999 rezultate për

kudo

Kujdes në pishina, ky parazit i rrezikshëm është kudo Jo të gjithë kanë mundësinë që të udhëtojnë në vende bregdetare, për të kaluar fundjavat e verës, prandaj edhe pishinat
U shfaq përkrah Ramës, reagon Bregu: Kujtdo që nuk i pëlqen… Ka reaguar për deputetja demokrate Majlinda Bregu pasi u pa në krah të ish-ministrit Bledi Çuçi teksa dëgjonte fjalën e
Gazeta ruse jep alarmin: Lufta bërthamore mund të shpërthejë kudo në botë Bota është në rrezik nga kërcënimi i një lufte bërthamore e cila mund të shpërthejë kryesisht për shkak të krizës në Gad
Monika kujtohet pas 4 vitesh që vendi është në krizë (FOTO LAJM) Ndërkohë që kryeministri Edi Rama gjendet në një takim në Elbasan, gjatë të cilit “thuri lavde” ndaj Ahmetaj dhe për eko
Rama zbulon marrëveshjen me Bashën: E kemi lënë të takohemi... (FOTO LAJM) Kryeministri Rama ka dhënë një intervistë për Vizion Plus, të cilën gjithashtu e ka transmetuar edhe përmes Facebook-ut
Pajisja e përgjimit, rrëfehet izraeliti: Kam punuar kudo, është e ligjshme… Prokuroria e Tiranës ka kërkuar që gjykata për bllokojë pasaportën e izraelitit Yoram Frig, i cili që u ndalua në Rinas
Basha: SHBA i di lidhjet e Ramës me mafien… Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ditën e sotme në ditën e 37 të protestës para kryeministrisë ka vijuar aku
Këtë shtëpi mund ta merrni kudo me vete (FOTO LAJM) Ajo është ndërtuar nga betoni dhe nga materialet e tjera të forta. Mirëpo ndryshe nga shtëpitë e tjera, ajo ka një k
"Ju duheni nxjerrë zvarrë nga Kuvendi", ja si ia kthen Rama komentuesit (FOTO LAJM) Mes komentuesve në profilin e Ramës, të shumtë janë ata që i sulen me kritika dhe akuza, e për të cilët kryeministri e k
Zbardhet dëshmia e Elias mbi gruan e fiksuar me princin: Vjen kudo pas meje, kam pasiguri për jetën! E marrosur pas Princ Lekës, Fitorja, vajza me shtetësi amerikane është bërë shqetësim i madh edhe për Elia Zaharian, e c
Kryeministrja kroate “tërbon” serbët, përkrah Ngjelës bën shqiponjën dykrenare (FOTO LAJM) “Kudo gjen sot shqiponjën e flamurit shqiptar”, kështu e ka nisur statusin në rrjetet sociale avokati Spartak Ngjela i c
Sulmi në Stamboll/ I mbijetuari rrëfen tmerrin: Ata njerëz të çmendur qëlluan kudo Një nga të pranishmit në lokalin e natës ku ndodhi sulmi në Stamboll, ka rrëfyer për CNN momentet e tmerrit. Dëshmita
Rama uron nga Gjermania Ditën e Pavarësisë: Rrofshin shqiptarët kudo që jetojnë! Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka uruar nga Gjermania Ditën e Pavarësisë. Në një postim në rrjetin social "Face
Sot në 12:00 ndaloni një minutë makinën tuaj kudo që ndodheni, ja përse Sot është Dita Botërore e Përkujtimit të Viktimave të Trafikut Rrugor, prandaj të gjithë drejtuesit e automjeteve duhet
Nishani uron shqiptarët për Ditën Kombëtare të Nënë Terezës Me anë të një mesazhi të bërë publik, Kreu i Shtetit shqiptar u uron të gjithë bashkëkombasve kudo ku jetojnë, punojnë e
"Duart e tij më futeshin kudo", rrëfejnë gratë e abuzuara nga Trump (VIDEO) Ajo është Jessica Leeds, nga Nju Jorku, tashmë 74 vjeç nga Manhatan, tregon se si Trump i ka prekur gjoksin dhe ka bërë
Policia e pranishme kudo në Prishtinë, mbyllen lokalet Pritet që protesta e sotme të jetë e dhunshme, ndaj Policia e Kosovës është në fazën përfundimtare të përgatitjeve për z
JioFi 2 MiFi, pajisja me anë të cilës mund të lidheni me internet 4G kudo që të jeni JioFi 2 MiFi është një pajisje protabël hotspoti nga e cila mund të merrni internet në laptopin apo celularin tuaj me sh
Evakuohet kulla Eiffel, alarmohen turistët (VIDEO) Forca të armatosura të policisë kanë mësyrë në bazën e kullës Eiffel mbrëmjen e kësaj të premte, ndërsa turmat e turistë
Nëna e Armelës nuk po e gjen dot vajzën: E kemi kërkuar kudo Pas shpërthimeve në Mynih, Armela Segashi, e datëlindjes 16.05.2002, ka humbur kontaktet me familjen e saj. Familja k