999 rezultate për

kuros

Dikur velina të Fiks-Fare, bukuroshet rrëfejnë jetën luksoze në Los Angeles (FOTO LAJM) Ish-velinat e programit "Fiks Fare", Anisa Mukaj dhe Briseida Mehmeti ishin të ftuara në "Ftesë në 5" me Bieta Sulon, pë
Ushtria e Izraelit në "flakë", vajzat bukuroshe gati për luftë (FOTO LAJM) Një faqe Instagrami ku shfaqen ushtaret bukuroshe të Izraelit ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Sipas ligjeve në Izra
Më në fund bëhet publike, kush është bukuroshi që i vodhi zemrën Genta Ismajlit (VIDEO) Të gjithëve na bëri përshtypje video ku Genta Ismajli kërcente pranë partnerit të saj. Teksa të gjithë u bëmë kuriozë
Mami 31-vjeçare, kush është biondja bukuroshe që ruan Putin (FOTO LAJM) Një 31-vjeçare, e martuar dhe nëna e një fëmije, është shpallur gruaja më e bukur në Gardën Kombëtare të Rusisë. Ajo ësh
Bukuroshja franceze që i mori zemrën mesfushorit të PSG (FOTO LAJM) Julian Draxler ka një të dashur të re. Mesfushori i PSG-së është ndarë nga Lena Stiffel dhe është në lidhje me bukuro
3 vite larg ekranit, njihuni me "profesionin" e ri të Sofisë së "Zonë e Lirë" (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Sofien e parë të Arian Çanit e cila dikur u kthye në një nga vajzat më të komentuara në
Ushtria e Izraelit në “flakë”, vajzat bukuroshe gati për luftë (FOTO LAJM) Një faqe Instagrami ku shfaqen ushtaret bukuroshe të Izraelit ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Sipas ligjeve në Izra
Bukuroshja me 6 gjuhë të huaja, lë punën si ekonomiste në bankë për Instagramin (FOTO LAJM) Ksenia Çoumi është një nga modelet më të njohura në botë, por shumë pak e dinë se ajo gjithashtu është edhe ekonomiste.
E gjeni dot kush nga djemtë e showbizit është "bukuroshja" në foto? (FOTO LAJM) E ndjemë që s’po i bini në të kush është Arbër Bytyqi, kështu që po e nisim me një sqarim. Arbër Bytyqi është grimier pr
Ju kujtohet Sofia e parë e "Zonë e Lirë"? Si ka ndryshuar tërësisht bukuroshja (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Sofien e parë të Arian Çanit e cila dikur u kthye në një nga vajzat më të komentuara në
Një natë me Robertin apo me Lorikun? Bukuroshja shqiptare i refuzon të dy (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj edhe pse kanë kaluar vite që kur është zgjedhur vajza më e bukur e Shqipërisë, vazhdon të jetë në krye dhe
Bella Hadid thyen "rregullat", pozon provokuese si rrallëherë (FOTO LAJM) Bella Hadid vazhdon të jetojë jetën e saj më të mirë dhe t'i bëjë të gjithë të kenë zili. Bukuroshja 23-vjeçare ka po
Një kukull barbie, njihuni me të fejuarën bukuroshe të Ladian Agalliaj (FOTO LAJM) Një urim ditëlindje shkruar përbri një foto të balerinit të Top Channel, Ladian Agalliaj me një bionde bukuroshe na tërh
Pse zgjidhen vajza simpatike për të moderuar programet sportive? Shako befason me deklaratën (VIDEO) I ftuar këtë të shtunë në emisionin “Mos i fol Shoferit" në RTV Ora, Dritan Shakohoxha ka treguar arsyen se përse në pr
Ushtria e Izraelit në “flakë”, vajzat bukuroshe gati për luftë (FOTO LAJM) Një faqe Instagrami ku shfaqen ushtaret bukuroshe të Izraelit ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Sipas ligjeve në Izra
Bukurosh me muskuj, njihuni me boksierin shqiptar që po çmend VIP-at e Amerikës (FOTO LAJM) Boksieri me origjinë shqiptare, por i lindur në New York, Valdrin Muriqi tanimë është bërë shumë i famshëm në Shtetet e
Njihuni me bukuroshen që rrëmbeu kurorën e "Miss Universe Kosova" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u mbajt nata finale e konkursit të bukurisë “Miss Universe Kosova”. Dhjetëra vajza morën pjesë duke
I bënë publike lidhjen me bjonden bukuroshe, flet për herë të parë Don Phenom (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, në rrjet qarkulluan disa foto të reperit Don Phenom, i cili ishte fotografuar në shoqërinë e një bjon
Edhe basketbolliste edhe modele, kjo vajzë nuk di të ndalet (FOTO LAJM) Valentina Vignali njihet në rrjete sociale si basketbollistja më tërheqëse në botë. Ajo është basketbolliste, modele
Aksidenti i ndryshon jetën bukuroshes, e lë edhe i dashuri Një studente ruse juridiku, e cila njihej si “më e bukura e kursit”, ka rrëfyer se si një aksident me makinë, i shkaktua