999 rezultate për

kujdes

Para mardhënies seksuale jini të kujdesshëm në këto detaje Ndoshta së fundmi keni njohur dikë të ri dhe po përpiqeni të gjeni mënyra se si ta bëni jetën seksuale më të mirë. Ap
Bëhuni të kujdesshëm, fotot të cilat nuk duhet t'i postoni asnjëherë në rrjetet sociale Të publikosh në rrjetet sociale dhe të kërkosh privatësi, është më e pakta irracionale! Ndonëse ne mendojmë se kërkime,
Përfundoi në spital, Nora Istrefi tregon gjendjen shëndetësore të së ëmës (FOTO LAJM) Si rrallëherë, këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi ka zbuluar një moment delikat nga jeta e saj private pasi mama
HOROSKOPI/ Sot priten surpriza, zbuloni shenjat që duhet të bëjnë kujdes Dashi Parashikohet një ditë shumë intensive dhe me ritme që vërtet do ta keni të vështirë t’i përballoni. Një takim i p
Përqafime mes njerëzish në Skrapar, Pipero kërkon ndjesë publike "Është një shembull që nuk duhej të ishte ndjekur..." Mjeku i njohur infeksionit, Pëllumb Pipero ka kërkuar ndjesë pu
Kini kujdes nesër! Meri Shehu bën parashikimin e horoskopit e flet për zjarr e tym Parashikimi i astrologe Meri Shehut per diten e neserme 20 shtator 2020. Dashi Nje prapaskene ne lidhje me punen
Kini kujdes! Këto janë shenjat e horoskopit me më shumë luhatje humori Sipas astrologëve, tre janë shenjat e horoskopit që kanë më shumë luhatje të humorit. Binjakët Kjo shenjë ndryshon
Ngjela paralajmëron hapur Ramën: Kujdes, do të akuzohesh për tradhti kombëtare! "Rama duhet të ketë kujdes, sepse këtu luan një interes i madh kombëtar..." Vizita e kryeministrit Edi Rama në Greqi,
Kujdes! 14 fluturimet e konfirmuara nga Rinasi por jo të gjithë qytetarët lejohen të udhëtojnë Aeroporti i Rinasit ka konfirmuar 14 fluturime për ditën e nesërme (17.09. 2020) me destinacion vendet si Gjermania, Aus
Kujdes nëse doni të udhëtoni drejt Greqisë, sërish radhë në Kapshticë Edhe sot, kuotës prej 300 personash për të kaluar në pikën kufitare të Kapshticës po i afrohet fundit, ndërsa radha e em
Situata me COVID-19, Filipçe në takim me mjekët e rinj Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe majti sot një takim me mjekët e rinj, nga të cilët 51, nga ata që kanë marrë lice
Si të kujdeseni për higjinën personale pasi zbrisni nga autobuzi Të gjithë e dimë se prekja e tubave të autobusit është diçka nga e cila duhet të ruhemi sepse atë mund ta kenë prekur ed
E pak ditë dhe rikthehen në shkollë, ISHP apel nxënësve Të hënën që ven, më 14 shtator pritet të nisë dhe viti i ri shkollor. Duke qënë se virusi është ende mes nesh, nuk mungo
Apel i fortë i Ministrisë së Shëndetësisë për hapjen e shkollave Në deklaratën e sotme MSH apeloi për një kujdes të shtuar të qytetarëve, veçanërisht pas nisjes së shkollave. ” Minis
HOROSKOPI/ Dita e diel, shenjat që sot duhet të tregojnë kujdes Dashi Venusi është në anën tuaj dhe kjo gjë ju ndihmon sa i takon sferës sentimentale. Në dashuri mundësitë nuk do të
HOROSKOPI/ Do të humbni lehtësisht durimin, bëni kujdes ditën e nesërme Dashi Venusi do të ketë ndikim mjaft të favorshëm, çka do të bëjë që ata që janë vetëm të jetojnë situata intriguese.
"Kujdes ekipet e vogla", Cikalleshi: Me Lituaninë do shikoni luanë në fushë Sokol Cikalleshi i hapi rrugën triumfit të Kombëtares ndaj Bjellorusisë. Bomberi kavajas shënoi golin e parë në fitoren
U konfirmua me COVID-19, Berluskoni shtrohet në spital Ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi, është konfirmuar dy ditë më parë me koronavirus. Ai eshte shtruar në spit
Keni kujdes! Ja vendet më të papastra që mund të prekni gjatë një dite Me përhapjen e COVID-19 është më e rëndësishme se kurrë të bëni kujdes se ku vini duart. Këshilla e parë për t’u mbro
HOROSKOPI/ Tregohuni të kujdesshëm me fjalët që do përdorni, mund të hapni konflikte Dashi Tregohuni të kujdesshëm me fjalët që do përdorni, pasi mund të përballeni me një konflikt në punë. Maturia do j