosjes, Albin Kurti dhe Liburn Aliu me të cilët nuk
Apostolova bisedon me Albin Kurtin pas hedhjes së gazit Shefja e Zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova, është parë në hollin e Kuvendit të Kosovës teksa bisedon me depu
"Ta larguarit" nuk e tradhëtojnë Albin Kurtin Visar Ymeri ka thënë se Grupi i Deputetëve të Pavarur nuk do ta votojnë Marrëveshjen për Demarkacionin me Malin e Zi Ai
Hoxha akuzon Vetëvendosjen dhe Albin Kurtin për vetëvrasjen e Astrit Deharit Ish-ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, që tash mban postin e ministri për Integrime Evropiane, ka reaguar në Kuvend,
13 deputetë të Vetëvendosjes braktisin Albin Kurtin Disa prej deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje që kanë dhënë dorëheqje nga postet e tyre brenda Lëvizjes Vetëvendosje , p
Veseli shfaqet i gëzuar, asnjë fjalë nuk e thotë për heqjen e Flamurit Kombëtar Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka zgjedhur sot që t’i përçojë dy mesazhe, për 14 shkurtin dhe për 17 shku
Partitë gjermane caktojnë 4 shkurtin për përfundimin e bisedimeve Partitë politike, të përfshira në bisedimet për formimin e koalicionit qeveritar në Gjermani, pas katër muajsh përpjek
Molliqaj nuk ndalet, përsëri sulmon Albin Kurtin Deputeti i VV-së, Dardan Molliqaj ka rrëfyer sërish për problemet në VV. Ai në “Debat D Plus”, në RTV Dukagjini ka tregu
Dorëhiqet edhe aktivisti që u gjakos për të mbrojtur Albin Kurtin Në një konferencë për media nga ku dhanë dorëheqje disa anëtar të sekretariatit të VV-së ishte edhe aktivisti, Kushtrim